Widok

Bardzo dobry reportaż foto-video??? A naprawdę

Wesele Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
CYTAT
Warto do nich
> trafić!!! Dali Nam także bardzo dobry Zespół Muzyczny!!! Jeśli
> chcielibyście mieć to co My - zadzwońcie do nich. Studio Foto
> Video Film, Gdańsk - Wrzeszcz tel. 344 74 68, kom. 0602 732
> 741. Możecie także do nas napisać! Podpowiemy co jak w kwestji
> Tego Szczególnego dnia Ślubu i Wesela!!!

A NAPRAWDĘ

TOTALNA BZDURA !!!!
Tą pozytywną opinie chyba pisał właściciel firmy Polstar chcąc się zareklamować!!!!
Fakty są takie:
Wszystkie uzgodnienia prowadzi się z właścicielem firmy, a na filmowanie wesela przychodzi zupełnie kto inny. (Facet w podeszłym już wieku jak na szybko reagującego reportera, beznadziejnie ubrany - w klapkach)
Błogosławieństwo zostało nie nagrane w całości bo...nie włączył kamery.
Życzenia po ślubie nie są nagrywane w całości - tylko pierwszych kilka osób.
Podczas wesela akurat w najciekawszych momentach, kamerzysta nie filmuje.....
.........i wiele innych o których szkoda pisać.

TERAZ NAJLEPSZE -ODBIÓR KASETY
Kaseta nie została odebrana ze względu na pisk w tle dzwięku i kilkusekundowy brak obrazu (jak na nowej taśmie-szum)

W tej chwili nie po pół roku nie mamy kasety ZAGINĘŁA...
Bez Komentarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestań pisać głupoty a gdybym ja miał takie laczki o których napisałaś to bym ci do buzi je wsadził
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musicie już być tak beznadziejni w swojej robocie że chwytacie się hamskiej reklamy. Rozumiem zareklamować się w cywilizowany sposób i koniec a nie przy okazji szarpać dobre imie innych firm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura napisał(a):

> Przestań pisać głupoty a gdybym ja miał takie laczki o których
> napisałaś to bym ci do buzi je wsadził

Jeśli opinia którą napisałam jest bezpodstawna to proszę o jej zdementowanie lub wyjaśnienia.

Jeśli zawsze robicie bardzo dobre filmy a ten jeden raz zdarzyła sie "wpadka" to przecież wszystko można wyjaśnić.

A ta "inteligentna" odpowiedż wskazuje, że chyba nie macie nic na swoją obronę.

Tak naprawde to myślałam że to forum jest tworzone przez narzeczonych, a nie reklamy własnych firm pod przykrywką wypowiedzi.
TUTAJ NIE MA WYPOWIEDZI PRAWIE ŻADNYCH NARZECZONYCH TYLKO REKLAMY WŁASNYCH DZIAŁALNOŚCI
(chyba beznadziejnej jeśli właścicieli tych firm nie stać na normalną reklamę)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem twoje rozgoryczenie, tym co cie spotkało, ale proszę nie pisz, że forum jest tylko dla wybranych, bo to nieprawda. Na forum każdy może przedstawić to co chce. Swoją drogą, jeżeli ty (być może) nie musisz pracować, to tylko pozazdrościć. Ale większkość z nas ma dzieci na utrzymaniu, dom.. raty.. i musimy szukać potencjalnych klientów wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Każdy przyjmuje taką formę reklamy jaka mu pasuje i nie uważam (jeżli to tylko nie uwłacza niczyjej godności), żeby było w tym coś nieodpowiedniego. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam jeszcze dodać, że jeżeli uda Ci się odzyskać cokolwiek z twojego reportażu ślubnego (nawet strzępy, urywki), to podejmę się (nieodpłatnie) zrobić z tego piękny teledysk z animacjami. Pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro posiadasz podpisaną umowę to masz jeszcze droge cywilno prawną i możesz domagać się stosownego odszkodowania. A jeżeli nie zna się swoich praw to już Twoja sprawa.
Arek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry