Widok

Brzdęk trzask

Upss!
Stłukło sie lusterko.
ale to nie moja wina, nie wcale nie
kamyczek sam tam poleciał.
to nie ja
yy to nie ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SKM SPRINTER

KOCHAM całą obsługę sprintera! daaawno się tak przyjemnie nie jechało o koszmarnej godzinie 7 rano :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oczywiscie, ze sie nie czujesz winna

tak wlasnie dziala racjonalizacja. Bo przeciez to co sie robi, robi sie s p r a w i e d l i w i e, prawda? Nawet jesli robi sie kupe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto idzie ?

ale na razie tylko popatrzeć ;)
no to wpisywać się na zbiórę !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

FATE

Słyszałaś dzioucho co panowie z Ligi Polskich Rodzin wymyślili ostatnio?Jako młodzież wszechpolska jesteśmy za??:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Martuś!!!

wrrrrr...jestem nastawiona bojowo więc mnie nie draznij bo jeszcze kogos pobije albo ugryze w łokieć :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strusiu :)

list juz napisałam a na dachu zadomowił sie gołab, wiec teraz musze juz tylko go złapac, oswoic, wytrenowc i liścik jest juz u Ciebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nataliś??????

jesteś i sie chowasz? :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fate

Nic mi nie mów ja dzisiaj krzyczałam na radio, a mój mamut tak wchodzi popatrzyła na mnie i bez słowa wyszła.Ona sobie zawsze mamrocze"zawsze chciałam mieć normalne dzieci"ale to pewnie o Maćku...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fate łobuzie;)))

pozdrawiam i ściskam Martusie tez!!!bo jej dawno nie widziałam...zasypiam troszke, a jeszcze rostwory zostały...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nataliś?

Bazunowy i pielgrzymowy nataliś czy Was tam więcej??;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmm...

czy mamut jest odpowiednikiem kangurka w twojej rodzince? a to napewno było o Maćku !
zaraz bede powazna tylko sie uspokoje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fate

przeciez wiesz ze ja chowac sie nie musze i tak jestem prawie nie widoczna maly chodzący punkt na ziemi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Latan:-)

Roztwory?A co Ty masz wspólnego z chemią?Jej jej, bo zmienię o Tobie zdanie;P
Ja też zapypiam, choć właściwie to spałam, ale fate-łobuz brutalnie mnie zbudziła...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Latanie mój!

jak się domowo zrobiło :) własnie tłumacze Marcie ze u nas nie ma poczty ani znaczków a wogóle to musze zaraz iśc :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (245 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry