Widok

Antykoncepcja dla par

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Co polecacie takiego na dużo procent gdyż nie moge za bardzo hormonów brać a spirala też odpada a dwójka dzieci mi starczy ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Spirala miedziana bez hormonów też odpada ?To zostają prezerwatywy albo wazektomia,podwiązanie jajowodów w naszym kraju nie wchodzi w grę.Co to znaczy ,że nie możesz za bardzo hormonów?To możesz czy nie możesz?Tych jednoskładnikowych też nie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Plastry i implanty też mają hormony.Nie wiem czego ty oczekujesz ?W swoim pytaniu wykluczyłaś tak naprawdę wszystkie metody antykoncepcyjne dostępne na rynku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

wazektomia jest legalna bo odwracalna, tyle że to można tylko w prywatnych klinikach i trochę kosztuje. Jak któraś chce to może i prywatnie załatwic sobie podwiązanie jajowodów, jak nie tu w PL do wyjechać na zabieg do kraju w którym robi sie to legalnie, tyle że to jest zabieg nieodwracalny, więc warto się dobrze zastanowić
nie każda może hormony w jakiejkolwiek postaci z różnych powodów. Miedziana wkładka powoduje stany zapalne aby zapobiec zagnieżdżeniu się zarodka, ale może być przyczyną poważnych stanów zapalnych u kobiety, do tego niektóre są uczulone na metale czy ciała obce, co więcej niektóre są też uczulone na prezerwatywy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mam dwie znajome ,które sobie wkładki miedziane akurat chwalą i żadnych stanów zapalnych nie miewają.Jedna z nich ma już trzecią,trzeba wymieniać co 3-5 lat.Ja spirali nigdy nie używałam,pigułki antykoncepcyjne od bardzo wielu lat ,teraz jestem na jednoskładnikowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja mam podobnie ... hormonow nie moge i ze wzgledu na budowe/stan szyjki macicy spirala u mnie rowniez odpada (znam kilka przypadkow ciaz pomimo zalozonej spirali). Z takich bardziej skutecznych metod (skutecznosc porownywalna do tabletek), polecany jest Ladt Comp Pearly. Cena jest dosyc wysoka, ale urzorzenie jest na lata. Mniej skuteczne i ciezko dostepne w Polsce sa diafragma i kapturek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

to już chyba znacznie mniej klopotliwa i pewna wazektomia-tylko jeszcze partera trzeba do niej przekonac ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autorko rozumiem twój problem. Też bym chętnie zmieniła antykoncepcję z prezerwatyw na coś innego, ale nie mam na co....
Z przyczyn zdrowotnych mam absolutny zakaz stosowania jakichkolwiek środków zawierających hormony, nawet do leczenia jakiś spraw nie związanych ze sprawami kobiecymi typu trądzik, na który czasem przepisuje sie leki z hormonami. Zero hormonów i absolutny zakaz ciąży..... No i żegnajcie pigułki, plastry czy implant, który chciałam założyć... No i żegnajcie plany o trzecim dziecku... A wkładki miedzianej nie założe, w mojej rodzinie i otoczeniu za dużo wpadek było przy takim rozwiązaniu i boję się.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czlowiek chce cos podpowiedziec i od razu dostaje minusy. Chyba przetane udzielac sie na tym forum. Kazdy zachwala te spirale, a sa przeciez przeciwskazania do jej zalozenia i skutki uboczne. Przed urodzeniem dzieci stosowalam antykoncepje hormonalna, ale spowodowala u mnie chorobe, z ktora bede musiala sie zmagac do konca zycia. Z
kolei moja kuzyka nabawila sie zakrzepicy i od kilku lat staraja sie z mezem o dziecko. Radze przebadac sie i wziac pod uwage wszystkie za i przeciw. Moze hormony sa wygodne, ale nie kosztem zrdowia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

A kto tu zachwala spiralę?Wspomniałam o znajomych,którym ona służy,ja nie założyłabym spirali bo mam blokadę psychiczną na tego typu rozwiązania i od ponad 20 lat stosuje pigułki,które z kolei mi służą.Dziewczyny tu wymieniają się swoimi doświadczeniami.To ty proponujesz metody naturalne i nie poparte żadnymi badaniami ,do tego z cenami z kosmosu.Zaproponuj kalendarzyk małżeński ,jedyny koszt to termometr.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wazektomia i po problemie. Metoda pewna, patrząc z perspektywy czasu w pełni opłacalna i bardzo małe ryzyko powikłań w porównaniu z podwiazaniem jajowodów u kobiety. Nie mówiąc oczywiście o tym, że wazektomie można wykonać w Polsce.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ohyda. Najlepiej od razu dzwony sobie podciąć.
Jak wałach jakiś czy wykastrowany kocur.
Co to za mistrz seksu co nie potrafi kontrolować akcji i reakcji, skutków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

i takie odpowiedzi pokazują, jak bardzo bardzo potrzebna jest w tym kraju porządna edukacja seksualna bo poxniej takie tłuki pieprzą bzdury. i jeszcze w nie wierzą!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niedoczekanie żeby "puste mózgi" wprowadziły swoje "puste przeloty".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proszę bardzo.
Zapraszamy wszystkich Panów.
Ustawiać się w kolejce. Promocja!

http://youtu.be/3-7-jZ9ieIQ

Ps
Ciemnotki górą! Joł joł... nowy marsz szykujecie?
Ciemnoto polska! Powstań z kolan!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

yh, "tłuku" nad "tłukami"
Kumasz coś z rzeczywistości dookoła?
Gorze ku...wa w tym ciemnogrodzie, który dorwał się do "demokracji i "wolności"
Larum ku..wa! Gdzie sr*żnicy ?!
TŁUKU, który "pieprzysz bzdury". "Edukacja seksualna"? Mózgi sobie podwiązujcie.
Masz tu stare, pierwsze lepsze wstawki.
Głupi wy, ku..wa, głupi!!!!
Muzlimom reklamuj te brednie a nie Polakom! Tłuku!

http://www.youtube.com/watch?v=qn9DDsxfpCA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

https://portal.abczdrowie.pl/zastrzyk-antykoncepcyjny-dla-mezczyzn-ma-byc-dostepny-za-pol-roku
Zastrzyk w jajeczka i spokój na 13 lat ;) ciekawe, który da sobie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każdy który nie chce zaliczyć wpadki z pękniętej gumy? Koszt alimentów x 18 lat chyba drożej wyjdzie niż drobny jednorazowy zastrzyk
"Taak, oszywiście biorę tabletki, hi hi"
"Na pwno zdążysz wyjąć, uuups, sorry :P he he "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój mąż ostatnio mnie zaskoczył. Zapytał czy zgodzę się na jego wazektomię. Póki co powiedziałam mu, że to przemyślę. Tak jak pisałam rok temu wyżej, dzieci już mamy, więcej nie możemy mieć nawet jakbyśmy chcieli, a nic hormonalnego nie mogę brać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu nie skoro to odwracalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie intensywnie o tym myślimy, szukamy informacji , pytamy.
Akurat odwracalność nie ma dla nas znaczenia, bo mamy już dzieci, a więcej nie możemy mieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

do góry