Widok

BADANIE STATYSTYCZNE

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam prośbę o małe badanie statystyczne,mianowicie chodzi mi kiedy po ślubie spłodziliście lub kiedy planujecie mieć dzieci?Jaki okres po zawarciu małżeństwa?
Ew.na ile przed ślubem(bo tacy zapewne również istnieją) spłodziliście dzidziusia?
Pozdrawiam gorąco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, wiem że co drugi dzień trzeba:) wszystko wie o tym..... i nawet wiem że nie można o dziecku myśleć że się chce bo wtedy nic nie wychodzi:) I staram się nie mysleć.... i próbujemy dalej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasz dzidziuś przyszedł na świat 4 miesiące po naszym ślubie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Borówko!
Podaj mi swój internetowy adres to coś Ci napiszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasze maleństwo przyjechało z nami z podróży poslubnej. Urodzi się 9 miesiecy po ślubie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się Twoja żonka na weselu bawiła w ciąży???Buszek jej nie przeszkadzał?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno nie czuła się komfortowo, ale bawiła się znakomicie. Goście czasami aż dziwili się że tak dobrze się bawi będąc w ciąży.
Oczywiście wiedziała że nie może szaleć, aby nie zagrozić dzidziowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasz maluszek urodzi się już za 1,5 m-ca ale to już 3 lata po ślubie , wcześniej jakoś ciężko było nam się zdecydować , troszkę wolności nie zaszkodziło naszemu małżeństwu , pozdrawiam, aaaaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dwa lata po slubie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rok po slubie.Pozdrawiam przyszlych rodzicow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siedem miesiecy po slubie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry