Widok

Biurko na wymiar - gdzie zamówić?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej, gdzie w Gdańsku/Trójmieście można zamówić biurko na wymiar w dobrej cenie? Chciałabym białe, rozmiar blatu 160x60, bo dla dwójki dzieci, z wysuwanymi półkami na klawiatury,a z każdego boku pod blatem przy ziemi pólki na komputery. Myślałam też o kupnie dwóch małych biurek, ale nie znalazłam takich, co razem tworzyłyby taki projekt...Może macie jakiś sprawdzony namiar? Pomóżcie proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my wszystkie meble, łącznie z biurkami robionymi na wymiar zamawialiśmy na giełdzie w Pruszczu Gdańskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogę prosić o jakiś konkretny namiar, nr tel., nazwę firmy...a ile kosztowały wasze biurka, jeśli mogę spytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie szukalam na forum namiarow, ten pan byl bardzo polecany nie tylko przeze mnie, postaram sie znależć.

mysmy zamawiali na wymait szafe narozną, dużą komode, regal i dwa biurka.

placiliśmy za calosc 2 tys, nie pamietam niestety ile konkretnie kosztowaly.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robisz projekt, zamawiasz przycięte na wymiar i oklejone tam gdzie trzeba płyty. Kupujesz szyny do szuflad.
Skręcenie tego do kupy, nawet dla laika, to zabawa.
O ile nie ma oczywiście dwóch lewych rąk i posiada odrobinę zmysłu technicznego. ;)

Nie polecam zakupu płyt w marketach. Mam złe doświadczenia :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biurka mają bardzo dobre http://globalforum.pl/biurko-dla-dziecka-jakie-powinno-byc/ wykonanie solidne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (20 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

do góry