Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
niech mi oddadza moje pieniadze!!! wątek zamknięty Mam tego dośc, dosc czekania na zwrot swojej kasy od nich, czy ktos tez im...
~asiolek1234
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

czy ktos dostal pozyczke ? wątek zamknięty moja mama wplacila im pieniadze.jestem ciekawa czy jest ktos komu oni...
~naiwna???
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

kredyt z Baltic Money wątek zamknięty co sadzicie i czy w ogóle jest to realne żeby otrzymać kredyt 30000 na 15 lat...
~kaaasia
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

tesco finanse wątek zamknięty idzcie do tesco finanse oni wspólpracuja z bankiem, nie pamiętam z jakim...
~mis
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

Refleksja wątek zamknięty Jestem zaskoczony poniższymi opiniami. Sam starałem się o dużą pożyczkę, i...
~Wojciech
19

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

...... wątek zamknięty Gdzie moja pożyczka ?Gdzie moje 1200 zł wpłacone od kwoty pożyczki -6% od...
~Szymek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

Pozew zbiorowy wątek zamknięty Jest taka firma prawnicza adsum w Szczecinie ,która odzyskuje wpłacone...
~GZ
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2012

oszusci wątek zamknięty uwaga na oszustow z baltic monej!
~borys
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

Nie jest źle.. wątek zamknięty Witam , Jeżeli chodzi o umowę i sprzedawców to jest ok. W umowie jest...
~Borys
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2011

UWAGA OSZUŚCI wątek zamknięty Właśnie stałem się szczuplejszy o 600 zł...do 10 miały być pieniądze,a po 10...
~następny naiwny
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Szukanie naiwnych i zwodzenie obietnicami wątek zamknięty Podpisałam umowę 16 września br. Pani z Direct Money, firmy, która sprzedaje...
~abstrakcja
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

(...) wątek zamknięty (...) Umowę podpisałem 1 czerwca było w niej zapisane, że w ciągu pięciu dni...
~NIezadowolony
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

Złodzieje naciągacze przekrety wątek zamknięty cały problem zaczyna sie po 10 dniach jak juz maja wypłacić kase!!!...
~papi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

kanciarze i złodzieje!!!! wątek zamknięty Ja składałam wniosek w Katowicach,na pytanie o zabezpieczenia ,które są w...
~poszkodowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Robienie ludzi w pomidora wątek zamknięty Jak wcześniej pisali inni to wszystko prawda.Sam dałem się zrobić w...
~Osioł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

... wątek zamknięty kolejna argentyńska firma, działajaca na troche innych zasadach ale to zawsze...
~ANONIM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

D. - opinia wątek zamknięty Staralismy sie z mezem o pozyczke, stracilismy 700zl.przypadek podobny jak...
~D.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

!!! wątek zamknięty Przedstawiają co innego niż jest w umowie. Po przeczytaniu jej na spokojnie...
~Gość
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry