Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ona 47 - opinia Apteka ma lokalizacje na przeciw szpitala z SOR....... i nigdy nie wykupisz...
~Ona 47
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 września 2023

Klientka - opinia Już drugi raz poprosiłam o paracetamol, w odpowiedzi usłyszałam, że jedynie...
~Klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Apteka ,,całodobowa " to fikcja. Chciałam wykupić leki po wizycie na sorze w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Super wątek zamknięty Super, serdecznie polecam :)
~Pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

wysokie ceny, ubogi asortyment, brak polskich marek wątek zamknięty Apteka nie posiada tanich, naturalnych kremów polskich marek np. SYLVECO. Te...
~E.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

miła obsługa wątek zamknięty zawsze spotykam się z bardzo miłą obsługą
~J.Krzykowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

Wszystko bez zarzutu wątek zamknięty Któryś raz kupuję w tej aptece i zawsze jest jak należy
~Kali
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Rzetelność - poziom "0", bo błędy przecież "zdarzają się"... wątek zamknięty Fakty: recepta w całości wydrukowana zawierająca tylko jeden lek w ilości...
~Dariusz
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2014

apteka przyszpitalna wątek zamknięty Wszystkim przyjeżdżającym z daleka do szpitala czy do Centrum Traumatologii...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

ruda pani w aptece wątek zamknięty Witam wszystkich zainteresowanych ,,zakupami''w aptece na...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 grudnia 2012

refundowane leki wątek zamknięty naprawde tanie, wiec warto... czasami mozna je otrzymac za darmo, gdzie w...
~kobieta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Przemek - opinia wątek zamknięty Po raz drugi zamawiam mleko dla syna z zagranicy, przedstawiciel handlowy...
~Przemek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła i kompetentna obsługa, duży asortyment leków. W 10 poprzednich...
~Ela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

apteka całodobowa ul.Kartuska wątek zamknięty obsługa super,nawet przez telefon uzyskałam odpowiedz zadawalającą,ceny też....
~ela
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

Edyta - opinia wątek zamknięty apteka godna polecenia, leki chyba najtańsze w Gdańsku- bynajmniej nigdzie...
~Edyta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2009

apteka wątek zamknięty Dzwoniłam przed chwilą i stwierdzam że jest miła obsługa,ale najważniejsze...
~Beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Michał - opinia wątek zamknięty Super dostepność, miła obsługa - nawet w nocy .
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Apteka na Dworcu wątek zamknięty Powiem krótko: Apteka czynna na dworcu 24h a sam dworzec zamknięty.
~Veer
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

18

wątków

do góry