Mam prośbę o małe badanie statystyczne,mianowicie chodzi mi kiedy po ślubie spłodziliście lub kiedy planujecie mieć dzieci?Jaki okres po zawarciu małżeństwa?
Ew.na ile przed ślubem(bo tacy zapewne również istnieją) spłodziliście dzidziusia?
Pozdrawiam gorąco
00
~lampart
(21 lat temu) 23 września 2004 o 23:12
Siedem miesiecy po slubie.
00
~nik
(21 lat temu) 22 września 2004 o 00:01
Rok po slubie.Pozdrawiam przyszlych rodzicow.
00
~suseł
(21 lat temu) 20 września 2004 o 18:34
Dwa lata po slubie.
00
~aaaaaaa
(21 lat temu) 18 września 2004 o 10:52
nasz maluszek urodzi się już za 1,5 m-ca ale to już 3 lata po ślubie , wcześniej jakoś ciężko było nam się zdecydować , troszkę wolności nie zaszkodziło naszemu małżeństwu , pozdrawiam, aaaaaa
na pewno nie czuła się komfortowo, ale bawiła się znakomicie. Goście czasami aż dziwili się że tak dobrze się bawi będąc w ciąży.
Oczywiście wiedziała że nie może szaleć, aby nie zagrozić dzidziowi.
nasz dzidziuś przyszedł na świat 4 miesiące po naszym ślubie.
00
~Borówka
(21 lat temu) 15 września 2004 o 15:26
wiem, wiem że co drugi dzień trzeba:) wszystko wie o tym..... i nawet wiem że nie można o dziecku myśleć że się chce bo wtedy nic nie wychodzi:) I staram się nie mysleć.... i próbujemy dalej:)
00
~nikitka
(21 lat temu) 9 września 2004 o 08:47
my jestesmy ponad rok po slubie- i jeszcze nawet nei marzymy o dziecku - bo sami nei wiemy gdzie za chwilke bedziemy mieszkac i co z nami bedzie ;-((((
ale bardzo bardzo ja bym juz chciala
a moj maz chyba jeszcze nie :-((((((((((
00
~inga
(21 lat temu) 9 września 2004 o 07:49
Może robicie to za często?? Najlepiej co 2 dzień, wtedy jest najlepsze nasienie :-) Pozdrawiam i życzę powodzenia!!
Rok borówka to jeszcze nie trgedia.Po 2 latach starań bez rezultatu to nalezy sie juz martwić.Życzę udanych prób :)Ale czy nie najprzyjemniejsze jest staranie sie miec dzieci ;)?
00
~Borówka
(21 lat temu) 6 września 2004 o 22:26
A my się staramy i staramy i jakoś bez skutku narazie. .... Jesteśmy rok po ślubie. Trzymajcie kciuki:)
00
~Jolcia
(21 lat temu) 6 września 2004 o 21:06
Ja też.
00
~inga
(21 lat temu) 5 września 2004 o 09:23
Mam nadzieje, ze 9mcy po slubie :-))
00
~anna_k
(21 lat temu) 4 września 2004 o 16:31
ślub przypada mamy 11.092004, a datę poczęcia ustalilismy przed chwila orientacyjnie na 09.2005 :-) POWODZENIA ŻYCZĘ WSZYSTKIM PRZYSZŁYM RODZICOM W TWORZENIU NOWEGO ŻYCIA :)