Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jeśli ktoś kocha swoje wiosło to odradzam wątek zamknięty jestem bardzo niezadowolony z serwisu Broken Neck, oddałem swoją nową gitarę,...
~Jakub
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Gdynia wątek zamknięty W pierwszej chwili myslałem że to jest serwis Adriana P. ale on tylko ponoć...
~Darek
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty Profesjonalnie wykonują swoją pracę. Polecam!
~Czarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

Ekstra. wątek zamknięty Super, po odebraniu gitarki grało się na niej tak jak na Gibsonie Flying V....
~Filip
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Ja tam jestem zadowolony wątek zamknięty Bardzo dobry serwis polecam
~ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

bardzo zadowolony wątek zamknięty dlugi czas szukalem osoby ktora podejmie sie naprawy połamanego gryfu od...
~rudy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Panie Piotrze! wątek zamknięty Po następnym fałszywym wpisie bedziemy się szukać po Mieście, zrozumiałeś?
~znajomy
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

polecam wątek zamknięty Jeśli komuś połamie się gitara-polecam z całego serca.
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

UWAGA NA FAŁSZYWE OPINIE!!! PRACOWNIA BROKENNECK wątek zamknięty W związku z poniższymi opiniami na temat jakości wykonywanych usług w...
~Brokenneck
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Naprawdę porządny zakład lutniczy wątek zamknięty Miałem ostatnio pilny wyjazd totalnie nie mogłem ustawić Floyda wszystko...
~Greq
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Pozytyw wątek zamknięty Nie rozumiem niepochlebnych opinii o warsztacie jestem bardzo zadowolony z...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Oliwia - opinia wątek zamknięty Bardzo nie odpowiedzialna obsługa., nie dają potwierdzeń przyjęcia sprzętu....
~Oliwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry