Widok

Auto na akumulator-warto???

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Strasznie sie napalilam zeby taki samochodzik kupic synkowi na urodziny, ale ze jest to spory wydatek, chcialabym poznac opinie uzytkownikow.

Sprawdza się?

Sa wersje z pilotem dla rodzica jak jeszcze dziecko nie siega do pedalow.
Syn skonczy 2 lata i jest zapalonym fanem motoryzacji, zadnemu samochodzikowi w CH nie odpuscil, chocaz na chwilke musi zrobic bru,brum :D. Jak gdzies jedziemy to pierwszy biegnie do drzwi samochodu, domaga sie zeby posadzic za kolkiem, umie wlaczyc swiatla awaryjne i radio w samochodzie :D
Czekam na opinie i na co zwracac uwage przy zakupie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jasne, że warto :)
Nasz różowy "merc" "pali gumę" że hej :)
Córka miała troche ponad rok jak zachciała.
Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
A gdzie kupowaliscie, stacjonarnie czy przez allegro?
Ile kosztowal,jak dlugo jest juz w uzyciu?
Na co zwracac uwage?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córka też dostała na drugie urodziny. tez mieliśmy takie z pilotem dla rodziców. Ogólnie bardzo fajny ale pod warunkiem, że nie mieszkasz w bloku i nie będziesz musiała go nosić na dół:-) ja tak miałam i bardzo mało był używany bo sama go nie udźwignę a męża często nie ma w domu. Kupiliśmy stacjonarnie w Chwaszczynie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
U nas auto to byl szal.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mieszkam w bloku :/ ale na parterze ;-)
Ile mniej wiecej wazy ten samochodzik? Chyba nie wiecej niz wozek dzieciecy?
Mam mozliwosc garazowania go w piwnicy :-)
Ile zaplacilliscie? I w jakim sklepie? Cos czytalam o czesciach zamiennych w razie "w" jak to z tym jest?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogła by Pani podać konkretniejsze namiary na ten sklep w Chwaszczynie?Będę zobowiązana.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Razu pewnego, po zakupach w Auchan (Szczęśliwa) weszliśmy do Toysrus i wyszliśmy z samochodem. Kosztował około 700 pln.
Córka "ciacha" dobre dwa lata.
Na co zwracać uwagę? U nas Mała wsiadła do kilku i sama wybrała taki z otwieranymi drzwiami (lubi trzaskać). Łatwo ładuje się akumulator i na długo wystarcza. Autko stabilne i głębokie na tyle, że Dziecko nie wypada z niego nawet przy "stłuczkach" :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja kupiłem na allegro tutaj: http://allegro.pl/audi-r8-auto-na-akumulator-glos-usb-swiatla-i7386777716.html
Auto jeździ już długo i trzyma bateria 2 godziny a u znajomych co kupili bateria trzyma tylko godzinę albo krócej. Ogólnie to auto według mnie wygląda lepiej na żywo niż na aukcjach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
,,Córka miała troche ponad rok jak zachciała. "

ciekawe co zachce jak będzie mieć 5-10 lat? super podejście!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 24
hej ela...
boli Ciebie moja kieszeń ? ;)
Tak, wsiadła w sklepie do auta a Mój Mąż, który temperuje wszystkie zachcianki wtedy właśnie kupił swojemu Dziecku super zabawkę za SWOJE ciężko zapracowane pieniądze.
To był udany zakup.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 23
dlaczego uważasz że boli!
Jedyne co mnie boli to głupota rodziców bo dziecko które ma rok nie powinno decydować co kupić a co nie..... gratuluje bezstresowego wychowywania dziecka i dobrze zarabiającego męża.
Ja nie narzekam na zarobki ale u nas w domu to DOROŚLI decydują o zakupach a nie roczne dziecko które nawet nie potrafi mówić.... Cóż.....
Niech się na mnie posypie lawina krytyki i tak zdania nie zmienię o ,,mądrych rodzicach":)

Pozdrawiam i miłego dnia życzę (kończąc bezsensowną rozmowę!)
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 32
coś dużo tego "bólu"
altruistka z Ciebie ;)

Tak czy siak polecam samochodzik dla Dziecka... Dzieci.
Super sprawa!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja jestem zwolenniczką pojazdów, które zmuszają dziecko do większej aktywności niż wciskanie guzików i pedałów...
Dwulatek musi się wyszaleć, a do takiego auta wsiądzie i jedzie i jedzie i jedzie, a później szaleje do 23.00 bo się nie wyeksploatował należycie :-)
Też marzyłam o takim samochodzie dla swojego synka, ale po zastanowieniu postawiłam jednak na rower biegowy, co zaprocentowało tym, że w wieku 2,5 roku zaczął jeździć na dwukołowym rowerze (bez dodatkowych kółek)...
Zabawka ogólnie super, ale z punktu widzenia korzystnego wpływu na rozwój dziecka jest to sprzęt bez sensu.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7
A ja uwazam, ze kazdy robi jak uwaza ma swoj rozum.
My zdecydowalismy sid wlasnie na taki pojazd i nie zaluje bo radosci bylo mase.;))
Ela po prostu zazdrosci.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kupiłam synkowi bo uwielbiał siedziec z dziadkiem w garażu przy samochodzie;) teraz ma swój i go dogląda;) jednak nie podoba mu sie ruszanie ( to uczucie szarpnięcia jak rusza) i musze ciągać go na sznurku ;)

Weźcie pod uwagę że takie autko waży... sama go nie podniosę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA UWAŻAM, ŻE TO FAJNA SPRAWA , ALE:
dwu latek jest jeszcze za mały, trzeba naciskac pedał, kierować i kontrolowac jazdę...Bo mimo tego, że są dwa poziomy prędkosci, to ten wolniejszy i tak dość szybko jedzie...
po drugie, trzeba mieć gdzie jeździć....na chodniku moim zdaniem odpada (zbyt niebezpiecznie), chyba, że na jakiejs działce, gdzie jest trawa, droga piaskowa.
My mamy takie auto, ujeżdżane od 3 lat na działce, gdzie jest własnie podłoze o jakim pisałam.
POza tym to wielki klamot i ciężki!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm, a mozecie mi polecic rowerek biegowy dla 2 latka?
Mierzylismy z kinder kraft drewniany taki i jest
za duzy :/ sa jeszcze jakies mniejsze?? Synek dopiero wchodzi w rozmiar 92 ;-) ogolnie od rowerka tez nie mogl sie oderwac :D a takie malutkie to sa z pedalami i on nie kumal co sie z tym robi, przeszkadzaly mu w odpychaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy giant pre, syn dostał jak miał rok i 7 czy 8mc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam małego Puky
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko prosze wziąć pod uwagę że takie autko to max 2h jazdy dziennie bo na tyle starcza aku, a pozostałe 8h ładowanie, wiec nie widzę, by miało to kolidowac z zdrowym rozwojem dziecka.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
18 miesiecy syn sam jezdził na rowerze-a na samochod mnie nie stać ale mu nazbieram -pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aleś tępa baba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ela, coś Ci się chyba pomyliło. Przecież to rodzice podjęli decyzję. Dziecko wyraziło tylko życzenie. Piszesz jakby mała przystawila im pistolet do głowy albo darla się tak, że choć nie chcieli to musieli kupić. Rozumiem, że u Ciebie w domu nie dopuszczacie do sytuacji, że prośby dzieci są spełniane. Żal...
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 9
U nas kompletnie się nie sprawdziło. Młody jarał się kilka razy, przez parę minut a potem i tak wolał hasać, do momentu aż inne dzieci się nie interesowały, ale to wiadomo, zazdrość :)

Najlepiej skorzystac kilka razy jak ma ktos ze znajomych bo można sporo kasy w błoto wyrzucić :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj syn ma półtora roku i też mu takie autko kupie, bo gdy widzi autko woła brum brum, a gdy dostał autko-pchacz to az piszczał z radości ,nie widze nic złego w spełnianiu "marzeń" lub sprawianiu przyjemności dziecku jeśli tylko rodzica na to stać
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

idz do lekarza babo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam już drugi model (tzn moje dzieci:). Autka bardzo dobre są marki Mariotoys kupiliśmy na allegro. Rzeczywiście są mocne i wytrzymałe. Aby się dobrze sprawdzały na pewno muszą mieć 2 silniki. Jeżeli dziecko jest małe to pilot jest bardzo dobry u nas się sprawdził. Te autka sprawdziliśmy osobiście i mogę polecić z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
U nas akurat jest motor na akumulator no i Młody ma 5 lat i jest zadowolony. Przydaje się jak idziemy na spacer bo młody nie lubi z nami chodzić za bardzo i zawsze w drodze powrotnej było marudzenie, że nie ma już siły. Latać na placu lubi bardzo i zawsze się wyszaleje motor tylko na spacery.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli nie masz upatrzonego to może taki byś chciała dla dziecka
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/gg-zuh-kontext-8-17/43637030?p=4&nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_230&a=1661&utm_source=channel_goods&utm_medium=email&sid=4c466891-9fad-4c9c-8f50-32b31d165746&division=cala-polska&uh=3f505ae8-8649-4ed2-9671-374f81b0213a&date=20141808&sender=rm&s=body&c=deal_img&d=deal-page&utm_campaign=gg-zuh-kontext-8-17-43637030
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a lepiej zeby autko mialo dwa akumulatory czy jeden silniejszy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam stronę http://www.keedi.pl
posiadaja fajne samochodziki, sprawdzone przeze mnie żadne podróby większość licencjonowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem to dobry pomysł. Wielu chłopców wciąż się interesuje takimi zabawkami. Czytałam tutaj: http://alces.pl/samochody-zabawkowe-samochodziki-autka-resoraki-typy-samochodzikow-oraz-co-ciekawego-w-ofercie-sklepow/ o rodzajach samochodzików zabawkowych, resorakach - sprawdźcie i Wy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Część autko nie skręca z pilota co to norze byc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super sprawa kupowalam dwa jeden dla chrzesniaka i jeden dla corki doradził mi doradca na czasie rózowego mercedesa dla corki a dla chrzesniaka audi
http://www.zabawkowyadres.pl polecam bardzo dobra jakosc produktu i dzieci mają niezłą frajde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja w Juli kupilam corce bialego Jaguara spoko i cena tez ok (299xl)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I plastikowe koła masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem mojemu smykowi taki: https://brykacze.pl/injusa-mercedes-benz-amg-gt-6v-rc-edycja-specjalna-3090.html
Mamy go jeden sezon. Akumulator dobry, materiały super. Może i wydatek mnie jest mały, ale frajda niesamowita. Warto kupić dobrej jakości i jak dzieciak szanuje, to można zawsze odsprzedać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
My mamy Volvo xc90 cena około 1200zl, wykonany jakościowo super, pierwszym zakupem bylo bmw jednak zwróciliśmy na gwarancji, plastiki powginane podrapane i ogólnie porównujac do volvo jakościowo bmw nie warte swojej ceny. Czy warto dziecku kupic? Mysle ze to zalezy ... nasze autko jest użytkowane BARDZO sporadycznie, przez 2lata posiadania volvo byliśmy dwa razy na "dłuższym" spacerze małemu (3lata)! szybko się nudzi, od czasu do czasu lubi w nim tylko posiedzieć. Gdybym miała podejmować decyzję o zakupie jeszcze raz, to myślę że nie kupiłabym, ale jak ktoś lubi popatrzeć na gadżety to ogólnie fajny. No i długośc jazdy w stosunku do ceny masakra....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam nie brać autka, tylko quad (ewentualnie motorek) - wtedy samemu też można się przejechać, a do autka dorosły się nie wciśnie. Limitami wagi nie trzeba się przejmować. Dopóki nie jeździmy po krawężnikach, to każdy pojazd bez problemu wytrzyma co najmniej 3 razy tyle, co jest w instrukcji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem synkowi u tego sprzedawcy dwa tygodnie temu i jest super zabawa. Mój syn ma dwa latka.
Tutaj link: http://allegro.pl/audi-r8-auto-na-akumulator-glos-usb-swiatla-i7386777716.html

Pozdrawiam Tomasz, Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja kupiłem swojemu synowi quada na akumulator. Znalazłem na stronie https://krainadziecka.net.pl w całkiem przystępnej cenie. Jest prosty w obsłudze, młody daje sobie z nim radę i teraz całymi dniami na nim śmiga. W okół domu mamy sporo kostki brukowej i myślałem, że to pomoże być problem, ale quad bez problemu po tym jeździ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z akumulatorów kwasoołowiowych moim zdaniem dość ciężkich zrezygnowałem na rzecz akumulatorów litowojonowych Master Sport. Lekkie, małe, a do tego cholernie żywotne i niezawodne. Pracują w wysokich temperaturach u mnie i nic się nigdy nie dzieje. W testach motoryzacyjnych bardzo wysoko notowana technologia. Na forach zagranicznych sporo o nich poczytasz, jak masz trochę więcej czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie kupiliśmu używany nie cały rok za 320 zł Audi tt rs, dziecko wcześniak teraz 17 miesięcy prze szczęśliwy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem akumulator ze strony http://akumulatorpoznan.pl/. Postawiłem na Centrę gdyż mój poprzedni był właśnie tej firmy i sprawował się świetnie. Jednak jeżeli mamy samochód o dużym silniku i diesla to chyba lepiej dołożyć i kupić Boscha. Sam mam mazdę z małym silnikiem(2,3l) więc nie potrzebuję dużo mocy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety autko po zamontowaniu akumulatora z tej strony nie rusza. Podłoga się załamała pod masą tego 80Ah, a obwody 6V się spaliły przy próbie ruszenia. Nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wielkość autka. Te które mają ok 100cm długości będą do 4 lat, 120cm długości do 5 lat a ok 130cm nawet dla 7-latków. Koła powinny być miękkie, wykonane z pianki Eva lub chociaż mieć opaskę gumową. Aby autko pojechało po trawie, powinno mieć silniki 2x35W lub 2x45W. Zapraszam do naszego sklepu: http://www.edukamp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Należy zwracać szczególną uwagę na moc silników, gdyż 25 Wat pociągnie roczniaka to z 2-latkiem będzie miał już problem oczywiście rosną w tedy koszta podobnie sytuacja kreuję się przy doborze kół ważne aby miały opaskę gumową bądź były wykonane z pianki EVA, foteli z miękkiego materiału to także dodatkowy wydatek lecz znacząco podnosi komfort jazdy. Zapraszam na naszą stronę gdzie każdy znajdzie coś dla siebie a także konkurencyjne ceny względem allegro http://www.jaga-express.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie polecam sklepu '' pojazdy akumulatorowe '' !! Od lipca 2018 czekamy na rozwiązanie sprawy związaną z reklamacją i naprawą małej części od autka wartego prawie 1000 zł , właścicielka sklepu nie odbiera telefonu, nie odpisuje na wiadomości , maile itp zero kontaktu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mały nie rozstaje się z autkiem, jest tego mnóstwo na rynku, marka, kolor miękkie kola, miękkie siedzenie miałam ciężki wybór. Ale znalazłam na FB firmę Keedi autka na akumulator i pani pomogła mi w wyborze samochodzika. Czasem warto więcej wydać żeby być zadowolina. I mieć coś solidnego w domu nie jakieś podróby
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

czesc! a czy ktos ma moze takiego Mercedesa jak z tego testu? piszą ze łatwo sie rysuje i troche kólka są niepewnie zamocowane ale ogolnie chwala. ktos uzwywa takiego? jak z trwaloscia? http://dailydriver.pl/porady/zakup-i-eksploatacja/kupilismy-auto-na-akumulator-dla-dzieci-zobacz-co-potrafi/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

masz jakis zły link.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rowerek mu lepiej kup a nie autko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jak najbardziej polecam! Mój synek ma 5 lat, jest zachwycony autkiem. Na początku miałam obawy nad bezpieczeńśtwem pojazdu, ale jak na razie wszytsko jest na plus! posiadam autko bmw x6m, ceny w internecie są naprawde różne, przebitka czasem wynosila 200zl(!). Jak komus sięto przyda to ja zamawialam z strony elektryczneautka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja kupiłem na stronie dlamalucha.com.pl. Jestem zadowolony. Autko śmiga drugi rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ile czasu jezdzi autko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo polecam, świetna zabawa, tutaj jest duży wybór https://zakupowo.sklep.pl/na-akumulator
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak akumulatory z Gdańska to polecam ten sklep https://akumulatory-gdansk.pl/, duży wybór i dobra obsługa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest to najtańszy prezent, ale warto zainwestować. My zdecydowaliśmy się na zakup audi q7 z toyz i synek do tej pory jest zachwycony, a jeździ nim już kilka miesięcy. Ciągle jest w dobrym stanie mimo ciągłego użytkowania ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt, że minęło już sporo czasu od założenia tematu ale warto zwrócić uwagę jak bardzo spopularyzowały się w tym momencie auta na akumulator. Jeszcze 6 lat temu nie było w czym wybierać natomiast teraz mamy ogromne możliwości. Najpopularniejsze marki typu: Mercedes, Ford, Volkswagen, Audi itd. dostaniemy bez problemu. Wiele modeli, rozmiarów, funkcji, różne gabaryty pojazdów sprawiają, że ten rynek jest przeogromny i klient na pewno znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o kwestie tego czy warto taki samochodzik kupić to odpowiem i tak i nie. Chodzi mi o to żeby nie zastępować autkiem roweru, deskorolki aby dziecko nie rozleniwiło się. Jest to na pewno świetne i nowoczesne urozmaicenie zabawy dziecka. Auta na akumulator z pewnością sprawiają mnóstwo radości dzieciom ale także uczą zrozumieć działania pewnych funkcji pojazdu oraz zasady kierowania nim. Jeśli chcieliby Państwo sprawdzić ceny oraz rodzaje takich aut na akumulator to serdecznie zapraszam: https://monden.pl/auta-na-akumulator
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie że warto jest to zaawa na całego dziecka. Ja kuiłem swojemu synkowi samochody na aumulator tuaj https://www.ekstrazabawki.pl/category/?q=JS360#top Młody zachwycony. Widzę że tym samochodem dłużej pojeździ i się pobawi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autko kupić na pewno warto. Z racji tego że to nie tylko zabawa ale i świetna nauka jazdy dla malucha, tutaj więcej o tym : https://autkaonline.pl/2021/07/26/dlaczego-warto-kupic-dziecku-auto-na-akumulator/
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Quad, czy też samochód na akumulator to fajny pomysł na prezent dla dziecka według mnie. Nawet samochód dla dziewczynki to spoko opcja. No ale tu trzeba też szukać odpowiednich, ja widziałam piękne, różowe. Będą idealne dla małych księżniczek :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę że sklepy internetowe obsiadły ten wątek jak muchy kierując na swoje strony ;p Nie lubię czegoś takiego, wręcz mnie to odstrasza od tych sklepów.
Co do wątku, uważam, że Rodzice powinni się bardziej wspierać a nie nawzajem oceniać, a widzę, że niektórym przychodzi to strasznie łatwo. Mają dziecko więc pozjadali nagle wszystkie rozumy. Prawda jest taka, że wszyscy popełniamy błędy rodzicielskie. Co do autek, nie demonizujmy ich, przecież takie autko jeździ 2 godziny dziennie więc jest masa czasu każdego dnia na rozwijanie dziecka i gry i zabawy edukacyjne. Tak jak u dorosłego, jest czas na pracę jest czas na rozrywkę. My kupiliśmy duże autko Lamborghini Urus i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kosztowało nie mało, ale przekonało nas to, że dziecko może jeździć w nim do 8 roku życia. Wychodzi więc taniej niż małe autka za tysiaka, które są na roczek do 3 lat. Ale co kto woli. Mały jest zachwycony :) Jak ktoś przychodzi do domu to prowadzi do autka i pokazuje jak się otwierają drzwi i odpala dźwięk silnika albo muzykę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli dziecko ma roczek, nie ma co się napalać na największe modele. Brałbym te najmniejsze, z wysokimi bokami, które można kupić dość tanio -500-800pln. Takie autko łatwiej przenieść, bo z rocznym dzieckiem nie próbowałbym forsować krawężników. Pojeździ ze 3 sezony i można będzie wybrać następne kierując się zebranym doświadczeniem.

2-latek w sklepie z autkami sam wsiadł do takiego małego i chciał nim ruszać. W tym wieku już trochę szkoda brać autka na 2 sezony (lub mniej).

Dla 2-4 latka można mieć pokusę na kupno auta na dłuuugie lata, ale... 8-latek nie będzie miał frajdy z jazdy autem z silniczkami 35-45W, które będzie ledwo nadążać za babcią na chodniku. Poza tym pamiętajcie o wymiarach, zwłaszcza szerokości. Te 80cm i szersze (mierzone wraz z kołami) mogą się nie zmieścić w drzwiach, windzie, furtce domu/osiedla/placu zabaw. Dobrze by takie autko miało sensowny prześwit i nie trzeba było większego/cięższego pojazdu podnosić by pokonać krawężnik. Fajnie się sprawdzają 12V 4x4 z większymi terenowymi kołami, które przy swojej umiarkowanej prędkości pokonują dzielnie wszelkie piaski/trawy/kamienie.

Dla starszych (5+) trzeba by się rozglądać za modelami 24V, z silnikami rzędu 200W na każde koło (zamiast 35-45W typowych dla 12V). Raczej jakieś bardziej terenowe, by zamiast bić rekordy prędkości na chodniku/drodze dziecko szukało frajdy gdzieś dalej od samochodów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

do góry