osk delta- to bardzo dobry ośrodek szkolenia kierowców!
Zwłaszcza tych przyszłych,którzy nigdy nie mieli doświadczenia z samochodem i przyszli na kurs zieloni tak jak ja :)
To właśnie w tej szkółce rozpoczęłam swoją przygode z robieniem prawo jazdy.

Teoria na kursie została przedstawiona przez Pana Tomasza Dobka w bardzo ciekawy, a przedewszystkim efektywny sposób, co było widać już w późniejszym czasie na drodze! To nie była bita, nudna teoria, a porządna dawka wiedzy, którą Pan Tomek wiedział jak przekazać wszystkim kursantom, tak aby została ta wiedza z nami na zawsze (Ciekawe wskazówki,historie,pewne ważne uwagi oraz dawka humoru!)


Jazdy zaś miałam przyjemność odbyć w towarzystwie Pana Marka Chojeckiego. Instruktor Pan Marek to bardzo cierpliwy, spokojny lecz konkretny i wymagający instruktor któremu jestem bardzo wdzięczna za okazanie tyle wiary we mnie oraz cierpliwości co do mojej osoby za kółkiem. Początki były dla mnie naprawdę różne,ponieważ nigdy nie miałam styczności z samochodem,jednak Pan Marek stopniowo dążył ze mną do pokonania tej bariery. Dał mi dużo wiary w Siebie oraz pewności. Jeśli boicie się,że traficie na instruktora,który krzyczy,który nie poświęca Wam