Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Viki - opinia Polecam Gdańskie Centrum Stomatologiczne, a w szczególności dr n. med. Julitę...
~Viki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Niestety, ale się zawiodłam, poleciłam bliskiej mi osobie GCS. Nie polecam dr...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Fachowość wątek zamknięty Najwygodniejsza proteza jaką miałem. Nic nie trzeba było poprawiać. Trzyma...
~Gustaw
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2018

Pani higienistka - rewelacja! wątek zamknięty O pani higienistce wykonującej piaskowanie, skaling itp. można mówić w samych...
~D.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Nie polecam! wątek zamknięty Poraz pierwszy odwiedziłam to centrum rok temu. Leczyłam się prywatnie,...
~Ewelina
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Super wątek zamknięty Szynko, sprawnie pani doktor zrobiła kanałowe. Najlepszy gabinet na świecie.
~Gracjan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam. Pomimo swojego strachu i traumy która przeżyłam w...
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Nie polecam oddziału w Gdyni!!!! wątek zamknięty Pani stomatolog bez wyczucia. Po dwóch miesiącach od zakończenia leczenia...
~Była pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Lekarz dziecięcy - Dr Chojnacka wątek zamknięty Witam, bardzo polecam dr Chojnacką od dzieci. Moje dziecko jest uśmiechnięte...
~pacjent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

ostatnia wizyta z leczeniem zębów wątek zamknięty dostałem namiary na dentystę z polecenia od mojego znajomego, który sam juz...
~Pierre
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2016

BARDZO DOBRA OBSŁUGA I ZADOWOLENY PACJENT wątek zamknięty Dziękuje paniom w rejestracji pani dr Wąsiewicz i jej asystentce za pomoc...
~ZADOWOLONY I SZCZĘŚLIWY
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Nie polecam pani chirurg dr n. med. Bożena Soroka - Letkiewicz wątek zamknięty Ładny gabinet to nie wszystko! Person nie miły, zero empatii! Teksty typu :...
~Pacjenta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Nie polecam dla dzieci wątek zamknięty Mojej 5 letniej córce, która nie należy do łatwych pacjentów (boi się, nie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Higienistka Gdynia wątek zamknięty Polecam Panią Higienistkę w Gdyni! Miła, kulturalna a przede wszystkim...
~Zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

pacjentka - opinia wątek zamknięty Od lekarza oczekuję profesjonalizmu i pewności siebie co gwarantuje mi, jako...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

ŚWIETNY GABINET OBSŁUGA NA 6-tkę wątek zamknięty Nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalnym i rzeczowych podejściem do...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

masakra wątek zamknięty Slabe kompetencje,definitywnie widac iz najwazniejsze dla tych stomatologow...
~pokrzywdzona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

Dlaczego??? wątek zamknięty Dlaczego idąc prywatnie do specjalisty którego sama wybieram i to dla...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Korzystam od dawna z usług tego centrum. Bardzo polecam dr Ossowską....
~Asia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

polecam :) wątek zamknięty Byłam u stomatologa 2 razy, filia Gdynia. Bez zastrzeżeń. Panie są miłe,...
~Marta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry