B90

Kluby, dyskoteki Obiekty koncertowe

Gdańsk, Elektryków

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tojasara - opinia Najlepszy klub w Trójmieście i całym Pomorzu!!!
~tojasara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Jadwiga - opinia wątek zamknięty Bardzo słaba obsługa. Biorą spore pieniądze za wstęp na imprezę po czy po...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 września 2021

Therion 18 marca 2018 wątek zamknięty Brak prądu kilka razy. Kurde mój chomik w kolowrotku by to ogarnął. Kłamstwo...
~Raku
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Tragedia wątek zamknięty Najgorszy klub muzyczny na jaki trafilem. Wymuszanie tworzenia kart klubowych...
~CzczN
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

Problem z biletami na wydarzenie wątek zamknięty Witam. Czy ktoś ostatnio kulował bilety do B90 z wysyłką? Ja zamówiłem i...
~Macieq
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

szatnia wątek zamknięty Obsługa szatni po koncertach zdecydowanie do poprawy. 40 min stania w kolejce...
~aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Hania Rani i Dobrawa Czocher-recital zamiast duetu? wątek zamknięty Na koncercie obu pań grała tylko jedna. Organizator nie pofatygował się aby...
~Niemile zaskoczona...
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

polecam wątek zamknięty gorąco polecam, świetne miejsce na koncert, zaj...sta atmosfera i te...
~aga
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

~THX
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

ja sie pytam kiedy beda rachunki na barze i cennik? wątek zamknięty przeciez to jest jawne ukrywanie cen przed klientami, smieszne karty nie...
~Airwolf
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Joanna - opinia wątek zamknięty Akustyka kijowa, choć w tej kategorii pomieszczeń mogło być gorzej ( co...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2014

B90 wątek zamknięty Super miejsce stworzone dla ludzi, których nie kręcą dyskoteki i kluby z...
~Leopold Bloom
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Początki są zawsze trudne wątek zamknięty Niestety, podczas Męskiego Grania klub nie uniknął paru rażących wpadek, o...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

The Damned i Apteka wątek zamknięty Byłam na koncercie The Damned i Apteki - klub ma doskonałą akustykę (w tak...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

Męskie granie wątek zamknięty No, to pierwsze koty za płoty. Muzyka pierwsza liga. Słychać też, że ktoś...
~Staszek z Seksmisji i Jazona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry