Widok
Hej nat-spokojnie- nie musisz się obawiać, że na twoim weselu Zesopół muzyczny BLUE NIGHT z Wejherowa się nie spisze. Te wszystkie negatywne opinie na temat członków zespołu są po prostu nieprawdziwe. Uwierz mi - wiem co mówię. Grali na kilku imprezach gdzie byłąm i na prawdę - pierwsza klasa. W swojej opinii nie jestem sama. Grali między innymi na weselu u moich dwóch koleżanek- goście byli bardzo zadowoleni. Nie wiem skąd opinie na temat nadmiernego picia wódki przez członków BLUE NIGHT!!!!- żałosne.
Myślę, że po prostu te negatywne opinie pisane są przez członków innych (zawistnych i nieszczerych) zespołów muzycznych lub po prostu nie dotyczą TEGO ZESPOŁU.
Doszły mnie opinie, ze oprócz zespołu z okolic Wejherowa (na ich opinii) powstały inne zespoły muzyczne o tej nazwie (to też nie jest w porządku).
Jedno jest pewne Zespół muzyczny Blue Night z Wejherowa ( Adam, Jasiu oraz Sławek) to dobry i rzetelny zespół -
W każdym razie nie masz się czego obawiać.
Proszę jeszcze o jedno - Napisz swoja opinię tu na forum po weselu.
Jestem pewna, ze przyznasz mi rację.
Pozdrowienia
Pozdrawiam też wszystkich obłudników, którzy chcę za wszelką cenę zepsuć dobrą opinię zespołu- myślę, ze to jest "syzyfowa praca"- ale cóż PRÓBUJCIE;-)
Myślę, że po prostu te negatywne opinie pisane są przez członków innych (zawistnych i nieszczerych) zespołów muzycznych lub po prostu nie dotyczą TEGO ZESPOŁU.
Doszły mnie opinie, ze oprócz zespołu z okolic Wejherowa (na ich opinii) powstały inne zespoły muzyczne o tej nazwie (to też nie jest w porządku).
Jedno jest pewne Zespół muzyczny Blue Night z Wejherowa ( Adam, Jasiu oraz Sławek) to dobry i rzetelny zespół -
W każdym razie nie masz się czego obawiać.
Proszę jeszcze o jedno - Napisz swoja opinię tu na forum po weselu.
Jestem pewna, ze przyznasz mi rację.
Pozdrowienia
Pozdrawiam też wszystkich obłudników, którzy chcę za wszelką cenę zepsuć dobrą opinię zespołu- myślę, ze to jest "syzyfowa praca"- ale cóż PRÓBUJCIE;-)
Ja tez ich wybralam , widizlam jak graja na weselch i jetsem pod wrazeniem.
Panowie z wyksztalceniem muzycznym , konkretni i kupa smiechu na zabawach. Ja z czystym sumime moge polecic bo jestm ich pewna na 100% =) Pospisalismy umowe i innego zespolu juz nie chce jak zobaczylam co potrafia =) Tez slyszlam ze jest kilka zespołów o tej nazwie. Polecam
Panowie z wyksztalceniem muzycznym , konkretni i kupa smiechu na zabawach. Ja z czystym sumime moge polecic bo jestm ich pewna na 100% =) Pospisalismy umowe i innego zespolu juz nie chce jak zobaczylam co potrafia =) Tez slyszlam ze jest kilka zespołów o tej nazwie. Polecam
u nas na weselu 26.05.2012 w gdansku byl zespol blue night ze slupska i bylismy bardzo zadowoleni. Rozruszli wszystkich gosci. Przerwy byly krutkie a w tle zawsze grala muzyka. Panowie nie pija byly fajne konkursy i duzo smiechu. Tamte inne zespoly pod taka sama nazwa to oszusci. BLUE NIGHT ZE SLUPSKA JEST NAJLEPSZY!!!
Blue Night za Słupska - Grali u nas na weselu. Panowie są niesamowici !!! Grali tak jak sobie tego zamarzyliśmy. Gorąco ich polecamy. Najlepiej się umówić na spotkanie i obgadać co i jak. Najlepiej wspominamy biesiadę po weselu (zainteresowani wiedzą o co chodzi ;-) ). Chętnie się dowiemy gdzie będą grać na Sylwestra ;-).
My na naszym weselu mielismy zespol Blue Night jakas meijscowosc pod wejherowej .
Zespol spisal sie na medal 3 panow instrumenty dete - trabka, akordeon, saksofon.
Parkiet zawsze byl pelen, przerwy krociutkie zawsze rozbawiali gosci.
Na oczepinach zabawy ustalone przez nas bylo duzo smiechu i zabawy.
Swietnie garaja , spiewaja i z czystym sumieniem moge polecic =)
Goscie do tej pory nam gratuluja wyboru zespolu =)
Jak sobie pomysle oweselu to az nogi same drwa sie do tanca =) Zabawa do bialego rana , muzyka dla straszych i mlodych .
POLECAM =)
Zespol spisal sie na medal 3 panow instrumenty dete - trabka, akordeon, saksofon.
Parkiet zawsze byl pelen, przerwy krociutkie zawsze rozbawiali gosci.
Na oczepinach zabawy ustalone przez nas bylo duzo smiechu i zabawy.
Swietnie garaja , spiewaja i z czystym sumieniem moge polecic =)
Goscie do tej pory nam gratuluja wyboru zespolu =)
Jak sobie pomysle oweselu to az nogi same drwa sie do tanca =) Zabawa do bialego rana , muzyka dla straszych i mlodych .
POLECAM =)
Witamy serdecznie wszystkich osób poszukujących zespołu na własne wesele! Chcielibyśmy zakomunikować że jeżeli czytacie tą opinie to znaczy, że już znaleźliście idealny zespół. ONI SĄ WSPANIALI!!! Niedawno grali na naszym weselu tzn 20.04.2013r naprawdę jesteśmy mega zadowoleni...super wokale, organizacja, zabawianie gości, wszystko na najwyższym poziomie. A nie będę już wspominać jak goście są zadowoleni...no rewelacja(do dziś ich chwalą) Także bez żadnych wątpliwości możemy śmiało polecić ten zespół, dodatkowo bardzo szeroki repertuar. ZESPÓŁ BLUE NIGHT ZE SŁUPSKA JEST NAPRAWDĘ ŚWIETNY! Pozdrawiamy Pana Zbyszka :)