Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karol - opinia Obsługa niezainteresowana gośćmi
~Karol
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 sierpnia 2023

niello75 - opinia Super miejsce. Smaczne jedzenie. No i ten tatar......
~niello75
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 27 czerwca 2023

Kuba - opinia Pyszny tatar, mielony i porowa. Ogólnie super i otwarta do końca kuchnia
~Kuba
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Dżudi - opinia wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce ale zmieńcie ochroniarza. Wygląda jakby szukał...
~Dżudi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2021

Mario Kiss - opinia wątek zamknięty Świetny tatar i mielony,a do tego zajefajna obsługa ! Polecam
~Mario Kiss
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2021

Zbyt głośno w lokalu i przed nim wątek zamknięty Zbyt głośno w lokalu i przed nim
~Kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Janusze Biznesu wątek zamknięty Chciałbym ten lokal lubić, ale choć w wielu lokalach w życiu byłem, polski...
~N
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Wielkie zaskoczenie wątek zamknięty Wczoraj miałem niewątpliwą przyjemność odwiedzić ten lokal. Bardzo przyjemny...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Wszystko na bardzo wysokim poziomie wątek zamknięty Restaurację odwiedziliśmy aby napić się kawy, jednak za namową kelnera i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Mila - opinia wątek zamknięty Odwiedziłam ten lokal w czwartek,to moja pierwsza wizyta. Zamówiłam drinka...
~Mila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

jak dlamnie najlepszy wątek zamknięty jak dla mnie najlepsze miejsce w sopocie
~coli
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Luz luzem, ale pijana obsługa baru to trochę przegięcie.... Totalny brak...
~Żabsko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lipca 2013

Najlepszy wątek zamknięty W Sopocie, tyle w temacie
~K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2013

Obsługa wątek zamknięty Poczytałam sobie troszke te opinie i zgadzam sie w 90 % z tym co czytam....
~Kaśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Bardzo milło wątek zamknięty Bywam sporadycznie , ale za każdym razem obsługa wita z uśmiechem:)...
~Starszy od węgla
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Tanio, ale niesmacznie wątek zamknięty Polecił mi kolega i wpadliśmy z dziewczyną po filmie na piwo i przekąskę. O...
~tiger
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

Obsługa Masakra! wątek zamknięty Wpadłem tam przypadkiem, na początku było miło, ale pozniej zachowanie Pani...
~P.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

em - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, obsługa przemiła, jedzenie pyszne :) jak tylko...
~em
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

super! wątek zamknięty Odwiedziłam to miejsce po drodze do innego lokalu. Sam pomysł uważam za...
~D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 grudnia 2011

Bardzo miło lecz dziwnie wątek zamknięty Podczas weekendowego wypadu do trójmiasta, trafiłem tam przypadkiem, w miarę...
~Andrzej Sz.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry