Widok

Beta hcg

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Co oznacza wynik z bety hcg 0.592 a zawsze jak robiłam w tym samym labo wychodziło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brak ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale zawsze jak robiłam w tym samym labo to wychodziło mi 0.05
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oba wyniki to nadal brak ciąży, zauważ, ze laboratoria nie stoją w miejscu, a się rozwijają np poprzez wymianę i serwisy sprzętu. Mogłaś trafia do tego samego lab, ale po zakupie nowe sprzętu i już masz inny wynik. Zwłaszcza, ze wcześniej miałaś do dwóch miejsc po przecinku, a teraz do trzech. Twoja beta wskazuje na brak ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale na papierze mam ze zostało z tej samej maszyny robione od czego to świadczy ten skok ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak Ci napisałam w innym poście, od innego pracownika laboratorium lub od ilości użytego odczynnika. Wynik do 5.000 to nic innego jak laboratoryjne zero.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A np po 3 dniach w razie co powinien bhc wzrost ? Jak robiłam ją w piątek i zrobię jutro to powinien bhc wzrost ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli jestem w ciąży to jutro powinnaś mieć kilkadziesiąt jednostek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

do góry