Widok

Agentka Jo

Cześć! Serdeczne pozdrowienia! Jeśli możesz to przekaż też reszcie pod Sobieskim...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Arletto

Witaj , no no robisz postępy . A więc znalazłaś moja pieczarę :))))....... . Ostatnio otczony trudnymi sprawami , ponurymi ludźmi i takimi tam innymi , nie bywam ty często. Ale niedługo to się skończy (mam nadzieję , że nie ja wcześniej wrrrr.....) i sobie pogadamy .Jak tam Szefowa nie jeży się na Ciebie ????? Aaaaa który to będzie dla Ciebie raz chyba trzeci :))) Ciekawe co porabiasz .....
Pozdrowienia wykwintne niesłychanie (333 szt. )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdeczne uściski serdecznej Fate

Jeśli jesteś TĄ Fate, o której myślę, a która na łamach pewnej szkolnej gazetki rezerwowała sobie miejsce w kolejce po mój autograf:))), co było o tyle zabawne, co wyjątkowo miłe - przesyłam Ci wakacyjne, mało słoneczne, bo Gdańsk nie oferuje chwilowo niczego innego:))POZDROWIONKA. Jeśli będziesz miała okazję kilka tych słów przekaż zaprzyjaźnionemu Natalowi. Odpisz, gdy poczujesz w nozdrzach nadchodzącą wenę twórczą:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Absolwenci -Liceum Ekonomicznego w latach 1980-1984

Jęśli chodziłeś do liceum Ekonomicznego i chcesz sie spoytkać po latach to odezwij się.
Danka, Ewa Alina, Marzena , Wioleta, AnetaJagoda, Janusz, Darek, Michał, Bożena, Małgosia, Beata, Miecia, Dorota i wszyscy inni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tchorze

Heh, moze nie wszyscy ale studenciki-tchorze napewno, do wojska tchorzliwe blade okularniki i gady buahahahaha!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cioty

dlamnie ci ktorzy tu pisza to same cioty .nie maja odwagi isc sobie pogadac z ludzmi w cztery oczy ale was pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie mam wiecej pytan...

w czwartkowej gazecie wyborczej polecam artykolik o czolowym trojmiejskim naziscie-niejakim sledziu z sopotu z kamionki.jest to kryminalista, ktory juz nie raz siedzial za pobicia i napady(z uzyciem noza).jest wspolzalozycielem trojmiejskiej komorki miedzynarodowej organizacji rasistowsko-nazistowskiej(zakazanej na swiecie)caly wytatulowany jest w swastyki...dziala w sopockim urzedzie miejskim(jako spolecznik od sportu-prowadzi drozyne pilkarska)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OJ OJ

widze ze rzadziudko sie tu ludzie wypowiadaja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Janusza

Dzięki za pozdrowienia... Udało mi się je odnaleźć. Próbowałam zastać Cię 2 razy tam gdzie ostatnio, ale się nie udało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cemetery Gates

Reverend reverend is this some conspiracy?
Crucified for no sins
An image beneath me
Whats within our plans for life
It all seems so unreal
I'm a man couldnt have feel this world
Left in my misery...
The reverend he turned to me
Without a tear in his eyes
It's nothing new for him to see
I didn't ask him why
I will remember
The love our souls had
Sworn to make
Now I watch the falling rain
All my mind can see
Now is your (face)
Well I guess
You took my youth
I gave it all away
Like the birth of a
New-found joy
This love would end in rage
And when she died
I couldn't cry
The pride within my soul
You left me incomplete
Memories now unfold.
Believe the word
I will unlock my door
And pass the
Cemetery gates
Sometimes when I'm alone
I wonder aloud
If you're watching over me
Some place far abound
I must reverse my life
I can't live in the past
Then set my soul free
Belong to me at last
Through all those
Complex years
I thought I was alone
I didn't care to look around
And make this world my own
And when she died
I should've cried and spared myself some pain...
Left me incomplete
All alone as the memories still remain
The way we were
The chance to save my soul
And my concern is now in vain
Believe the word
I will unlock my door
And pass the cemetery gates
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fate

Wprawdzie chyba nie miałyśmy się okazji poznać osobiście, ale dzięki za pozdrowienia.Będę się tu pojawiać w miarę możliwości.Trzymaj się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Zyję, miewam się całkiem nieżle.Ostatnio krążą plotki na temat wznowienia gazetowego hyde parku.Słyszałaś coś może o tym?Serio zmieniasz numer telefonu?Jakby co daj znać.Pozdrowionka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kameno,

Przekażę pozdrowienia znajomej ekipie, ale raczej zrobię to u Aktorów jako, że pod Sobieskim oostatnio nie bywam.Sezon letni to dla mnie zwiększona ilość pracy.Ciepło pozdawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

izis

znaczy sie Ty? coz za odmiana swiatopogladu, gratulacje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie są wszyscy znani mi gratkowicze... stara gwardia meldować się

Mała Żabka nie smuć się. Może by jakiś zlot latem zrobić. Np. zbiorka na Molo w Brzeźnie.
I piknik na plaży. Co Ty na to?
Stara gwardia jest wieczna ... :-)))

a... 3-go sierpnia Łosie sie obrączkuja. Może niedługo będa nowi gratkowicze ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TOMKU I BASIU

JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE WASZEGO WSPOLNEGO ZYCIA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O JAKZE UWIELBIAM...

PIZZE Z TUNCZYKIEM, PRZESTRZEN I PARUJACY LAS.
WSLUCHIWAC SIE W PINK FLOYD I OZZYEGO. PLYWANIE, KOLARSTWEO GORSKIE. .TYSIAC RAZY MOGLBYM OGLADAC ZAPACH KOBIETY, CIENKA CZERWONA LINIE CZY JOE BLACK. WYRAFINYCH NAJDROZSZYCH PERFUM NIE ODSTAWIAJ NIGDY NA SPECJALNE OKAZJE UZYWAJ ICH ILEKROC MASZ NA NIE OCHOTE. A GREK ZORBA-WSPANIALA KSIAZKA.
JAKI SMAK MA WODA PO 13 GODZINACH CIEZKIEJ PRACY, CZY WEDROWCE. WSCHOD SLONCA NA ST. PAULI W STECKU CZY CHOCIAZBY W SASINIE.
O JAKZE KOCHAM M. AZ CIARKI IDA PO PLECACH JAK W EKSTAZIE CO WYJAWILA CISZA NIE POWIEM...
ALBO TO MIEJSCE NA BAGNACH GDZIE W 5MIN. MAM
TYLE KOZAKOW ZE WE DWOJKE NIE ZJEMY. GDY BOG IDZIE ZE MNA WIEM ZE ZYJE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BARDZO WAŻNA SPRAWA

WITAM I SIE PYTAM CZY KTOS Z CZYTAJĄCYCH BYŁ KIEDYS NA WCZASACH W GOŁUNIU LUB WE WDZYDZCH???
JESLI KTOS ZNA TELEFON LUB ADRES GDZIE MOZNA WYNAJAC DOMEK 4 OSOBOWY W OKOLICACH WDZYDZ LUB GOŁUNIA
TO PROSZE O KONTAKT TRINITRO@WP.PL
Z GÓRY DZIĘKUJĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Arletto

To właśnie jest tu . Przesyłam Ci błyskawiczne acz wykwintnie zdobione ( złota nitką! ) pozdrowienia dobrych godzin przed i po 18-tej :))))))))
J.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pogoda

Co sądzicie o tegorocznej pogodzie nad morzem ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

"Idąc przy brzegu morza,
chowając stopy w tą spokojną wodę
Kiedy przypominasz sobie te wszystkie
złe rzeczy, nie chcesz więcej żyć.
kiedy szukasz w myślach coś dobrego
nic tam nie ma...
Pojawia się tylko smutek, żal i łzy.
Myśląc....wkraczasz w zimną wodę coraz głębiej
aż za późno jest na powrót -
bierzesz jeden ostatni oddech
i zamykasz oczy na zawsze
odchodząc z tego świata...."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry