Widok

Bardzo sucha skóra u dziecka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Odkąd w przedszkolu u mojego syna cały czas jest włączone ogrzewanie jego skóra bardzo się wysusza. Ma stwierdzone atopowe zapalenie skóry ale do tej pory dzięki odpowiedniej pielęgnacji nie było większych problemów. Muszę teraz szukać czegoś bardziej skutecznego. CO polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jako dziecko miałam wiele lat temu ten problem od grzejników, ale ze skórą głowy, twarzy i rąk. Mama nasmarowywała mnie porządnie co kilka dni przed kąpielą masłem. Biegałam tak kilka godzin po mieszkaniu. Potem kąpiel. I wszystko było na dłuższy czas dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przerabiałam to z synkiem. Jak tylko zaczynał się sezon ogrzewania wychodziły mu plamy na nogach które często drapał. Pomagał nam krem Emotopic specjalny do twarzy intensywnie nawilżający. Seria ma tez produkty do ciała ale ten na twarz działał najlepiej. Niestety jest dosyć mały. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka ma atopowe zapalenie skory i najlepiej sprawdza się zestaw z atoperala, krochmal do kapieli a potem emulsja nawilżająca. Próbowałam już wielu innych kosmetyków i te sprawdziły się najlepiej, skora po nich jest gładka i ukojona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

do góry