Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paranoja! wątek zamknięty Juz któryś raz zrzedu rejestruje dziecko i na ta sama godzinę jest dwoje...
~Mama trojki dzieci
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Rejestracja wątek zamknięty Nie ma prostego sprawdzenia zaplanowanej wizyty,trzeba sie mocno...
~ja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

FATALNA OBSŁUGA W RECEPCJI wątek zamknięty Witam, Chciałabym się podzielić opinią z innymi, by wiedzieli na co należy...
~Pacjentka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

DRAMAT wątek zamknięty Dramatem tej przychodni są: - okropne panie rejestrujące, które są bardzo...
~kira_os
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Totalna dezinformacja wątek zamknięty Dostalismy skierowanie od pediatry na wykonanie badania krwi u 1,5 rocznego...
~Mama 1,5 rocznej coreczki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Fatalna obsługa, długie terminy wątek zamknięty Obsługa recepcji to dramat - panie są bezczelne, do klientów odnoszą się z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

wizyta domowa wątek zamknięty Dlaczego tak trudno zarejestrować wizytę domową?Umawiać trzeba się z lekarzem...
~E.Chryst.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2016

obsługa nowego pacjenta wątek zamknięty Odradzam NCM Dom Medyczny Polanki obsługa recepcji nieprzychylna pacjentowi,...
~rozgoryczona babcia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

niekompetencja pracowników - rezonans magnetyczny wątek zamknięty Zgłosiłam się do tej placówki w celu wykonania rezonansu kręgosłupa szyjnego....
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Obsługa,terminy wizyt wątek zamknięty W 100% zgadzam się z opinią poprzedniczki! panie z recepcji pamiętają...
~Zazenowana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Zadowolona pacjentka wątek zamknięty Wizyta przebiegła wspaniale.Mimo stresującego zabiegu: kameralna atmosfera i...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Odradzam przychodnię pediatryczną wątek zamknięty Niestety, jakośc usług dramatyczna.Kiedy rejestruje się samodzielnie za...
~Ola
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Czas oczekiwania wątek zamknięty robiłem w tej przychodzi prywatnie rezonans. Niestety, ale czas oczekiwania...
~Arerox
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Podziękowanie dla całego zespołu lekarzy i pielęgniarek wątek zamknięty Miałam w tej przychodni zabieg usunięcia tłuszczaka z ręki i jestem pod...
~Barbara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

rezonans magnetyczny wątek zamknięty Witam kilka dni temu w przychodni -POLANKI wykonywalam swojej corce rezonans...
~PACJENTKA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

przychodnia polanki wątek zamknięty Oferta i jakosc uslug wraz z wyposazeniem zaluguje na uznanie, natomiast...
~emeryt
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2013

paranoiczna przychodnia wątek zamknięty miałem dzisiaj nieprzyjemność odwiedzić NCM na Polanki najpierw od godz 7 do...
~Kris
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Wielkie Podziekowania dla Calego Zespolu Lekarzy i Pielegniarek wątek zamknięty Witam, w czwartek 04.kwietnia mialam przeprowadzona operacje usunecia zylakow...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

recepcja wątek zamknięty Jestem oburzona zachowaniem w recepcji.Kompletny brak profesjonalizmu ,...
izaa25
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

Chirurgia jednego dnia wątek zamknięty Na oddziale zabiegowym przeprowadzono mi artroskopię stawu kolanowego. Od...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

49

wątków

do góry