Widok

Butydla dziecka za zimę ocieplane kozaki czy śniegowce?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jakie buty i gdzie kupujecie dla swoich dzieci na zimę?
Czy tylko ja mam wrażenie, że w sklepach nic ciekawego nie ma?
Wczoraj kupiłam geoxy i zwróciłam..Córka w domu gdy je przymierzyła wyglądała w nich jak w kaloszach.... Moje dziewczyny noszą rozmiary 32 i 36 i już mi się w głowie kręci bo przeszłam wszystkie sklepy od ecco, geox, bartek po ccc i decathlon i nic..NIC ciekawego nie znalazłam, a szukałam czegoś na płaskiej gumowej podeszwie, z rzepami albo suwakiem ewentualnie sznurowanie/rzep + suwak i stwierdziłam, że nic ciekawego nie znalazłam...Czy ktoś zna dobry obuwniczy sklep w Gdańsku dla dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

EEE.....
Ja kupiłam wczoraj moim 2 chłopakom po 2 pary butów z lidla i jest super, rozmiary 30 i 37. Od lat tam kupujemy kozaki i jest dobrze. Ładne, wygodne, ciepłe, nie przemakają i nie niszczą się z byle powodu. Za takie pieniądze super sprawa, 210 zł za 4 pary butów, chociaż można było wybrać jeszcze tańsze. To i tak na jeden sezon, potem za małe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znam ten ból, nachodzisz się i tak nic nie znajdziesz... Ja moim kupiłam w internecie. Zrobiłam im mierzenie przez esize.me i kupiłam na eobuwie, na stronie ccc też działa. Polecam, spory wybór :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie rozumiem, po co ktoś fatyguje się by zminusować moje zapytanie? Co takiego jest w nim na "nie"? Po co w ogóle są te łapki w góre i dół?!
Dziękuję dziewczyny, miałam wrażenie, że tylko ja mam problem w tym roku z zakupem obuwia zimowego dla nich.
Ehh, chyba faktycznie będę musiała coś z internetu zamówić.. A nie ukrywam, miałam nadzieję, że jest sklep który ma ciekawy asortyment obuwniczy i w jedno popołudnie szybko i sprawnie kłopot będzie zażegnany...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam podobny problem :( tylko ja szukam rozmiaru 23-24. Mój syn ma mega wysokie podbicie i w śniegowce z lidla nie wchodzi mu stopa :( więc potrzebuję czegoś właśnie na rzepy i najlepiej z całym wysuwanym językiem, ewentualnie suwak z boku. Nic totalnie nie ma w sklepach a przez internet nie sprawdzę czy np. jest elastyczna podeszwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

do góry