Widok

A może spotkanko ?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć,
co powiecie na spotkanko?
na ostatnim było super, wiec może to powtórzymy?
Ja teraz w weekend mam szkołę,
ale poza tym, mogę codzinnie

Dajcie znać kto ma ochotę, ja sie dostosuję :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra, to już mamy troche konkretów,
ja moge codziennie, dziewczyny tez mówiły ze nie ma problemu wiekszego,

wiec może coś ustalmy, jak komuś nie pasuje,
to niech rzuci inną propozycję :)

Środa 05.04.2006
Sopot "Pub Collumb" (bo ostatnio się sprawdził)
Godzina 17:30

co wy na to?

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja proponuje czwartek na 17-przyszly oczywiscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do Sopotu na 17.30 zjade.
W przyszłym tygodniu nie moge w piątek i wtorek ale w reszte jestem wolna.
Będe sledzić watek :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękny.... i juz nie długo :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pałac Opatów

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yhm :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nieźle..i mały stresik, ale jakoś sobie radzę ;)

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hania, a co ciebie tak mało na forum widać?
hę?

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też chetnie Was zobacze:)
przysżły tydzien pasuje bo teraz musze się wyleczyć :(
Lamia, tylko 4 tygodnie do ślubu, nieźle!

Han
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o dzis i jutro mi nie pasuje.mysle o przyszlym tyg.mi obojetnie czy srodek tyg czy weekend ale najlepiej od srody.umawiajcie a ja postaram sie dostosowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;) mi też pasuje zaraz po 16 ale tylko dziś i jutro, bo od soboty do świąt pracuje jeszcze w drugim miejscu więc bez sznas

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
16 jeszcze lepiej czy 17:)dluzej posiedze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi też pasuje, ja jestem wolna codziennie po 16 w Sopocie,
wiec sie dostosuję
dziewczyny, a jak u was?

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakby spotkanie bylo na 17.30-18 to wpadne obojetnie ktorego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak przyjedziesz do Polski to podrzuć temat na forum,
spróbujemy sie zorganizować :)
tym czasem zapraszamy obecne na miejscu przyszłe żonki :)

to co dziewczyny, moze jakieś konkrety ustalimy? komu kiedy pasuje?

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez bym was chetnie poznala ( jesli i wy byscie chcialy) ale niestety jestem za daleko albe bede w maju w Polsce. Moze wtedy???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Dziewczyny!!!
Ja jak zawsze oczywiście chętnie się z Wami spotkam!!!!!!
Napiszcie tylko kiedy i się dopasujemy.
Buziaki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się zgłaszam no i mi pasuje w zasadzie codziennie,ale już w sobotę i niedzielę będę się musiała trochę pogimnastykować z pracą.

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi bedzie ciezko dopasowac sie z godzina.moja mala ostatnio nie da sie nikomu uspic..tylko mnie.wiec wieczor dla mnie nie za bardzo:(no chyba ze sie nagle Zuzi odmieni:)zobaczymy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry