Widok

Brak owulacji po co robic hsg??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej mam problem pomóżcie, nie mam wcale owulacji, A lekarz zaleca hsg, ale po co skoro problem to brak owulacji? To po co drożność jajowodow jak i tak nie da to szans na dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, na facebooku jest grupa przeznaczona kobietom z problemami z płodnością. Nazywa się "obudź w sobie życie - grupa zamknięta dla kobiet starających się o dziecko"
Same miłe, kochane i pomocne osoby, o bardzo szerokim zakresie doświadczeń. Myślę, że ktoś tam będzie znał odpowiedź i w ogóle, jak czujesz sie sfrustrowana, to na prawdę można tam znaleźć wsparcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a w jaki sposób był diagnozowany brak owulacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hsg jest po to, aby stwierdzić czy jajowody są drożne; po co stymulować owulacje, jeśli one są niedrożne - albo w ogóle nie dojdzie w takim przepadku do zapłodnienia albo ciąża pozamaciczna; lepiej to wcześniej sprawdzić, jest to normalny element diagnostyki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytałam na innych forach że sono hsg daje niemiarodajnne wyniki.tylko po co mi drożne jajowody jak nie będę mieć owolacji lepiej zacząć od owolacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponad rok mierzylam temperaturę i nie miałam nigdy żadnego wzrostu temperatury lekarz oglądał te moje wykresy i też stwierdził że nic one nie wnoszą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Feniks napisala Ci logiczna i sensowna odpowiedz. Po co pytasz skoro sama wiesz lepiej ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I brak owulacji stwierdzono tylko po temperaturze??! Jak masz skierowanie na hsg to lepiej je zrobić i coś już wykluczyć. To zawsze daje wieczką wiedzę i pole działania lekarzowi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

do góry