Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sprzedaz Samochodu wątek zamknięty Pierwszy i ostatni raz sprzedalem samochod przez auto komis. Samochod...
~Kubas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Szybko i zwinnie wątek zamknięty Kupilam od tej firmy Land Rovera . Jestem bardzo zadowolona z obslugi. Bede...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

bmwfan wątek zamknięty Zamówiłem u nich samochód z którego jestem bardzo zadowolony.transakcja...
~marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

AKCYZA wątek zamknięty witam,wiek ktos moze jak to jest u nich z akcyza?czy przy zakupie jest ona...
~Tomal
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Groupon a oferowana Klimatyzacja w Auto-hoise wątek zamknięty Jeśli Grupon sprzedaje takie oszukańcze promocje z 49 zł to i Grupona...
~Janusz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

NIESTETY WSZYSTKO MIAŁO BYĆ ŁADNIE NIBY ALE .... wątek zamknięty NIESTETY WSZYSTKO ŁADNIE NIBY ALE .... Witam zakupiliśmy z tego...
~MELUS
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2009

szczęśliwy posiadacz bmw520 2009 rok wątek zamknięty witam serdecznie wszystkich forowiczów polecam !!! polecam !!! obsługa na 5...
~Dariusz S.
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

zgadza sie obsluga totalne dno !! z kraweznikiem sie lepiej gada wątek zamknięty na poki kasy nie dostana to jedza z reki jak piesek
~subaru
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

SAMOCHODY WIDMA wątek zamknięty Samochody widma,wiekszosci wogole nie maja,mozna je ewentualnie...
~Sylwek
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

Skandal wątek zamknięty To po prostu skandal!Co to za kulawe wyjasnienia?Chyba firma czytala i...
~zorrro
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Klimatyzacja Groupon bez rewelacji wątek zamknięty Sam Groupon kosztował mnie 49 zł, W opisie oczywiście nie było mowy o...
~xyz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 maja 2012

nie polecam- skandaliczny poziom obsługi wątek zamknięty Wykupiłam z groupon opcję 3. Przegląd Klimatyzacji z Uzupełnieniem Czynnika ,...
~klientka grouponu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Słabo ! wątek zamknięty Wybór aut duży, ale sprzedawcy to niby cwaniaki, którzy szukają frajerów ......
~Pinky i Mózg
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

bardzo dobry salon dla kobiet :) wątek zamknięty wszystkie formalności załatwiają, umowę nawet przywiezli mi do domu,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Zdecydowanie ODRADZAM wątek zamknięty Witam, Odradzam wszystkim potencjalnym klientom wszelkie myśli o...
~Artel
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

Odradzam wątek zamknięty Witam, Odradzam wszystkim potencjalnym klientom wszelkie myśli o obejrzeniu...
~Artel
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

Lipa ! wątek zamknięty Panowie są mili i pomocni dopóki nie dostaną kasy, za rejestrację pojazdu...
~Jogisław
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

POLECAM wątek zamknięty Fajny duży salon, czyste autka świetny pomysł z aukcjami polecam wszystkim!
~Stały Klient :)
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2009

MIle zaskoczona wątek zamknięty Autko na medal spisali się.Jeździ się super .Moj mechanik już mnie nie lubi...
~alka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

super salon wątek zamknięty Urządzony z klasą, duży wybór, super autka i przystepne ceny, dodatkowo...
~system
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

20

wątków

do góry