Widok

Brak miesiączki, wynik negatywny

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich. Mam taki "problem". Mam cykle 29-31 dni. Dziś jest 30dc. Przytulałam się z mężem w 15dc więc teoretycznie dni płodne. Robiłam test ciążowy dzisiaj po południu, wyszedł negatywny. Nie mam jednak żadnych oznak zbliżającej się @... zawsze miałam nabrzmiałe piersi i pryszcze..teraz nic...Myślicie, że jest możliwe, że za szybko na test czy po prostu pewnie nie jestem w ciąży i muszę się z tym pogodzić?Dla mnie to o tyle martwiące, że jestem po usunięciu jajowodu i jajnika, więc i tak pewnie będzie mi ciężko zajść...no i mam już 36 lat :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Powtórz test za parę dni, albo w poniedziałek zrób beta HCG. 3mam kciuki za pozytywny wynik.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Test ciążowy najlepiej zrobić rano, najwyższe stężenie bhcg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W pierwszej ciąży test pozytywny wyszedł mi od razu w dniu spodziewanej miesiączki. W drugiej ciąży to samo. W trzeciej ciąży robiłam kilka testów, co parę dni i zawsze z samego rana. Pierwszy pozytywny wyszedł mi dopiero równe 2 tygodnie po terminie spodziewanego okresu. Tak więc różnie to bywa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj 31dc i nadal cisza...
teraz od 19 strasznie mnie mdli, ale to pewnie nic nie znaczy. będąc w toalecie, wycierając się po siusianiu zobaczyłam lekko brązowe nitki... boję się, bo już kiedyś przeszłam pozamaciczną i teraz wszystko mi się z nią kojarzy...może te brązowe "coś" to zbliżająca się @....piersi mi nieco napuchły, ale nie bolą..poczekam do środy...może później zrobię betę jeśli nadal nic się nie ruszy..same wiecie, że najgorsze jest to rozczarowanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieję ze Ci się uda! Trzymam kciuki za zdrowa ciążę głowa do góry! Nie poddawaj się!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

do góry