Widok

Bardzo zniszczone dłonie. Jak zaradzić ? Są jakieś zabiegi ?

Czy znacie moze jakies dobre zabiegi na dłonie? Takie oprócz parafiny ( chodziłam ale zabieg mało co daje). Mam pracę, w której mam coraz to kontakt z płynem dezynfekcyjnym i on bardzo wysusza moje dłonie, kremy przez to śrdnio działają. Widzę,że wyglad jest gorszy, pojawily się przebarwienia i plamki . Co nie podoba mi się bo jestem młodą osoba ( mam 35 lat a dłonie jak pani 20 lat starsza....)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest ich sporo. Z tych mniej inwazyjnych:
masaż
maska
okłady na dłonie
O wiele bardziej skuteczne są zabiegi z ostrzykiwaniem takie jak mezoterapia, kwas hialuronowy. To jednak kosztuje więcej i trzeba się na nie zapisać do kliniki medycyny estetycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maski, kremy probowałam :) Masażu nie ale czy taki masaż coś może zdziałać w sprawie rąk? Raz na jakiś czas wybiorę się do kosmetyczki na manicure i ona przy okazji robi mi parafinę na ręce.Sa miłe po nałożeniu i dzień po, potem jednak wszystko szybko wraca do normy. A z pracy nie zrezygnuje( nakładam sobie na dłonie środek dezynfekcyjny). To mezoterapię stosuje się nie tylko na twarz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech zgadnę, służba zdrowia? ;) Mezoterapię stosuje sie na różne powierzchnie skóry. Tam gdzie chcesz ją odmłodzić, polepszyć jej kondycję. Dzięki temu o wiele skuteczniej mozna aplikowac preparat ( wnika on wewnątrz dłoni). Mozna sobie również wstrzyknąc kwas hialuronowy. Wypełnia on skórę dłoni, skóra jest bardzieji elastyczna. Tutaj jest filmik: https://www.youtube.com/watch?v=lao7DQpDhHc&list=PLpgUcJfNq8pvHRuSVaO_P1DCrPGrsJfHF
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niezbyt przyjemnie to wygląda ;/ Czy ten zabieg nie boli? Bo widze, że ona nie rusza ręką.Jak ja bym coś takiego poczuła to chyba bym zabrała odruchoro ręke :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zabiegu jest znieczulenie. Tak więc nie czujesz bólu. Wiadomo,ze nie jest to za bardzo przyjemne, ale można wytrzymać ( jest to trudne psychicznie ale potem się do tego mozna przyzwyczaić). Sama sie nie patrzyłam co mi tam majstrują na dłoni i czułam jedynie drobne ukłucia. Tak jakby atakował mnie jakiś komar. Miałam cały pakiet na dłonie ( mezoterapia, kwas hialuronowy i karboksyterapie). Efekt naprawdę fajny. Dłonie w wyglądzie jakieś 15 lat młodsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha. to rozumiem,że sama na to wszystko chodziłaś ? Mozesz mi napisać jeszcze gdzie miałaś wykonywane te zabiegi ? I jaki był to koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strzelam, że za chwilę pojawi się sugestia Kliniki Dermatologica pana Igora Michajłowskiego? Czekamy!!! Klinika opłaciła marketing szeptany, więc wpisy ją właśnie polecające trzeba wciskać w każdym wątku o detmatologii/medycynie estetycznej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
15 lat młodsze??? Cuda, Panie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja stosuję maski, ale zaczynam się obawiać, że to już mi nie wystarcza, też ostatnio zaczynam interesować się tym tematem ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj u mnie było tak samo. Z czasem genetyka robi swoje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja juz pięć lat pracuję ze zwierzętami więc moje dłonie są nieco zaniedbane. Ostatnio byłam na peelingu medycznym w Lk medzie w Krakowie. Totalnie inna bajka! Polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a może woskowanie? slyszałam że działa cuda, ale sama jeszcze nie robiłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Co na szorstkie dłonie? (68 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

do góry