Widok

Biżuteria ze stali chirurgicznej Elori

Cześć,
Szukam fajnego sklepu z biżuterią ze stali chirurgicznej - jedyna jaką mogę nosić. Znalazłam sklep Elori Jewellery i podoba mi się kilka rzeczy. Jak z jakością? Ma ktoś coś z Elori?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej hej,
Kupiłam sobie kolczyki i bransoletkę z Elori, też mam takie sytuacje skórne zapewne jak Ty. Wszystko ok nic mnie nie gryzie. Jestem mega zadowolona, bo ciągle chodzę w tej biżuterii, a nic się z nią nie dzieje. Ja polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostałam kiedyś od koleżanek z pracy kolczyki i naszyjnik z Elori do kompletu. Bardzo ładna biżuteria, efektowna i z kolorem nic się nie dzieje. Także ja mogę Ci polecić. Teraz będę zamawiać siostrze coś z biżuterii na urodziny i na pewno zajrzę na stronę sklepu Elori.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

vezzi też jest spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak było spoko, tylko trochę podnieśli ceny i już mi trochę szkoda kasy na nich ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem zainteresowany tym tematem! Jeśli chodzi o biżuterię, teraz muszę gdzieś kupić dobry prezent, ale teraz wiem, co wybrać. Wszystko dlatego, że istnieją sklepy takie jak ten, https://pierrejewellery.pl są wysokiej jakości i można zobaczyć diamenty w mikroskopie, kiedy go kupić. A ceny są znacznie niższe niż w przypadku wielu innych dekoracji. Mam szczęście, że znam ten sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

jak schudnąć... :( (187 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (54 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

Durex intense czy libi gel (4 odpowiedzi)

Jaki żel intymny stymulujący będzie lepszy? Może ktoś próbował któryś z nich i napisze jaki...

do góry