Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Leszek - opinia Myjnia na bardzo wysokim poziomie, ogólnie miejsce bardzo fajne i w centrum...
~Leszek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 kwietnia 2022

Roman 1984 - opinia wątek zamknięty Bezczelna baba pracuje w biurze obsługi. Pracuję w usługach i nie wyobrażam...
~Roman 1984
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Bez zastrzeżeń, profesjonalnie, na czas i w przystępnej cenie.
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

zadowolona wątek zamknięty Korzystam od dawna z usług Beauty Car Center. Jestem bardzo zadowoloną...
~Zuza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 maja 2019

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Korzystam z myjni i serwisu! Super wyprana tapicerka samochodowa, Mechanika...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

klimatyzacja wątek zamknięty umieją tylko podłączyć i włączyć program do napełniania. Po uzupełnieniu...
~gregory
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Ostrzegam przed tą myjnią - ZNISZCZYLI LAKIER W NOWIUTKIM AUCIE! wątek zamknięty Korzystałem z tej myjni 6-8 razy, więc mogę wystawić uogólnioną ocenę ich...
~były klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

MECHANIKA SUPER CENY! wątek zamknięty BARDZO DOBRE CENY NA MECHANIKE W PORÓWNANIU Z SĄSIADAMI. SZYBKO I NA...
~ROMAN
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

wymiana opon w dobrej cenie wątek zamknięty Zawsze płaciłem za wymianę alu 120-140 zł. Mam rozmiar 16 cali. W beautycar...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

POLECAM !!! wątek zamknięty KORZYSTAM REGULARNIE Z MYJNI I SEZONOWEJ WYMIANY OPON.AUTO ZAWSZE UMYTE BEZ...
~MAREK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

Myjnia na bardzo niskim poziomie wątek zamknięty Niestety chciałbym ale nie potrafię napisać nic dobrego na temat tej myjni....
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

POLECAM! wątek zamknięty Najlepsza myjnia w okolicy. Jeżdzę tam od roku i za każdym razem autko...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 grudnia 2012

Polecam wszsystkim, wulkanizacja rewelacja ! wątek zamknięty Witam, byłem wczoraj w tym warsztacie na wulkanizacji, prostowanie 2x alufelg...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

PORAZKA wątek zamknięty W wulkanizacji w powyzszym zakladzie bylem 3 razy, za 1 wyprostowali mi felge...
~WKURWI**Y
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Godne polecenia ;-) wątek zamknięty Napełnienie klimatyzacji szybko, sprawnie i bez czekania. Godne polecenia!
~SK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2010

POLECAM! wątek zamknięty Złapałem kapcia w okolicach Wrzeszcza.Nie miałem zbędnych narzedzi i...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lipca 2010

POLECAM WSZYSTKIM ZMOTORYZOWANYM wątek zamknięty Warsztat godny zaufania, obsługa profesjonalnie podeszła do sprawy, solidnie...
~Adam W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jak w tytule. Fachowa obsługa i przystępna cena - słowem pełen profesjonalizm.
~Tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2010

Robert M. wątek zamknięty Jeśli chcecie mieć porządnie umyte auto bez obaw ze ktoś wam porysuje lakier...
~Piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

19

wątków

do góry