Anna Legan

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdańsk, al. Wincentego Witosa 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kaka - ocena nowy temat bolesne badanie, niemiła atmosfera, brak wyjaśnień. bez odpowiedzi na...
~kaka
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Karolina - ocena Wizyta była tragiczna. Z racji tego, że jestem osobą młodą i to była moja 2...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2024

D.S. - opinia Nie polecam. Absolutna obojętność. Dała mi jasno do zrozumienia, że mój...
~D.S.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 10 maja 2023

Magdalena - opinia wątek zamknięty Pani doktor bardzo chętnie wystawia skierowania na wszystkie potrzebne...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Wizyta u tej Pani odbyła się z abonamentu Luxmed i Pani zachowuje się jakby...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty odradzam! Bezczelna, opryskliwa i niekompetentna. To była moja pierwsza i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Nie polecam wątek zamknięty Mój lekarz prowadzący ciąże nie pracuje już w Luxmedzie odkąd Swissmed został...
~MG
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

Anna Legan wątek zamknięty Miła i kompetentna lekarka. Zadziwiają mnie te wypowiedzi. Zapytała jaki mam...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty z ręką na sercu mogę polecić Panią Annę Legan. Precyzyjna diagnoza, idealne...
~Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

M. - opinia wątek zamknięty Chodzę do Pani doktor od kilku lat, zawsze przyjemna, konkretna, odpowiada na...
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

Stracone pieniądze wątek zamknięty Pierwsza wizyta trwała ok 3 minut, które nie dość że kosztowały mnie 100 zł...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

EKSPRESOWA WIZYTA wątek zamknięty NIE POLECAM, BADANIE Z KONSULTACJĄ TRWAŁO KRÓCEJ NIŻ 5 MIN. PANI DR NIE...
~kiki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

nie polecam!! wątek zamknięty Byłam u niej pierwszy raz w przychodni swissmed, gabinet super bo wszystko...
~zła
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

NIE!! zwlaszcza kobiety w ciazy!!!! wątek zamknięty We wczesnej ciazy mialam problemy a ze dzialo sie to zazwyczaj w weekend...
~zszokowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

NIE!!! wątek zamknięty Do dr Legan poszłam jako pierwszy raz do ginekologa - odpłatnie. Zrobila mi...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Chodzę do dr Legan od kilku lat. Obecnie prowadzi moją drugą ciążę. Uważam,że...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 marca 2011

Szczerze nie polecam!!! wątek zamknięty Dziewczyny,korzystałam z "usług" tej Pani która zwie się lekarzem przez ponad...
~Vanilia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 stycznia 2011

Strasznie się zawiodłam... wątek zamknięty Chodziłam do Pani doktor Legan od jakiegoś czasu,zaszłam w ciąże i wszystko...
~Justa
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

Zadowolona wątek zamknięty Do pani doktor chodzę już dość długo obecnie prowadzi moją ciąże jestem z...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 czerwca 2010

Zadowolona pacjentka wątek zamknięty do dr. Legan uczęszczam tak od 1993 roku.zarówno prywatnie jak i na...
~Iwetta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

43

wątków

do góry