Widok

Biała wydzielina z peniska u 2 latka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziś zauważyłam że u 2 letniego synka leci z peniska biała wydzielina o nieprzyjemnym zapachu. Penisek jest też nieco innego koloru niż zwykle (albo tylko mi się wydaje)
Jak się pytam synka czy boli to odpowiada że nie.


Na jednej ze stron internetowych pisze:
"Po urodzeniu dziecka zaobserwujesz, że napletek mocno przylega u niego do żołędzi.
Z czasem oddzielają się one od siebie, a zbędne komórki z powierzchni każdej warstwy, zgromadzą się w postaci gęstej, białej wydzieliny. Jest ona stopniowo usuwana przez otwór w napletku."


I teraz pytanie.
Czy to normalne że tak się dzieje czy powinnam iść z nim do lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wie ktoś może?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam pojęcia jak jest u twojego dziecka ale jak u mojego się wydzielało takie białe to lekarka kazała przemywac rivanolem i dała masc na rozluźnienie napletka zeby dalej zszedł zeby lepiej oczyszczac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co to znaczy "leci"?

Moj mial taki bialy serek pod napletkiem - to mastka.

Przez kilka dni. Psikalismy Octeniseptem czy jakos tak.


Poszukaj w google "mastka".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
leci?
mojemu sie zebrala biala mastka pod napletkiem, przemywamy mu borasolem i smarowalam mascia na rozciagniecie napletka masc o nazwie Diprogenta. Ja bym poszla do lekarza. Mam namiary na lekarza ktory zajmuje sie "sisiolkami"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mimii - podaj namiary :]


u nas co i rusz jest coś z siusiakiem nie tak ;) (częste stany zapalne pod napletkiem, napletek słabo schodzi chociaż kiedyś używaliśmy tej maści, ostatnio Gabryś mówi, że boli Go siusiak :/)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miał troche tego na majtkach, więc poleciało.


No ale pójde do lekarza, powie mi dokładnie co i jak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr komasara...podobno przyjmuje w wojewodzkim i chyba w swessmedzie, ale nei dam glowy. Polecila nam go nasza pediatra w razie gdyby mastka nie wyszla spod napletka. Skoro wyszla i jest ok to nie skorzystaliusmy z porad wspomnianego dr.
Masta raczej plynna nie jest ;/ idz do lekarza niech sam oceni...z siusiakiem nei ma zartow!!!

Ja teraz jak widze,ze wokol cewki moczowej jest czerwony siusiak to borasolem traktuje :) a zalecil nam to nefrolog, dr Kosiak,jak meczylismy sie z nawracajacymi ZUM-ami. Od tej porady mamy z tym spokoj :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miia... to jak juz bedziesz miala disgnoze to napisz nam co i jak, moze taka wiedza sie przyda- ale oby nie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mimii - ten Borasol to coś podobnego do Rivanolu albo Octeniseptu? my używamy tych 2 ostatnich - przed/przy pobraniach moczu na posiew i jak właśnie pojawia się zaczerwienienie.

czy lekarz coś mówił żeby była między nimi jakaś różnica w działaniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

do góry