Widok

Brzdęk trzask

Upss!
Stłukło sie lusterko.
ale to nie moja wina, nie wcale nie
kamyczek sam tam poleciał.
to nie ja
yy to nie ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

śśśśświst .... chlap .....

(tu właśnie potoczyła się główka po stalowej rynnie ociekającej krwawą mazią zmieszaną z resztkami wnętrzności innych skazańców .... )

i .... Stworeczka ni ma ..... :))))))

następny proszę .... powiedział Sędzia wskazując na pana K. i dając tym samym znak ręką katu by czynił dalej swą powinność ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkiego.....

....najlepszego w tym nowym przestępnym roku 2004...i aby było duuuużo lepiej niż w roku minionym......SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!! ŻYCZY....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aaaaaaaaaaaaaaaaa

nowy rok juz!! zycze naj!!!!!!!!!!!!!! wszystkim poza kolega P.Sz. bo jest niedobry! hahaha! nie pije juz wiecej! a Wy tak!!! Hepi niu jer!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rodrigez

A jak tam Święta? Było dużo ludzi, czy było mało ludzi? Było miło, czy nie było miło? Po kolacji oglądaliście film sensacyjny, czy gadaliście o sporcie?
A jak zapowiada się sylwester? Będzie dużo ludzi, czy będzie mało ludzi? Będzie miło, czy będzie niemiło? Będziecie oglądać film sensacyjny, gadać o sporcie czy wyłącznie tylko pić wódkę na przemian z piwem?
A jak życie w ogóle? Dużo pracy, czy mało pracy? Dużo lasek, czy mało lasek? Pamiętaj, po pracy nie ma to jak kufel piwa, panna, dobra sensacja i trochę sportu na całkiem normalne dobranoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mam pytań

P********ilo was konkretnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytać!

koniecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otrzymane ggadulcową drogą

"Jestem albanskim wirusem komputerowym
ale z uwagi na slabe zaawansowanie
informatyczne mego kraju nie moge nic Ci zrobic.
Prosze skasuj sobie jakis plik i przeslij mnie dalej."


To mi przypomina dawne czasy, kiedy można było strzelać gadającymi strzałami. Masz taką na łuku, a ona do ciebie na ten przykład tak: "Te, kruczowłosa, nie celujesz mną chyba w tego gościa w zbroi płytowej, co?! Nie no, nie żartuj, wiesz co się ze mną stanie jak uderzę z dużą prędkością w taki twardy metal? Nie! Nieee!!! Tyyy bezduuszna istooot..." (brzdęk)
albo: "Wyżej, mierz wyżej i bardziej na lewo, ślepa jesteś czy co? Niby mierzysz w serce, a ja znów będę oglądać kiszki od środka!"
albo: strzała leci w kierunku celu i woła radośnie: "On jest mój i tylko mój!"
albo: dostałeś właśnie w brzuch strzałą, a ona do ciebie jak gdyby nigdy nic: "E... dzień dobry, zastałam Jolkę?"
albo: dostałeś właśnie strzałą, ale tylko w nogę, niegroźnie. Sterczy sobie taka z twojej nogi i mówi: "Dzień dobry panu, zmierzam do miasta Lantor, czy mógłby mnie pan wystrzelić w kierunku zachodnim?"
albo: "No nieee, znowu w drzewo. To już ósme w tym tygodniu..."
Nie wspominając o tych wszystkich codziennych komentarzach, dobiegających z tyłu, z okolic kołczana.

To były piękne czasy... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym chciała

żeby flash moby były częściej. Kolorowy element w szarej rzeczywistości.
Aube, ciekawy pomysł, może w przyszłym roku naprawdę go zrealizujemy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

yyyyyyyy.........!!!!!!!!!1

Czy wy wszyscy poszaleliscie?

Zorganizowano jeden flash mob i od tamtego czasu ludzie najchetniej robili by to codziennie!! dajcie na luz ludziska! raz na jakis czas wystarczy, a nie zeby to robic codziennie! Pomyslcie o tym!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomysł na Flash Mob

Ostatnio przyszedł mi taki pomysł, alew chyba musi poczekać na realizację do przyszłego roku...

A więc: doskonałym pomysłem byłoby pojawić się na przykład przy Neptunie na Długiej o godzinie 11:59:30 dnia 31 grudnia i o odpowiedniej porze zacząć odliczać 10 sekund do...południa, po czym wszyscy poskładali by sobie bardzo wylewnie najlepsze życzenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kaaz

bardzo fajna strona to trojmiasto.pl i co najważniejsze - uaktualniana!! brawo dla załogi portalu za wysiłek. wszystkiego najjjjj w nowym roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz??

Co masz zamiar zrobić z druugim kamykiem??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

FLASH MOB

Na chwilke przed wybiciem 16 zbieramy sie w okolicach windy na górze (w Superkinie "Krewetka") Tworzymy (sztuczny) tłum, ale tak aby wyglądał naturalnie. Równo z wybiciem 16:00 odpalamy dzwonki w naszych komorkach!! Aby było nas jak najwięcej !! Po paru minutach spadamy !!


9 stycznia6:00
Superkino "Krewetka"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (243 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry