Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM wątek zamknięty Wykonałam przedłużenie włosów i koloryzacje w tym miejscu,jestem bardzo...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Polecam Mega wątek zamknięty Włosy mega super ,obsluga mega super.wszystkie zabiegi fryzjerskie w tym...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

STANOWCZO ODRADZAM wątek zamknięty skusiłam się ze względu na cene i opis w internecie który nie ma nic...
~l.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 listopada 2017

polecam wątek zamknięty Panie dzisiaj uratowaly mi głowę a dokładnie włosy. Szczerze polecam ten...
~Kamilka :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Jestem zachwycona, znalazlam salon przypadkiem weszlam bo chcialam cos ze...
~Ewelinka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2015

Strzyzenie na 6 + wątek zamknięty Salon jest super, obsluga mila i profesjonalna. Zawsze będę odwiedzal ten...
~Janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

rewelacja ,polecam wątek zamknięty Polecam ten salon ,zdecydowanie Panie Fryzjerki znają się w swojej swerze...
~Iwona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Tragedia wątek zamknięty Przede wszystkim brudno! Poszłam tylko dlatego, że miałam kupiony kupon w...
~Ania
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2014

NIE POLECAM KERATYNOWEGO PROSTOWANIA wątek zamknięty Kupiłam na Gruperze kupon na keratynowe prostowanie włosów za 200 zł i...
~Anonimowa
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2013

brud brud i jeszcze raz brud wątek zamknięty Salon??? To nie jest poprawne okreslenie. To pomieszczenie z piekla rodem....
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

keratynowe prostowanie ABC HAIR wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona,wlosy lśniące, odżywione, polecam, Pani Grażynka...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Janusz - opinia wątek zamknięty Zawsze miła i sympatyczna obsługa. Doświadczenie i fachowa pomoc w doborze...
~Janusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

rewelacja ,polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm,zarabista atmosfera,wiele lat krazylam po rożnych...
~aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Jestem bardzo zadowolona;) wątek zamknięty Salon fryzjerski jak najbardziej polecam, bardzo miła obsługa, fachowość,...
~Izabela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

Polecam wątek zamknięty W abc hair bylam po raz pierwszy z grouponu. Bardzo polecam ten salon, panie...
~Daria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

SUPER FRYZJERKI -POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Polecam ten salon wszystkim ,którzy oczekują zmiany w swoim...
~Kasia i Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

To jakaś pomyłka! wątek zamknięty Drogie Panie odradzam! słabo słabo i jeszcze raz słabo. Brzydki i niezadbany...
~zdenerwowana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

Nie! wątek zamknięty Skorzystałam z usług tego salonu i niestety jestem bardzo zawiedziona usługą...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty kupiłam kupon na okaziku na farbowanie i strzyżenie, pojechałam,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry