Widok

Bóg Pieniądz

Czy wy ludzie naprawde kochacie tylko pieniądze???
Jak widze te małolaty w rękach które mją najnowsze smartfony to sądzę ,że chyba musialy dać d... aby to zdobyć.Kasa jest najwazniejsza i komercja.
Nie zabieżecie tego do grobu.
Ile to ludzi ma wszystko ale wie ,że za 2 miesiące umrze.I po co to wszystko.
Ludzie opamiętajcie się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bo to jest tak.... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=sQjEE1l7UDs
:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z mojego doświadczenia życiowego wynika, że tylko ludzie bogaci mówią, że pieniądze szczęścia nie dają - a jeśli biedni powtarzają ten banał, to...zwyczajnie kłamią albo mają coś "nie-halo" z głową^^

Pieniądze nie są celem samym w sobie, a środkiem do celu i to bardzo skutecznym.

Pozorne kontestowanie posiadania smartphone`a może wynikać tylko z faktu, że na niego Ciebie zwyczajnie nie stać...a każde dziewczę z iPhone`em w ręku oklejasz łatką k...wy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak przyjdzie czas opasku :) to pójdziemy boso :))) a teraz cieszmy się tym co mamy :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opasku? o_O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Założyciel tematu jakiś straśnie 'natankowy' :)) Może trzeba go troszkę po główce pogłaskać :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaaa opasek jako zdrobnienie - rozumiem^^ Po główce, to go nie głaszcz @_@
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A no tak :) Rączki na kołderkę ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli Twoje dziecko chce mieć smartphone`a wiedz że w jego głowie coś się dzieje....

:)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross, masz smartphone`a?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam i jestem chyba jednym z nielicznych, którzy nie lubią dotykowych ekranów w telefonach.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też nie lubie dotykowych ekranów, najwieksze G* jakie widzialam, i niestety przy zlej pogodzie, malo funkcjonalne, malo kto sie przyzna do tego, skoro juz wydal na ten telefon set złotych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czemu nie przyznać? Ja mam iPhone`a i szczerze go nienawidzę - tak urządzenia, jak i koncernu.
Żałuję, że oddałem mojej Mamie Nokię 8800, która była bezkonkurencyjna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jednak wciąż go masz, jakie to nie dobre i jak mało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
btw nie nawidze firmy apple, i wszystkiego z przedrostkiem I- phone I-pod, mam SE jakiśtam, dzialający i to mi styka - jak chce miec aparat to kupuje aparat, bo zaden w telefonie nie bedzie taki jak kompaktowy, jak chce czytac ksiazke, to ide do biblioteki/kupuje i wypozyczam, itp itd... a ostatnio widzialam na placu zabaw dziewcze lat na oko 9/10 makijaz - krechy że hohohoh, paznokcie kueska czerwień, Iphonik, w uszach sluchawki Ipodzik...i czekala w kolejce na huśtawke hehehe :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy do czego służy Ci telefon - jeśli tylko do dzwonienia, to nie ma problemu. Ja niestety potrzebuję narzędzia pracy, a nie zabawki - i na moje nieszczęście, z technicznego punktu widzenia, iPhone jest najlepszy.

Odbiór mail`i, internet, aparat, arkusze kalkulacyjne i notatnik, dostęp do rachunków bankowych, etc...lista jest długa - tego zwykła słuchawka nie posiada, a większość smartphone`ów (poza iPhone`em) ma niestabilne oprogramowanie.

p.s. czemu oglądasz się za umalowaną 9-latką? o_O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aczemu mialabym się oglądac, troche cięzko nie zwrocic uwagi na wymalowane dziwadło , które stoi obok mnie bo czeka az zwolnimy hustawke....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooooo i jeszcze przy huśtawce stałeś! Hm...trzeba donieść na RiD - mamy Cię zjedzą ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak przeczytasz dokladnie, to koncówka ci zdradzi ,że jestem kobieta! więc, stałam...tak stałam, i huśtałam córke, zjedzą i poślą mnie do pierdla...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobieta? Jeszcze gorzej!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to musisz byc zoną rozczarowany, bo ona chyba tez jest kobietą ? ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kocham moją żonę ponad własne życie ^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cudownie, ciesze się waszym szczęsciem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama jesteś natankowa głupia kobieto spędzająca całe dni w centrach handlowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zad przypełzł? o_O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"głupia kobieto"

Powiało szowinizmem.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nich mi będzie nawet Józef :))))
Różnie już mnie tu 'chrzczono' ;)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto innych ocenia i łatki próbuje im przypinać, niech się o Swoją głowę zatroszczy.

A w temacie... Mam wrażenie, że ludziom trudno jest docenić to co osiągnęli. Zazwyczaj jest źle, za mało i inni mają lepiej. Wieczne narzekania.

Kaja... a ja lubię chodzić boso. Po deszczu, po morkej trawie.
Rżyska nie polecam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sissel masz na myśli mnie czy Księdza Natanka?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam napisać dokładanie jak Halewicz.

Pieniądze szczęścia nie dają, ale jakże ułatwiają życie.
No chyba, że ktoś odczuwa szczęście będąc pustelnikiem pośrodku niczego, a to wtedy zwracam honor.

Smartfon w tycz czasach to nie jest coś ekstrawaganckiego, bo już za śmieszne pieniądze można go kupić. Podobnie, jak tablety, kindle, laptopy. W zasadzie powiedziałabym więcej - stają się one narzędziami często w pracy, w życiu, w szkole - ja np. z kalendarza pisemnego przesiadłam się na smartfona.

Oczywiście można się bez tego obejść, i jeśli kogoś nie stać nie powinien zazdrościć innym, że mają. Ja nie jeżdżę wypasionym Audi (cholipa, póki co wożę się autobusami;)), i nie zazdroszczę tym co mają. Mogę sobie co najwyżej pod nosem pomruczeć co tu zrobić by zarobić.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poza tym. W tytule postu powołujesz się na Boga. To radzę odświeżyć punkt 4 7 grzechów głównych...
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo i to jest mądra uwaga:) Ja widząc wypasione BMW X6, pomrukuję pod nosem, że też bym chciał ale póki co nie stać mnie na 7k miesięcznej raty leasingowej ale...staram się, aby było mnie stać i podziwiam tych, których stać. Trzeba równać w górę, a nie pomstować na tych co mają^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciebie Cross ? Aż oczy ze zdumienia przetarłam.

Myślę, że sytuacja w której będę mogła dać upust mojej złośliwości webec Twoich komentarzy jest równie prawdopodobna jak to, że moja babcia była jednocześnie dziadkiem :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czlowiek ze wsi wyjdzie,ale wieś z człowieka nigdy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Myślę, że sytuacja w której będę mogła dać upust mojej złośliwości ..."

Ja Cie dotychczas miałem za niemal ideał (zaraz po mojej żonie) a Ty się sama przyznajesz żeś złośliwa.

;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross i Sissel :) A daj Boże aby wszyscy byli- TAK- złośliwi :)))))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez nie lubię butów ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaju moja ulubiona :))

Ależ ja kocham buty. Uwielbiam. Mam ich całe mnóstwo i nadal mi mało. Mogłabym kupować obuwie hurtowo. Na widok ładnych, zgrabnych szpilek prawie tracę zmysły :)))

Ale boso zawsze... chętnie. Zwłaszcza na wsi :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wolę boso :)) Buty z konieczności :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Laboutin? ^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ładne, ale cena zaporowa. Do tego stopnia nie jestem zwariowana :))
I ta wysokość...
http://moda.allegro.pl/szpilki-christian-louboutin-lady-peep-black-35-i2641615722.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie buty i nic więcej:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tym oto sposobem poznaliśmy fantazje Hala... :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wieśmac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słusznie Cross... niemal ideał :)

Każdy ma jakieś wady. W tym cały urok, że znajduje się ktoś, oprócz nas samych, kto jest w stanie te drobne ułomności zaakceptować.
Przyganiał kocioł garnkowi.

;)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odsyłam do dzisiejszej porannej audycji radia gdańsk
''kawał świata i herbata''
o wpływie pieniądza na ludzi
na podstawie przeprowadzonych badań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szpilki przepiekne,też mam fioła i całą szafę.
Niekóre nie noszone,na szpilki nigdy mi nie żal kasy,ale na smatfony tak!
Tez potrzebuję telefon do pracy,ale ma trzymać bateria i ma być nie zniszczalny,dużo dzwonię wiec bateria to podstawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie muszę kupić nowe szpilki;)

Obcas w moich złamałam...;) I koniecznie, ale to koniecznie potrzebne są mi nowe;)

image
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja żona kupiła rok temu buty na koturnie, jak niżej.
image

Niestety drewniany koturn w czasie zimy popękał i buty nadawały się do wyrzucenia. Był ryk i płacz:)) Producenta znalazłem ale model już był wycofany z produkcji. Po kolejnych paru tygodniach poszukiwań namierzyłem na ebay`u sprzedawczynię, która dysponowała identyczną parą ale w...USA. A że jestem zawzięty i chciałem żonie sprawić radość, to ściągnąłem stamtąd te cholerne koturny - i nie przeczę, że jestem z tego powodu z siebie bardzo dumny^_^

Także rozumiem Twoją konieczność, w pełni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie moge komuś dać za free zostały mi z wojska idzie zima dobre są
aha nówki

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiedziałem, że nie wytrzymasz i wkręcisz coś podobnego w ten wątek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie też mi są potrzebne!!!! W sobotę idę liście do lasu zbierać;);) Przydałyby się;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mało stabilne...ale nie mnie oceniać^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i proszę jaki piękny sklep obuwniczy nam wyrósł na forum :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tanker Bell (Tanker-dobrze napisałem)jak chcesz to ci dam dam nie sprzedam taki mam kaprys
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
'Ludzki Pan' ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co ty Hal myslałeś że ja już nie żyję?(NiestetyZyjeImamSieDobrze)

Tylko zazdrościć nam takim krajom,
W których za darmo buty rozdają...
Nie są za piękne, ani szczególne,
Za to - darmowe, takie - ogólne.
Kiedy nadejdzie chlapa czy zima,
To obywatel - zawsze wytrzyma!
A jak już z wiekiem drą się pomału,
Dają komisje buty z przydziału.
W tych soc-komisjach są specjaliści,
Żeby nie było ludzkiej zawiści.

No bo ludziska, już kombinują:
Dajcie mi nowe, stare szwankują,
Buty wymieńcie - piszą podania -
Lewy za ciasny - są odwołania...

Żeby nikt nie mógł głupa im palić,
Muszą komisje wszystko ustalić:
Komu - do domu, komu - dla sportu,
A komu wydać z pierwszego sortu.
Żeby nie było oszukiwania,
Biorą komisje - pokwitowania.

Ale i biorą ponoć łapówki
Od elegantów, co chcą mieć nówki!

Na spec-komisje - przyszła już pora
Bo się korupcja zrobiła spora.
Tajne agencje też są konieczne,
Żeby zwalczanie było skuteczne.
Śledzą komisje inne komisje -
Każda komisja swoją ma misję.
Rosną urzędy i ministerstwo,
Żeby nie rosło butów paserstwo,
Żeby nie brano fantów i w łapę!
Bierz but - bez kantów i nie na gapę!

Jakiś tam Korwin - gada coś - głupi:
Buty - niech każdy, sam sobie kupi!
Jeden - na miarę, drugi - drewniaki...
Mówi, że lepszy jest system taki.
Zmniejszyć podatki! Dość biurokracji!
Wszystkie komisje - do likwidacji!
Jeszcze coś mami, że niby draństwo,
Że się butami zajmuje państwo!

Mądrze tłumaczą socjal-działacze:
Że buty kupią... tylko bogacze,
A biednych nie stać będzie na buty -
I będą boso - jak przyjdzie Luty!
A jak zamarzną? - To czyja wina?
Niech nikt nie słucha głupot Korwina!

No i za darmo uczą już młodzież:
Fajna by była darmowa - odzież,
Fajnie by było darmo się leczyć...
Trudno młodzieży temu zaprzeczyć...

Choć darmowemu nie jestem wrogi,
Czuję się - niczym but z lewej nogi,
No bo czasami widzę to czarno -
No bo skąd mają na to - za darmo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście ludzki :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz, tak to już jest. Ktoś bardzo mądry powiedział kiedyś że brak pieniędzy to nie grzech, ale zwyczajne świństwo. A wielu ludzi świństwem się brzydzi. I ja ich rozumiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tanker;) dopSZ;)

Podeślę Ci adres;) Myślisz że dojdą do soboty do 8 rano?;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tanker odbiór w gdy nie będe latać na poczte bo się spoce i przeziębie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry