Bogna Hair Design

Fryzjerzy

Gdańsk, Szeroka 18/19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia Jestem zachwycona z indywidualnego podejścia do klienta, włosy zostały...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Włosy ścięte krzywo, mimo, że były poprawiane podczas drugiej wizyty....
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Zawyżone ceny wątek zamknięty Uważam, że w Gdańsku są o wiele lepsze salony niż Bogna Hair Design. Cena...
~Xxx
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Cena niewspółmierna do efektu wątek zamknięty Panie bardzo miłe,natomiast cena prawie 300 zł za zniewelowanie odrostu i...
~Karo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

355 ZŁ za odrost i kilka refleksów! :| skandal!!! wątek zamknięty Umówiłam się na wizytę(odrost blond plus ochłodzenie koloru). Losowo trafiłam...
~klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Baaardzo średnio wątek zamknięty W dniu dzisiejszym korzystałam z usług w salonie we Wrzeszczu. Pani ktora...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

Przez przypadek trafiłam na zdolna fryzjerke wątek zamknięty Dziś przypadkiem ,ponieważ nie planowałam podciecia włosów spontanicznie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Masakra wątek zamknięty Zachęcona opiniami poszłam do pani Pauliny. Niestety, jestem bardzo...
~Renata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Dramat jakich mało wątek zamknięty We wrześniu 2013 roku skorzystałam z usługi upięcia ślubnego (bez próby) w...
~Mada
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Zero profesjonalizmu, zero kompetencji, zero szacunku do klienta.
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Polecam Pania Pauline wątek zamknięty Bardzo polecam Pania Pauline. Przylatuje do Polski pare razy w roku, i...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Polecam Panią Paulinę wątek zamknięty Przyznam szczerze, że przychodzę do salonu dla Pani Pauliny. Jako facet...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

W końcu zadowolona z koloryzacji. wątek zamknięty Polecam serdecznie salon oraz w moim przypadku także Panią Paulinę, Od...
~Paulina Gdańsk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Pani Paulina!!! wątek zamknięty 26 lat szukałem takiej profesjonalistki, robiącej cuda. Przesympatyczna,...
~Kloskowsky
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

lubięto wątek zamknięty Korzystam od wielu lat. Najpierw pani Magda, później Kamil, a teraz Maciek....
~typek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Do pani Bogny trafiłam po ponad 16 latach ...wiele się zmieniło, ale...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

mój facet się ze mnie śmieje wątek zamknięty Wizyta we Wrzeszczu skończyła się katastrofą: miało być podcięcie 2, max.3cm-...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Tu liczy się ilość a nie jakość. wątek zamknięty W salonie byłam przed świętami. Mam blond włosy i chciałam zrobić odrost i...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Ceny w górę wątek zamknięty Byłam klientką kilkukrotnie.Niestety ceny co raz wyższe za tą samą usługę...
~Olka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Dramat nie polecam wątek zamknięty Cięcie dramat nigdy nie miałam pocieniowanych włosów tak tragicznie że mam...
~Ania
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

92

wątków

do góry