Widok
śśśśświst .... chlap .....
(tu właśnie potoczyła się główka po stalowej rynnie ociekającej krwawą mazią zmieszaną z resztkami wnętrzności innych skazańców .... )
i .... Stworeczka ni ma ..... :))))))
następny proszę .... powiedział Sędzia wskazując na pana K. i dając tym samym znak ręką katu by czynił dalej swą powinność ...
i .... Stworeczka ni ma ..... :))))))
następny proszę .... powiedział Sędzia wskazując na pana K. i dając tym samym znak ręką katu by czynił dalej swą powinność ...
Rodrigez
A jak tam Święta? Było dużo ludzi, czy było mało ludzi? Było miło, czy nie było miło? Po kolacji oglądaliście film sensacyjny, czy gadaliście o sporcie?
A jak zapowiada się sylwester? Będzie dużo ludzi, czy będzie mało ludzi? Będzie miło, czy będzie niemiło? Będziecie oglądać film sensacyjny, gadać o sporcie czy wyłącznie tylko pić wódkę na przemian z piwem?
A jak życie w ogóle? Dużo pracy, czy mało pracy? Dużo lasek, czy mało lasek? Pamiętaj, po pracy nie ma to jak kufel piwa, panna, dobra sensacja i trochę sportu na całkiem normalne dobranoc.
A jak zapowiada się sylwester? Będzie dużo ludzi, czy będzie mało ludzi? Będzie miło, czy będzie niemiło? Będziecie oglądać film sensacyjny, gadać o sporcie czy wyłącznie tylko pić wódkę na przemian z piwem?
A jak życie w ogóle? Dużo pracy, czy mało pracy? Dużo lasek, czy mało lasek? Pamiętaj, po pracy nie ma to jak kufel piwa, panna, dobra sensacja i trochę sportu na całkiem normalne dobranoc.
Otrzymane ggadulcową drogą
"Jestem albanskim wirusem komputerowym
ale z uwagi na slabe zaawansowanie
informatyczne mego kraju nie moge nic Ci zrobic.
Prosze skasuj sobie jakis plik i przeslij mnie dalej."
To mi przypomina dawne czasy, kiedy można było strzelać gadającymi strzałami. Masz taką na łuku, a ona do ciebie na ten przykład tak: "Te, kruczowłosa, nie celujesz mną chyba w tego gościa w zbroi płytowej, co?! Nie no, nie żartuj, wiesz co się ze mną stanie jak uderzę z dużą prędkością w taki twardy metal? Nie! Nieee!!! Tyyy bezduuszna istooot..." (brzdęk)
albo: "Wyżej, mierz wyżej i bardziej na lewo, ślepa jesteś czy co? Niby mierzysz w serce, a ja znów będę oglądać kiszki od środka!"
albo: strzała leci w kierunku celu i woła radośnie: "On jest mój i tylko mój!"
albo: dostałeś właśnie w brzuch strzałą, a ona do ciebie jak gdyby nigdy nic: "E... dzień dobry, zastałam Jolkę?"
albo: dostałeś właśnie strzałą, ale tylko w nogę, niegroźnie. Sterczy sobie taka z twojej nogi i mówi: "Dzień dobry panu, zmierzam do miasta Lantor, czy mógłby mnie pan wystrzelić w kierunku zachodnim?"
albo: "No nieee, znowu w drzewo. To już ósme w tym tygodniu..."
Nie wspominając o tych wszystkich codziennych komentarzach, dobiegających z tyłu, z okolic kołczana.
To były piękne czasy... ;)
ale z uwagi na slabe zaawansowanie
informatyczne mego kraju nie moge nic Ci zrobic.
Prosze skasuj sobie jakis plik i przeslij mnie dalej."
To mi przypomina dawne czasy, kiedy można było strzelać gadającymi strzałami. Masz taką na łuku, a ona do ciebie na ten przykład tak: "Te, kruczowłosa, nie celujesz mną chyba w tego gościa w zbroi płytowej, co?! Nie no, nie żartuj, wiesz co się ze mną stanie jak uderzę z dużą prędkością w taki twardy metal? Nie! Nieee!!! Tyyy bezduuszna istooot..." (brzdęk)
albo: "Wyżej, mierz wyżej i bardziej na lewo, ślepa jesteś czy co? Niby mierzysz w serce, a ja znów będę oglądać kiszki od środka!"
albo: strzała leci w kierunku celu i woła radośnie: "On jest mój i tylko mój!"
albo: dostałeś właśnie w brzuch strzałą, a ona do ciebie jak gdyby nigdy nic: "E... dzień dobry, zastałam Jolkę?"
albo: dostałeś właśnie strzałą, ale tylko w nogę, niegroźnie. Sterczy sobie taka z twojej nogi i mówi: "Dzień dobry panu, zmierzam do miasta Lantor, czy mógłby mnie pan wystrzelić w kierunku zachodnim?"
albo: "No nieee, znowu w drzewo. To już ósme w tym tygodniu..."
Nie wspominając o tych wszystkich codziennych komentarzach, dobiegających z tyłu, z okolic kołczana.
To były piękne czasy... ;)
Pomysł na Flash Mob
Ostatnio przyszedł mi taki pomysł, alew chyba musi poczekać na realizację do przyszłego roku...
A więc: doskonałym pomysłem byłoby pojawić się na przykład przy Neptunie na Długiej o godzinie 11:59:30 dnia 31 grudnia i o odpowiedniej porze zacząć odliczać 10 sekund do...południa, po czym wszyscy poskładali by sobie bardzo wylewnie najlepsze życzenia...
A więc: doskonałym pomysłem byłoby pojawić się na przykład przy Neptunie na Długiej o godzinie 11:59:30 dnia 31 grudnia i o odpowiedniej porze zacząć odliczać 10 sekund do...południa, po czym wszyscy poskładali by sobie bardzo wylewnie najlepsze życzenia...
FLASH MOB
Na chwilke przed wybiciem 16 zbieramy sie w okolicach windy na górze (w Superkinie "Krewetka") Tworzymy (sztuczny) tłum, ale tak aby wyglądał naturalnie. Równo z wybiciem 16:00 odpalamy dzwonki w naszych komorkach!! Aby było nas jak najwięcej !! Po paru minutach spadamy !!
9 stycznia6:00
Superkino "Krewetka"
9 stycznia6:00
Superkino "Krewetka"