Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczerze polecam wątek zamknięty Panowie potrafią zadbać o auto.Za każdym razem jak odbieram kijankę, jestem...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Polecam, pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Jestem Ich stałym klientem i za każdym razem odbieram samochody...
~Jakub W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Pojechałem tam moim Volvo S80. Miałem założoną na dach antenę CB. Poprosiłem...
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Warte swojej ceny wątek zamknięty Trochę czasu minęło, ale obiecałam, że podzielę się opinią. Oddałam w to...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2014

Bardzo dobry serwis ! wątek zamknięty Skorzystalem z Myjni Lux po raz pierwszy na podstawie rekomendacji innego...
~Radoslaw
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Polecam! wątek zamknięty Obsługa miła i kulturalna. Jakość wykonanych usług bez zastrzeżeń. Jestem...
~Rałał
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

Zdecydowanie TAK! wątek zamknięty Witam. Zdecydowanie TAK! Byłem pierwszy raz w tej myjni nowiutkim samochodem....
~Przemek M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

100% godne polecenia. dlaczego? wątek zamknięty Kontakt z myjnia mialem 2 razy. Pierwszy z polecenia od znajomego przy dobrym...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Zdecydowane NIE! wątek zamknięty Myłem w styczniu u Panstwa auto, i niestety negatyw, pracownik jakajacy sie...
~Mariusz N
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jestem stałym Klientem myjni Pana Pawła i jestem ogromnie zadowolony z...
~K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

seat wątek zamknięty Fachowość, dokładność, cierpliwość to wszystko wpłyneło na wysoką ocenę...
~T.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Pablo - opinia wątek zamknięty Miło, szybko, profesjonalnie i sprawnie. Dodatkowo, dla stałych klientów,...
~Pablo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

V50 black - opinia wątek zamknięty Postanowiłem zadbać o nowonabyte auto. Pan Paweł wykonał czyszczenie i...
~V50 black
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Rewelacyjna usługa u prawdziwego pasjonata wątek zamknięty Pan Paweł Łukiewski jest pasjonatem motoryzacji, który czerpie satysfakcję z...
~BartoszLakomiec
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

Solidna, profesjonalna i prokliencka myjnia - polecam wątek zamknięty Przeprowadzilem sie w lutym na Dębrowę i w związku z tym, że myjnia była...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 marca 2010

Serdecznie polecam. wątek zamknięty Polecam Panstwu Myjnie Lux, bylem glownie wyczyscic tapicerke w moim 10...
~Maciej Waszczyk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lutego 2010

marek wojda - opinia wątek zamknięty Polecam z pełną odpowiedzialnością. Regularnie korzystam z tego "salonu...
~marek wojda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

osoba fizyczna - opinia wątek zamknięty Obsługa rewelacyjna - pełne zainteresowanie, czyściutko, można poczekać...
~osoba fizyczna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

18

wątków

do góry