Widok

A może spotkanko ?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć,
co powiecie na spotkanko?
na ostatnim było super, wiec może to powtórzymy?
Ja teraz w weekend mam szkołę,
ale poza tym, mogę codzinnie

Dajcie znać kto ma ochotę, ja sie dostosuję :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tam dziewczyny, jest ktoś jeszce chetny na piwko i plotki ?

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i pieknie!!!dzis mi sie przypomnialo ze mam w czwartek nauki!!!!na 19 wiec wpadne na godzinke?bezsensu!!!!kur...mac!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eeeej, no teraz dałaś,
ale trudno :(
postaraj sie wpaść jak najwcześniej,
to dłużej posiedzimy

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto ma ochotę wpaść to powtórzę , by nie szukać w tekście,

Dziś
pub Collumb, w Krzywym Domku w Sopocie
schodzimy sie od 16
:)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIESTETY DZIEWCZYNY NIE POJAWIE SIE DZISIAJ NA SPOTKANKU:((Moze uda mi sie następnym razem. Miłego wieczorku.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry