Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka Dobies - ocena Stanowczo nie polecam. Mam nieruchomość, którą sprzedaję jako osoba prywatna....
~Agnieszka Dobies
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 maja 2024

Jakub - ocena Gorąco polecam usługi Alei Nieruchomości - sprzedałem przy pomocy agencji...
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 sierpnia 2024

Dariusz Wierzbicki - ocena Dokonałem zakupu mieszkania w styczniu 2024. Transakcja przebiegła szybko i...
~Dariusz Wierzbicki
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 sierpnia 2024

Jagoda - ocena Bardzo dobra Agencja nieruchomości . Szczególnie polecam panią Emilię Halman....
~Jagoda
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 lipca 2024

Agata Jasińska - ocena Bardzo polecam współprace z Pania Emilia Halman. Bardzo zaangazowana i...
~Agata Jasińska
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 lipca 2024

Aleksander Kosicki - ocena Ogromnie polecam współpracę z Panią Dianą. Profesjonalna obsługa i podejście...
~Aleksander Kosicki
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 lipca 2024

Iza Szypowska - ocena Z ogromną przyjemnością i z całego serca polecam współpracę z Panią Dianą...
~Iza Szypowska
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 lipca 2024

Ania - ocena Bardzo dziękuję za zaangażowanie i profesjonalną postawę pani Mariecie. Naszą...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 lipca 2024

Sylwana - ocena Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mariettą. Profesjonalne...
~Sylwana
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 czerwca 2024

Grzegorz - ocena Z czystym sumieniem mogę polecić agencję. Sprzedaliśmy mieszkanie wystawione...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 czerwca 2024

Serhii - ocena Współpraca z Firmą Aleja Nieruchomości była dla mnie czystą przyjemnością....
~Serhii
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 czerwca 2024

Tomek - ocena Bardzo dziękujemy Pani Anecie za wsparcie oraz zaangażowanie na każdym etapie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 czerwca 2024

Dawid dobies - ocena Współpraca z Panią Anetą to czysta przyjemność. Zawsze uśmiechnięta i otwarta...
~Dawid dobies
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 czerwca 2024

Anna Gajewska - ocena Niedawno kupiliśmy mieszkanie z biurem Aleja Nieruchomości, a właściwie z...
~Anna Gajewska
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 31 maja 2024

Mateusz - ocena Bardzo dobrze współpracowało się z Panią Aleksandrą, dobra komunikacja i...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 31 maja 2024

Wioleta - ocena Profesjonalnie, jesteśmy bardzo zadowoleni :)
~Wioleta
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 31 maja 2024

Patrycja - ocena Polecam pracę z biurem Aleja Nieruchomości, zostało mi ono polecone przez...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2024

Magdalena Fiszek - ocena Była to dla mnie pierwsza sprzedaż dlatego pomoc biura oraz przeprowadzenie...
~Magdalena Fiszek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2024

Sebastian - ocena Polecam serdecznie i z czystym sumieniem , szukałem dość długo mieszkania pod...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2024

Weronika - ocena Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo sprawnie, opieka do samego końca...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 maja 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry