Widok

A ja tez szukam nowych znajomych

Pewnie ogloszenie jak 1000 innych, ale z mila checia poznam nowych znajomych do pogadania przez net, wspolnego wyjscia, sportu itd itp. i za wiele wiecej na razie nie bede pisac, bo jesli ktos ma ochote, to pozna mnie lepiej, jak napisze, moj mail: ambrozja@autograf.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj swoj wiek ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam 52 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
intersuje sie przyroda kocham zwierzeta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć ja też bym chciał kogoś poznać do pogadania.Czym się interesujesz.Bo ja interesuje się sportem i muzyką.A czy ty interesujesz się muzyką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez szukam nowychznajomych j
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba kazdy z nas szuka nowych znajomosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Jowita,

zazwyczaj jestem daleka od zerkania w internetowe fora. Przypadkiem na jednym z nich zobaczyłam wpis, więc odpowiadam.
Mam 45 lat i bardzo potrzebuję kogoś, trudno napisać do czego bo musiałabym odpowiedzieć do wszystkiego. Zwyczajnie, pogadac, spędzić razem czas, pojechać gdzieś czy zwyczajnie napić się winka.
Jesli uznasz, że warto się ze mną skontaktować mój email guc6@o2.pl
Asia
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pogadać to można w każdym sklepie w kolejce . Osobiście raczej wolę super-sex z doświadczoną partnerką .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co potrzebujesz korepetycji z seksu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale chcesz go wyśmiać że sobie nie radzi, czy zaoferować mu swoją pomoc?:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (8 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Zanim zostanę zjedzona... (95 odpowiedzi)

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji. Mam 35 lat, bardzo...

Poznam koleżankę na babskie wypady (6 odpowiedzi)

Poznam koleżankę, może młodą mamę gdyż tez jestem 26 letnia mamą. Chętnie wyjdę ja babskie...

do góry