Widok

Bezsenność

Są tu jakieś nocne marki ,dręczy mnie ta cisza w domu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dużo pracujesz , bogata będziesz , a co robisz ? karmisz aligatory w ZOO ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też bym tak chciała a nie patrzeć w sufit jak nie mogę spać ,pozostaje mi komputer lub tv czasem już nie mam ochoty czytać poszukuje innych nocnych marków.

Mimo że jestem zmęczona , mały dał mi dziś nie źle do wiwatu nie mogę usnąć masakra mam nadzieje ze nie jestem jedyna .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr blisko, blisko, ja ich czasem nieładnie nazywam hienami ;)
Chociaż dziś wyssali ze mnie krew jak wampiry, macie może użyczyć wody święconej ;) ?

mamma, ja też dość często spać nie mogę, budzę się po godzinie snu z wrażeniem, że przespałam już kilka :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic mi do głowy nie przychodzi z hienami , w ZUSie przyszłych emerytów rekrutujesz ? :P
skróć męczarnie i powiedz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wesoło a co to za wampiry ze potrzebowały tyle krwi , a w ogóle nie mogę spać najwcześniej o 3 w nocy a rano o 6 mam pobudkę w tym mam 3 mc dziecko i dwoje starszych co potrzeba nie lada pokładu energii tez sa czasem jak takie wampiry ale ile dają miłości w zamian
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a maluch śpi całą noc nie mam wymówki ,u waz też tak wieje za oknami i do tego chyba pada ale nie widzę dokładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a 25 to twój wiek mama ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz 26 niestety czas szybko leci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja myślałam, że to dzień Twoich urodzin. Facet miał lepszą intuicję ;)

Witam po północy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> w ZUSie przyszłych emerytów rekrutujesz ?

Dobre! Nawet wdr nie wiesz, jak dobre :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
także witam ,młodość burzliwa a nawet bardzo ale teraz już spokój i trzeba żyć dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś dziwny zbieg okoliczności, ilekroć zaglądam na Forum trafiam na rozmowę o ZUS-ie. W sumie lepsze to od US :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
26 i już z 3-ką walczysz ? nie złe tempo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty jesteś w takim wieku, że gubisz wątki vel szafy ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedzmy że tempo może bardzo szybkie ale jak się trawi na faceta...............nie pisze wprost to tak jest ,zresztą nie będę tu się żalić teraz mam upragnionego synka i odpowiedniego faceta i jest super mimo ze mieszkam sama i jest czasem bardzo ciężko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stary jestem...

Miałem dziesięć lat
Gdy usłyszał o nim świat
Wtedy czarny jeszcze był
Szewczyk show swój miał
Zobaczyłem jak on grał
I nie mogłem w nocy spać

Oblicz sobie.

O co chodzi z tą szafą bo nie kumam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> O co chodzi z tą szafą bo nie kumam?

Oj woderku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro nie możesz zasnąć to nie może być ciężko , ciężko to jest jak padasz na łóżko po 2 min wstajesz patrzysz a to ranek. To jest ciężko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niezależnie od wieku życie pędzi jak szalone. Podobno takie czasy :) Nie wiem, nie mam punktu odniesienia, jakie kiedyś były.

Wdr jak dla mnie możesz mieć 100 :) Z tą szafą chodziło chyba o siedzenie za krzakiem- brak konta. Mogę się mylić.

Sadyl psuję zabawę?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry