Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przem - ocena nowy temat Powiem tak obsługa miła za to reszta do bani. Zamówiłem płyty kartonowo...
~Przem
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2024

Obsługa niechętna klientowi. wątek zamknięty Czy w tej Castoramie zatrudnia się osoby z przymusu, za karę, czy może ryba...
~Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Castorama? Nie dziekuję. wątek zamknięty Obsługa przy kasie to porażka> Pani w sobotę 20.04.13 o 19.30 na kasie ogród...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

anna szysz - opinia wątek zamknięty szanowni Panstwo, bedac kiedys w innym markecie niz Panstwa usłyszałam...
~anna szysz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

bardzo miło. wątek zamknięty Bardzo miły i pomocny personel, mający wyrozumienie dla ludzi, którzy nie do...
~món
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

Beznadzieja wątek zamknięty Zasiegałem informacji telefonicznie, beznadziejna sprawa osoba informująca...
~Klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2009

Fatalna obsługa - mało ludzi wątek zamknięty Fatalna obsługa za mało osób na stanowiskach powinny być przynajmniej dwie...
~Hania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 lutego 2009

Bardzo. wątek zamknięty Jestem mieszkanką Gdyni ale wolę drogi nadłożyć i nawet zapłacić za transport...
~Anna Kijowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2008

Bledna informacja wątek zamknięty Przed przyjazdem do Castoramy w Oliwie / 28.07.08 w godzinach...
~Krzysztof Bajer
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lipca 2008

doradztwo i wykonanie ... wątek zamknięty Doradztwo merytoryczne oki,lecz docinanie blatów oraz listew na miarę jest po...
~wściekły klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 marca 2008

anonim - opinia wątek zamknięty Jakośc przycinania płyt meblowych jest bardzo zła gdyż kolejny raz zamówilem...
~anonim
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry