Widok

Bardzo tanie paznokcie żelowe

Kobiety, chciałam wam serdecznie polecić dziewczynę, która jest świeżo po kursie w La Femme i robi paznokcie żelowe. Zaryzykowałam i poszłam do niej, byłam chyba jej trzecią klientką w życiu. Położyła mi żel na tipsie i pomalowała za 10zł. Tak makabrycznie tanio, ponieważ, jak sama powiedziała, dopiero się uczy i nie wiem jak jej wyjdzie. Wyszło świetnie!

Po dwóch tygodniach byłam u niej na dopełnieniu wczoraj, zapłaciłam 20zł i na taką cenę jesteśmy umówione na przyszłość.

Dziewczyna ma ewidentny talent, jest bardzo dokładna i miła. Przyjmuje u siebie w mieszkaniu, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Telefon do niej to 880 283 258.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
super szukałam kogos z gdyni co nie zadrogo zrobi pazury wiesz troche mnie przeraza ta cena ale zadzwonie i sie umuwie i dam znac ciekawe ile mi powie czy tesz 10 zł to bardzo mało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!
Ja też dzięki temu ogłoszeniu zrobiłam sobie u niej pazurki. Tanio i rewelacyjnie! Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile zapłaciłas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktos u niej byl?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja byłam, jako autorka tego wątku, i teraz widzę, że jeszcze jedna koleżanka się skusiła - patrz wypowiedzi powyżej - obie byłyśmy super zadowolone. :)

Mi obecnie, dzięki tipsom tej pani, udało się odhodować naturalne, długie paznokcie - więc moja przygoda z żelem chwilowo zakończona.

Gorąco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja również byłam, jakiś miesiąc temu ale placilam ze zdobieniami 40 zł. Pznokcie wykonane fachowo wiec również gorąco polecam. ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałabym zobaczyc te piekne paznokcie za 10 czy 40 zł..:) hyhyhy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha ja tez :D

a swoja droga dziwne ze kolezanka byla raz w maju a w czerwcu juz miala pieknie wychodowane wlasne paznokcie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spt, zazdrościsz? ;)

Jeśli nie spróbowaliście usług tej pani, to czemu się głupawo wyzłośliwiacie na temat ceny?

Tak jak pisałam, dziewczyna jest niedługo po kursie i przynajmniej uczciwie ostrzegła o tym! W przeciwieństwie do masy "profesjonalistek" bez talentu, które zrobią dwudniowy kurs i kasują stówę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wklej zdjecia:)???
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sunnails zazdrosnico robisz paznokcie za milion jestes starym narcyzem a robisz je na odpierdziel zajmij się pilowaniem a nie plotkowaniem i wychwalaniem siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ślicznotka wyżyj sie jeszcze:) chora konkurencjo:) przecież o to ci chodzi..może byś zaczęła na formie przedłużać a nie tipsy kleisz..

bolii co?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobieto!!! paznokci nie robię sama (nie jestem stylistką nigdzie tego nie napisałam mam swoje póki co i mi to wystarczy ) ale nie lubię takich dziewczyn jak ty zachwalaja się jak nie wiadomo kto a robią na odpierdziel jeszcze za super siano weszłam na ten link co Twoja konkurencja podała i przeczytalam tam opinie i bede je kopiowac caly czas jak bedziesz tak się chwalic polecalabym zrobic dla ciebie kurs makijazu a nie paznokci patrząc na twoja twarz :) a poki co jeszcze sie nie wyzylam i bede caly czas odradzac ciebie dopoki sie nie przestaniesz przechwalic nie tylko krytykujesz jedną dziewczyne ale wszystkie te ktore robia taniej niz ty! przejzalam wszystkie strony i skomentowalam na temat paznokci wiec masz na co odpisywac hahahahaahah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OK. pisz do bólu ja po raz kolejny pogratuluję TOBIE ODWAGI.jeśli Cię to bawi pisz...kobieto..mam to gdzieś naprawdę.:)pisz do bólu! powodzenia:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
malina plusik dla ciebie tanio nie znaczy zle a tak jak napisalas pełno jest profesjonalistek co kasuja a pojecia nie maja pozdrawiam apropo tesz do niej wybieram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=846835707 sprzedam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
akurat co do sun nails muszę się zgodzić..
może nie wszystkie ale MOJE paznokcie zrobiła na odwal.
Niestety zamłacilam 120 zł za paznokcie które na nastepny dzien druga pani musiała zdejmowac..
Przepraszam , nie lubie o kims tak pisać.. ale poprostu może inne klientki nie bedą musiały wydawać kasy na darmo..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
najnowsza skoro byłaś nie zadowolona jak twierdziłaś i byłaś u mnie na paznokciach dlaczego nie przyszłaś nie zareklamowałaś paznokci? napisz może kim jesteś podaj nr tel..zapraszam Cię do mnie serdecznie skoro byłaś nie zadowolona i masz dowód na to że zrobiłam ci paznokcie na odwal proszę przyjdź a oddam ci pieniążki:)to po pierwsze po drugie 120? to była rekonstrukcja obgryzionych paznokci?? ze taka cene zapłaciłaś?? ciekawostka.Nagle wszyscy robili u mnie paznokcie i są niezadowoleni. Co to znaczy? może nie wszystkie paznokcie ale twoje zrobiłam na odwal.Kobieto.Wszystkie moje prace są tak samo wykonane. Jeśli byłaś u mnie dobrze wiesz i zdajesz sobie sprawę jakie u mnie panują zasady i nigdy żadna klientka nie pisałaby po forach takie rzeczy.Tylko przyszła do mnie.W razie gdyby coś się działo..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
druga kwestia to to że z pewnością posiadam zdjęcia twoich paznokci jeżeli e robiłam..wiec czekam na kontakt od Ciebie.Skoro zdecydowałaś się już napisać w tym wątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dezynfekowała dłonie? Sterylizuje narzędzia? Ma odbiór sanepidu i gwarancję higieny? Za taką cenę to nawet się środki do dezynfekcji nie zwrócą i to te z dolnej półki :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyobraź sobie ,że tak:)
Posiadam podpisaną umowę ze szpitalem w celu sterylizacji narzędzi w autoklawie oraz utylizacji odpadów medycznych..jestem bardzo ciekawa czy Ty tego przestrzegasz oraz to ,że przechowujesz narzędzia zabezpieczone w rękawach medycznych, wszystkie narzędzia typu pilniki stosuję jednorazowo i wyrzucam do śmieci ,opłacam składki ZUS u US masz jeszcze jakieś pytania??Jeszcze chcesz podyskutować o zasadach higieny ?i tym podobnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za taką cenę to nawet się środki do dezynfekcji nie zwrócą i to te z dolnej półki :)

No ty chyba żartujesz? to ile powinnam brać za paznokcie 200zł?
Nie do przesady
u mnie paznokcie kosztują około 100 zł nie jest to mało ,wręcz przeciwnie dla niektórych osób nawet zbyt dużo..o czym ty w ogóle piszesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi sie wyadej ze chodziło tu o tą panią która paznokcie robi za 10 czy 40 zła nieo ciebie ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sun nails??? czy ty wszystkie posty musisz traktować jako nagonkę na siebie? dziewczyno trochę dystansu!

chyba zrozumiałe jest jest że mi chodzi o osobę która robi paznokcie za 10 czy 20 zł

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej logiczne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki,ale prosze nie dziwcie sie mi..po taki akcjach jak tutaj ostatnio wyczytałam na swó temat to już mnie nic nie zdziwi..
jesli to nie do mnie to przepraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poprostu nie wieze ze ,,stylistki,, maj tak malo profesjonalizmu i czytaja ,wypisuja,odpowiadaja- takie głupoty ... totalny brak profesjonalnosci... maniukurzystka odpowiadajaca na forum na ploty to jakies dno... ps... TOTALNY BRAK PROFESJONALNOSCI......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ta dziewczyna nadal robi paznokcie żelowe??

szukam manicurzystki, która zajmuje się tym z sercem, pasją popartymi profesjonalizmem:)
a z doświadczenia wiem, że nie trzeba przy okazji miec mega salonu i brac wielkich pieniędzy. Miałam kiedyś kumpelę, która rewelacyjnie robiła "żele" trzymały się do 2 miesięcy, bez odprysków i podchodzacego pod krawędzie powietrza, a kształt paznokietków - miodzio.
Niestety wyjechała za granicę.
Szukam pani która robi paznokietki nie drogo, ładnie.
Dla mnie ale szczególnie dla mojej mamy - podoba jej się kształt migdałowy, ale boi sie zrobic paznokcie w obawie o ich trwałość - moja mama sporo robi w domu, nie potrafi usiedzieć:) a w związku z tym dłonie cały czas narażone są na kontakt z wodą, detergentami itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)mmmmmmmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytałyście kiedyś inne wątki sun nails? Czyli asianny, agnieszki.zd i możliwe, ze jeszcze kilku innych nicków... Robiła przepiękne, krzywe, zielone szpony. Było wesoło...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witaj Agato !!!!! kupa lat Cię nie było :) gdzież się podziewała..czekałam na Ciebie..:-)) Masz rację...Robiła...:) cieszę się ,że o tym wspomniałaś..
pozdrawiam Cię gorąco. Wpadaj częściej....stęskniłam się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dalej masz niezłe straszydła w galerii, ale przynajmniej straciłaś serce do zieleni. Może nawet zaprezentujesz kiedyś jakieś normalne paznokcie? Skoro już robisz postępy i przyznajesz się teraz do wszystkich swoich forumowych wcieleń...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj Agatko słonko ,dziecko drogie ,ulituję się nad twoją złośliwą naturą..i nieszczęściem życiowym .Nie masz racji:) jak zawsze.Myślałam ,że również się stęskniłaś..normalnie zawiedziona jestem :-( miłego klikania Agatuś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ps..Bardzo się cieszę ,że moje postępy są dla Ciebie aż tak bardzo widoczne! Tak Bardzo zależy mi na Twojej opini...dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj przepraszam Agnieszka Zd to byłam Ja i tylko do tego wcielenia mogę się przyznać.Z braku hasła zmieniłam się na sunnails..
Ogólnie widzisz w tym jakiś problem?Bo ja jakoś nie widzę...w tym problemu żadnego .No i co z tego?To było cztery lata temu. A Ty dalej nie masz co robić,tylko chodzisz i węszysz oj nie ładnie Agatko myślałam ,że już dorosłaś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie wszyscy dookoła mają już ze trzy metry wzostu i dwie matury, skoro Twoje kolejne wcielenie już zaczęło pouczać manicurzystki.

Mam wklejać wątki, w których udowadniono, ile miałaś nicków? Ze zdjęciami? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro Sobie tym ulżysz:)proszę.
Wiesz dobrze wiem jakie paznokcie robiłam 4 lata temu.I wcale nie mam ochoty ciągnąć tej dyskusji .Zdjęcia zielonych są na moim blogu 2006 rok można sobie olookać moje początki.abra_nails tez miałam kiedyś taki nik. I co z tego pytam?
:-D Pisz ,wklejaj :) mniemam ,że masz dużo czasu. Nie wątpię ,że Cię na to stać..Agato przez H
Uczę bądź pouczam jak wolisz, manicurzystki ponieważ robię to zawodowo,Jestem szkoleniowcem..znanej i cenionej firmy paznokciowej w Polsce..więc przyjmij to jako zboczenie zawodowe.
Nie wdaję się więcej a raczej nie zamierzam rozwijać z Tobą dyskusji.Jesteś tak prymitywną osobą ,że naprawdę szkoda mi na to klawiatury. Zmądrzałam.
A Ty w swoim celu na tym forum a raczej bez celu...rób jak uważasz. Życzę Tobie powodzenia.:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Ciekawości poczyłam sobie wątki rzekomo moje haha i sie uśmiałam ..jeszcze wtedy śmigałam paznokcie na tipsach :-)czyli paznokcie robiłam dopiero miesiąc...bardzo zalezało mi by pozyskać klientki by móc na kim ćwiczyć.Ale kto tak nie zaczynał.
ogólnie nieźle..:-))aż miło powspominać początki.
Naprawdę Nie mam do Ciebie żalu.Agato :-) Naprawdę.Każdy się uczy. ja też się uczyłam .I uczę nadal...Może i ty się czegoś z Tej sytuacji nauczysz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie, że się uczę. Na przykład, że z pewnych cech dorosli wcale nie "wyrastają", np. z kłamstwa, albo fatalnego smaku. Nawet te cechy podlegają zaostrzeniu - np. zaczynają zwalczać prawdomównych.

Np. pani "Zielony Szpon" alias "Wiele Nicków" tudzież "To nieprawda, że robię paznokcie od miesiąca i jestem swoją jedyną "klientką"" po kilku latach, pod szyldem "dorosłam i jestem super", będzie się czepiać dziewczyn, które uczciwie przyznają, że kurs skończyły wczoraj i robią paznokcie za 10 złotych, żeby zdobyć doświadczenie.

I bardzo mi się spodobało zdanie:

z Ciekawości poczyłam sobie wątki rzekomo moje haha i sie uśmiałam ..jeszcze wtedy śmigałam paznokcie na tipsach :-)

Super, że w nie Twoich wątkach zobaczyłaś swoje "dzieła". Majstersztyk :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pozdrawiam i zapraszam Cię częściej do mojej galerii Bardzo się cieszę i proszę częściej o podbijanie rankingu...na moich stronach intryguje mnie szczerze mówiąc twoje zainteresowanie moją osobą.Chyba coś w tym jest

uhh chyba powinnam zmienić nick Na zielony szponek co ty na to??:-D
czuje się naprawdę zauważona.

miłego klikania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie być w centrum zainteresowań tak wymagających ,elokwentnych prawdomównych i z poczuciem smaku osób.

chyba pozostaje mi podziękować..za poświęcenie twojego jakże cennego czasu na czytanie moich postów .Jestem zaszczycona Agato przez H

dobranoc:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie bądź taka skromna, ciężko sobie zapracowałaś na moje zainteresowanie. Było tu już kilku usługodawców-kłamczuchów, ale Twoje wątki nawet na ich tle to był niezły cyrk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ to szczera prawda co napisałaś.:-) To Istny cyrk. I Gratuluję poczucia humoru i poświęconego czasu.Jestem NAPRAWDĘ wzruszona.

Zastanawiam się Tylko czy tego zainteresowania nie masz w nadmiarze.Może lepiej spożytkować je na hmm na Stanisławie?
Nie jestem pewna czy zabieranie przeze mnie zainteresowanie nie odbiera ci poczucia macierzyństwa. Tyle jadu źle wpływa na dzieci.

żegnam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Było tu już kilku usługodawców-kłamczuchów

nie tylko usługodawców..potencjalnych pasożytów- klientów też...
nie ty pierwsza i ostatnia.
:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm, miałam byc kiedykolwiek klientką pani od plastikowych pazurów? Ciekawe, bardzo ciekawe :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm zawsze zamiast plastikowych pazurów..można dla odmiany np hmm dostać po pysku :-) do wyboru do koloru ;D
Potencjalnym klientem jest każdy :-) nawet pasożyt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam wrażenie, że poziom tego wątku sięgnął dna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomijajac klotnie, sun powiedz mi bo szukam kogos kto zrobi mi paznokcie tak jak Ty robisz czyli biale na koncowce a nie od polowy paznokcia, teraz mieszkam w pruszczu wiec do Ciebie mi za daleko, powiedz Ty malujesz na biala czy to zel bialy, juz trace wiare ze ktos mi zrobi cos takiego na tipsie z bialym zelem a nie lakierem
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola to paznokcie na formie.Końcówka białym żelem UV
A do Gdańska byś dojechała ? znam babeczkę która jest godna polecenia.
http://www.for-nails.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na formie czyli akryl tak?
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
akryl i żel obie metody na formie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja obecnie zrezygnowałam z akrylu ,zajmuje się tylko żelem na formie.
Asia której podałam Ci stronkę obiema metodami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

do góry