Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zleciłem wymianę sprzęgła Hyundai i30 wątek zamknięty Wiem że to serwis Hondy ale też wiem że kiedyś to był serwis Hyundaia więc...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Jestem raczej zadowolony z serwisu. wątek zamknięty Wygląd budynku (zwłaszcza poczekalnia) trąca lekko PRL-em, ale mechanik z...
~marekS
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Nie polecam wątek zamknięty Będąc w salonie i oglądając nowe auta musiałem zadawać sam konkretne pytania...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Dobry serwis. wątek zamknięty Miałem przyjemność serwisować hondę accord po raz drugi w tym serwisie i...
~Maciek z Gdańska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

nie skorzystam - opinia wątek zamknięty Serwisowałem tam kilka razy samochód Hyundai. Przy naprawie gwarancyjnej...
~nie skorzystam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2013

Wiele watpliwości co do wykonywanych usług wątek zamknięty Posiadam 3 samochody marki honda, w tym jeden nowy. Wszystkie serwisowalismy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Nie polecam wątek zamknięty 1.5 h wymieniali klamkę, gdzie w innym serwisie zrobili mi to wcześniej w 15...
~kaz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Fachowa obsługa, ceny przystępne, 100% zadowolenia!!!!
~Olin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

SERWIS OD ŚCIĄGANIA PIENIEDZY!!!!!!! wątek zamknięty SERWIS I OBSŁUGA TRAGEDIA OPRYSKLIWI, ZDARZAŁO SIĘ ŻE PODNOŚILI GŁOS...
~TAJNY0
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 września 2009

Pozytyw wątek zamknięty Chcialem kupic samochod u nich Honde Civic 1.6 piekna i przelalem zaliczke...
~Paweł Banasik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

pojechalem tam na badania techniczne wątek zamknięty ... Kazali mi zaplacic 162 zl za przeglad, ktorego moje auto nie przeszlo, bo...
~luki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

Słaby serwis wątek zamknięty Pojechałem wymienić w tym serwisie świece - bo potrzebny jest specjalny...
~Michał Górski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

wąsaty jegomość wątek zamknięty Byłem w tym warsztacie przy salonie zapytać się czy maja możliwośc...
~Paweł G
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

13

wątków

do góry