Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
magda - opinia wątek zamknięty Ceny nieadekwatne do rynku (czyszczenie tapicerki 200zł, dwie konkurencyjne...
~magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

dobra myjnia wątek zamknięty lubię tam oddawć auto. zawsze czyste i wszystko zgodnie z umową.
~michał stał;y klient
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Cuda Wianki w 40 min wątek zamknięty Zajechałam dziś na „szybkie” czyszczenie auta. Biorąc pod uwagę ogrom brudu w...
~Anka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Wariant 1 wątek zamknięty Wybrałam wariant 1. Wszystko by było super tylko to na czym najbardziej mi...
~Karola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2018

Patrycja - opinia wątek zamknięty Auto ogólnie umyte nieźle. Można się do kilku rzeczy przyczepić, ale miło się...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Brak dokładności wątek zamknięty Podjechałem z samochodem żeby go tylko umyć. Pan w okularach powiedział, że...
~Michael
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

SUPER ROBOTA NA CELUJĄCY wątek zamknięty Nie wiem skąd są te niskie oceny tej myjni totalnie wyssane z palca, ale się...
~Pluszak Grande
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Super robota polecam każdemu kto ma bzika na punkcie autka wątek zamknięty Oddałem autko na godzinkę gdyż nie miałem więcej czasu poprosiłem Panów by...
~Szymon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

Uszkodzili mi skrzynię biegów - ODRADZAM!!! wątek zamknięty Wstawiłam samochód do myjni, w 100% sprawny, 3 tyg wcześniej miałam robiony...
~Dorota
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Nowa Aqua myjnia wątek zamknięty Aqua myjnia, Galeria Przymorze, jakość precyzja,detaling, profesjonalna...
~Ormian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Pierwszy i ostatni raz. wątek zamknięty Auto umyte byle jak zacieki ,brudne szyby a progi nie ruszone nawet itd....
~Radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Nie polecam - kpina totalna wątek zamknięty Oddałam dzisiaj samochód do kompleksowego czyszczenia, kiedy wróciłam i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Nie polecam ! wątek zamknięty Nie polecam , obsługa to jakiś żart . Kpina z klienta . Otrzymałem umyty...
~Maqu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

Wszystkie komentarze niestety się potwierdzają wątek zamknięty Myją samochód tyko jeden raz. Niestety oddają go klientowi brudny i z...
~miś
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

Brak możliwości umycia auta wątek zamknięty Umówiłem się na konkretną godzinę, zostawiłem auto i myślałem, że auto...
~Greg
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Zmarnowane pieniądze wątek zamknięty Niestety ale jakość usługi jest marna, odkurzono powierzchownie, pod fotelami...
~kalinka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Jeśli dbasz o auto nie korzystaj wątek zamknięty Z usług myjni korzystałam dwukrotnie. Pierwszy raz było to tylko mycie. Do...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

~Stał klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Znajomym odradzam, nieznajomym nie polecam wątek zamknięty Odwiedziłem myjnie w poprzedni weekend, po tym jak sprawdziłem w internecie...
~Oliwa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Miła obsługa to nie wszystko wątek zamknięty Generalnie się zawiodłem , owszem w bezpośrednim kontakcie z ( chyba szefem...
~Jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry