Widok

Bezmózgi na rowerach

Na drogach Trójmiasta Rowery Temat dostępny też na forum:
Grzecznie do Was nie da rady przemówić, bo prośba skutkuje odpowiedzią określającą męskie i żeńskie organy rozrodcze. Piszę z wielką prośbą o to aby rozejrzeć się jeśli wjeżdża się na drogę czy nie wymusza się pierwszeństwa i pamiętajcie jeśli jest droga rowerowa to po niej należy jechać a nie po jezdni. Ja dziś się zatrzymałem, ale następnym razem mogę nie zdążyć. Rower z samochodem nie ma szans. Pomyślcie to na prawdę nie boli. I prośba do rowerowych "znawców przepisów", nie wiesz, nie znasz się, to poczytaj. Wtedy jak zrozumiesz (słowo klucz - zrozumiesz) to wsiadaj na rower.
popieram tę opinię 80 nie zgadzam się z tą opinią 21
tak jest! dodatkowo ziemia dla ziemniaków a księża na księżyc! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
...i to forum dla młotków.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bezmózgi na tym forum
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo np ktoś ma urlop i lubi sobie pojezdzić amatorsko całkiem dla przyjemnośći a nie rekordów, bo właśnie jest słoneczko i fajna pogoda do jazdy, drogi dla rowerów nie są tylko dla zawodowców, ludzi lubiących szybciej jechać czy coś .... masz rację, że powinno się zachować ostrożność, ale nie kategoryzuj mnie jako laika w temacie rowerowym bo jeżdzę tylko gdy jest ciepło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obowiązkowe karty rowerowe!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To jest reklama?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
poradni psychiatrycznej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sytuacja z dzisiejszego poranka - skręcam autem na skrzyżowaniu mając zielone światło, przecinam PRZEJŚCIE dla pieszych dla których jest CZERWONE światło (jest takie od dłuższego czasu) i co? Wprost na moje auto wjeżdża po przejściu na czerwonym ROWERZYSTA rzucając bluzgi w moją stronę że za wolno jadę! Czy to jest normalne???!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
oczywiście, że nie :)

patrz 3 post w wątku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalne. Zjeżdżaj szybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tyle samo bezmózgów na dwóch kołach, co i na czterech
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry