Mam prośbę o małe badanie statystyczne,mianowicie chodzi mi kiedy po ślubie spłodziliście lub kiedy planujecie mieć dzieci?Jaki okres po zawarciu małżeństwa?
Ew.na ile przed ślubem(bo tacy zapewne również istnieją) spłodziliście dzidziusia?
Pozdrawiam gorąco
00
~Borówka
(21 lat temu) 15 września 2004 o 15:26
wiem, wiem że co drugi dzień trzeba:) wszystko wie o tym..... i nawet wiem że nie można o dziecku myśleć że się chce bo wtedy nic nie wychodzi:) I staram się nie mysleć.... i próbujemy dalej:)
na pewno nie czuła się komfortowo, ale bawiła się znakomicie. Goście czasami aż dziwili się że tak dobrze się bawi będąc w ciąży.
Oczywiście wiedziała że nie może szaleć, aby nie zagrozić dzidziowi.
00
~aaaaaaa
(21 lat temu) 18 września 2004 o 10:52
nasz maluszek urodzi się już za 1,5 m-ca ale to już 3 lata po ślubie , wcześniej jakoś ciężko było nam się zdecydować , troszkę wolności nie zaszkodziło naszemu małżeństwu , pozdrawiam, aaaaaa