Widok

ANNA

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,pomóżcie jestem w 6 tygodniu ciąży i 5 dniu. W 5 tygodniu miałam lekkie mdłości,brzuch mnie trochę pobolewał i piersi były trochę obolałe. Od jakiś kilku dni nie mam żadnych z tych objawów czy to oznacza najgorsze? Dodam, że następną wizytę mam za dwa tygodnie:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

A po co ci kolejny wątek o tym? Przecież w poprzednim masz już rozmowę na ten temat?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak nie masz żadnych mdłości, brzuch cię nie boli, czy piersi, to jesteś szczęściarą. Nie masz się czego bać. Co ciąża, to inny przebieg. Jedni żle się czują, inni czują się wyśmienicie. Jeśli coś Cię niepokoi, napisz do swojego lekarza smsa lub poproś o krótką rozmowę. Pamiętaj że stres nie jest Ci wskazany, tym bardziej że u dzidziusia aktualnie wszystko się rozwija.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja w ciąży czułam się lepiej, niż bez ciąży. Żadnych mdłości, bóli, włosy przestały się przetłuszczać, jak nie masz dolegliwości, to się ciesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (20 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry