Widok

Ceny warzyw

Pojawiły się dzisiaj na forum ceny warzyw na rynku we Wrzeszczu Publikował je szanowany (jak dotąd ) forumowicz. Nie dość że wprowadzał nas w błąd przeceniajac szczypiorek, to w dodatku zrobił to wbrew zasadom tajemnicy handlowej. Zmobilizowal on tym samym miłośników innego zielska do jego zakupu. A to feler...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

>Publikował je szanowany (jak dotąd ) forumowicz.

Na szacunek trzeba zasłużyć.
Nazywajmy rzeczy po imieniu. Podawanie przez ravena nieprawdziwych wyników wyborów w trakcie trwania ciszy wyborczej nie ma nic wspólnego ze swobodą wypowiedzi gwarantowaną obywatelom RP przez Konstytucję.

Jest wbrew prawu.
Nie zmienia tego fakt, że zamiast "Adamowicz" użył słowa "budyń" a "Płażyński" - "koper" czy "szcz*w".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgodnie z art. 24 kodeksu wyborczego, kto przed zakończeniem ciszy wyborczej, czyli przed zamknięciem lokali wyborczych podaje do publicznej wiadomości wyniki przedwyborczych sondaży lub sondaży przeprowadzonych w dniu głosowania zagrożony jest karą grzywny od 500 tys. zł do 1 mln zł.

Tyle w temacie forumowicza o nicku raven, który co chwile wrzucał na forum w dniu 4 listopada przed zamknięciem lokali wyborczych przewidywane wyniki wyborów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

I tak to nic nie dało. Wgrał kto miał wygrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raven pisał zupełnie o czymś innym, to wy dopatrujecie się w jego wypowiedziach drugiego dna którego tam nigdy nie było
ot zwykła zbieżność jednego słowa, a wy potraficie wysnuć tak daleko idące pomówienia
tylko macie problem, bo to są wasze domysły i tylko wasze. W tym kontekście to wy jesteście na bakier z prawem
Na waszym miejscu byłabym ostrozniejsza w szybkich osądach osoby której nie znacie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

>Raven pisał zupełnie o czymś innym

Raven podawał wyniki sondażowe w trakcie trwania ciszy wyborczej.
O czymś jeszcze pisał ?
Dlaczego administracja forum usunęła posty dotyczące ceny budyniu podawane w dniu wyborów ?

Bolszewicka mentalność jest naprawdę już tak zakorzeniona, ze niektórzy maja problem z odróżnieniem kłamstwa od prawdy.
Taki duda np. zaprzysięga sędziów nocą bo boi się wyroku trybunału konstytucyjnego.
Taka szydło boi się drukować przepisy, bo boi się prawdy.

Wypuszczone trole w typie forumowicza pod nickiem raven próbują powtórzyć propagandowy manewr z 2015 roku, ale z marnym skutkiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zadajesz sobie sprawę że twoje zdanie jest tylko twoje
I twoje insynuacje to tylko insynuacje
autor zaprzeczył jakoby podawał wyniki i ja mu wierzę
ja wiem że niektórzy dopatruja się we wszystkim spisku i drugiego dna
ale co jeśli tego drugiego dna po prostu nie ma?
dorabiasz je sobie sam, przykro mi
lekarzem nie jestem, porady nie udzielę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oj, nie chce mi się. Nawet jaq przyznał, że ceny które się tu pojawiły (i wcale nie potwierdzam, że ja je podałem) były zupełnie z palca wyssane. Zatem nawet jak komuś się coś kojarzy, to nijak nie można powiedzieć, że to miało cokolwiek współnego z publikacją jakiegoś sondażu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Panie, a po ile dzisiaj szcz*wik ?
Tyle co wczoraj ? Oj, bo jakiś taki zwiędnięty dziś ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szcz*wik był w zbyt niskiej cenie i nikt nie kupił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Zadajesz sobie sprawę że twoje zdanie jest tylko twoje"

Kolega najwyraźniej wyznaje zasadę: moja racja jest najmojsza i nie ma racji mojszej od mojej. Najchętniej narzuciłby swoją "najmojszą rację" całemu światu. Chyba rozumie że to niemożliwe ale i tak tych co nie podzielają jego poglądów uważa za niepiśmiennych idiotów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z kolegą możnaby porozmawiać, gdyby miał coś do powiedzenia.
Zwykle jednak szczytem jego możliwości jest "przyganiał kocioł garnkowi" albo inne nic nie wnoszące piaskownicowe powiedzonka w stylu "sam jesteś gupi"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wywolalalem swoim tematem niepotrzebny zgrzyt. Starałem się nadać mu wymiar bynajmniej nie polajanki. Wyszło inaczej. Ale nie przeze mnie :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy mówienie prawdy to "niepotrzebny zgrzyt" ?
Przecież wszyscy wiemy jaki sens miało podawanie przez forumowicza raven "cen warzyw".

inne źródła podawały, że 4 listopada w Gdańsku będzie Pogodnie i Słonecznie aż do 35 stopni, a w innym miejscu mogą być Przejściowe Opady z temperaturą pomiędzy 20 a 25 stopni.

Jeżeli umówiliśmy się w Polsce na cisze wyborczą, to ją szanujmy, w przeciwnym razie pokazujemy swój brak szacunku wobec Państwa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Z kolegą możnaby porozmawiać, gdyby miał coś do powiedzenia."

Mógłbym zapytać co ty masz takiego interesującego do powiedzenie poza tworzonymi hurtowo bredniami o bolszewiźmie. Ale nie zapytam bo mi to wisi. A na rozmowę z tobą szkoda czasu i prądu zużywanego przez komputer.

"Przecież wszyscy wiemy jaki sens miało podawanie przez forumowicza raven "cen warzyw"."

Wszyscy? Czy tylko ci co chcą wiedzieć to co chcą wiedzieć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

>Ale nie zapytam bo mi to wisi.

Nie wiem co ci wisi, choć nie wykluczam, że innych forumowiczów może to interesować.
Postaraj wziąć oddech i spróbuj się uspokoić, bo z tego wszystkiego nawet zapomniałeś się podpisać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomniałem się podpisać. i... jaki z tego płynie wniosek?
Na marginesie dodam że chyba znowu się mocno przeceniasz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

oswiadczam iz ja--- element "Panstwa"
w d...mam osobiscie pseudouczciwosc kampanii budynia i podejrzenia wobec "ceny warzyw"
wisi mi marchewka na kiju w postaci emerytury dla matek wielodzietnych
i odbija mi sie jak po zupie cebulowej cała ta pop..polityka

a wszystkiemu winni sa faceci
zew swoim ogirkiem i jajkami
:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Sky : w kontekście póżniejszych opinii ravena i jego przemyśleniach o wynikach wyborów, moja próba rozmiękczenia tematu, nabiera innego wymiaru. Nie mam zamiaru usprawiedliwiać i bronić kogoś, kto zrobił z siebie pajaca. Raz stając w obronie obrażanej forumowiczki przez łowcę, zaraz potem wycofującego się z tej obrony, teraz wciskającego nam że czarne jest białe. Kolejny raz muszę to przypomnieć, że trudno jest zapracować na szacunek, a łatwo jest zrobić z siebie pajaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> trudno jest zapracować na szacunek,

Prześledź słownik wyrazów obcych. Może tam jest definicja słowa "szacunek". Dla ciebie jest to wyraz nadzwyczaj obcy.

Coś ci podpowiem: nie ten nie jest szanowany, kogo ty uznajesz za niegodnego szacunku. Nie jesteś "vox populi". Każdy Forum szanuje innych wg swego zdania. Ciebie raczej nikt, poza ...wielokropkiem... A i to trudno nazwać szacunkiem. Raczej to obowiązek służbowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Już nie pamiętam, jak to dokładnie było, a nie mam czasu teraz sprawdzać. Zdaje się, że łowca napisał o aktywności osób, z którymi z reguły nie gadam, bo uważam, że mają swoje powody by stręczyć poparcie dla platformy i jej kolejnych mutacji. Napisałem zatem do łowcy i tylko i wyłącznie do niego, że ta aktywność wydaje mi się dziwna, bo drugiej tury wcale nie można uznać za triumf KO. Pisałem więc jedynie o drugiej turze, o tym, co w niedzielę się stało, a nie o całych wyborach. Dotarło? A w niedzielę PiS dostało łomot nie od żadnej KO tylko od dotychczasowych prezydentów oraz od bezpartyjnych komitetów lokalnych.
To że se Schetyna kogoś poparł, to poparł. Powtarzam, konia kują, żaba nogę podstawia. Majchrowski to stary komuch z SLD, w Gdańsku kandydat KO nie wszedł nawet do drugiej tury. Trudno żeby KO Kacpra oficjalnie poparła.
A jeśli to, ze się z jakimś człowiekiem gada, a nie wyłącznie obraża go nie jest wycofywaniem się z czegokolwiek.
Sformułowań, że zwyciężyła demokracja przez litość nie skomentuję. Od trzech lat słyszę od rozmaitych funkcjonariusz, że demokracji nie ma, bo pisiory wzięły i zabrały. No jest grupka ludzi, którzy myślą że różnym Dukaczewskim i Mazgułom naprawdę chodzi o jakieś wolne sądy, demokrację i konstytucję. Jest grupka, która uważa, że Lech Wałęsa nie donosił a planu Balcerowicza nie napisali Soros z Sachsem, żeby rozwalić polski przemysł w drobny mak. No jest taka grupka i trzeba się nauczyć obok niej żyć. A że jakakolwiek konsekwencja czy logika nie jest akurat mocną strona tej grupki, to potem wychodzą takie kwiatki jak obwieszczanie zwycięstwa czegoś, czego koniec ogłosiło się przynajmniej 20 razy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pomijając wątek wyborów, jego wyniki i kontekst historyczny który przy tej okazji został poruszony, co stało się z ravenem podczas niczym nie uzasadnionego ataku łowcy na ciacho ? Co się stało ravenowi, który wypiera się publikacji sondaży wyborczych, nawet jeżeli nie były trafione ? Ot tak, dla żartu ? To że frekwencja obu tur wyborów była wysoka, i jak się rozłożyły głosy w Gdańsku czy innych miastach w których kandydaci na gubernatorów namaszczeni przez PIS dostali łupnia, nie świadczy o tym że nagle PO/ koalicja ma tylu zwolenników, lecz o tym że wyborcy nie chcą pis. to jest czerwona kartka dla PISu. Udział w wyborach wzięli teraz ci, którzy dotychczas nie głosowali z różnych powodów. Ale gdy widzimy że PISowski walec niszczy wszystko czego się tknie, że wyprowadza nas z UE wypychając nas z czołówki państw europejskich, to nastał czas by powiedzieć stop.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie na wszystkie z tych zaczepek dokładnie odpowiedziałem. Na większość nawet w tym wątku. I wszystko jak krew w piach, bo ludzie najbardziej lubią gadać sami ze sobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

>Dokładnie na wszystkie z tych zaczepek dokładnie odpowiedziałem.

Przypomina mi to postawę mocno już podstarzałej panienki, co to stoi dla stania, a nawet jest sobie w stanie wmówić, że ktoś chciał ją zaczepić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

"planu Balcerowicza nie napisali Soros z Sachsem, żeby rozwalić polski przemysł w drobny mak. No jest taka grupka i trzeba się nauczyć obok niej żyć."
Jak wygladał Polski przemysl w latach 80 -tych, kto i co go rozlozylo, to tłumaczyć można tym, którzy tego nie znają z autopsji. Można wciskać im teorie o spiskach i układach, powołując się na opinie autorów dotkniętych podobnym swiatopogladem. Widać że można. Tylko że są jednak inni którzy mówią "sprawdzam"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jak wygladał ten polski przemysł w owym czasie?
moze wyjasnisz
bo chciałbym sie dowiedziec dokladnie
nt stoczni,hut,przemysłu zbrojeniowego np Swidnik

ale dokladnie proisze wykazac jaki miał ten poszczegolny resort problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaq-u, podziwiam Cię, ze Ci się chce mu tłumaczyć. To beton.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ludziska !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Isztar : czy masz wiedzę inżynierską i handlową, która sięga tamtych czasów ? Znane są ci ówczesne uwarunkowania handlowe, celne i cenowe na światowych rynkach zbytu ? Dysponujesz wiedzą o dostępnych wówczas w Polsce technologiach i materiałach do produkcji ? Masz rozeznanie w porównywalnych wówczas produktach wytwarzanych w świecie w porównaniu z polskimi ? Czy znane są ci dane na temat finansów poszczególnych sektorach ówczesnej polskiej gospodarki ?
Odnośnie ravena : czyta się go od pewnego czasu jak wczesnego łowcę Zetjota. Uległ.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tradycyjnie już PiS może liczyć na poparcie wśród pacjentow szpitali psychiatrycznych.
W drugiej turze w komisji wyborczej, która mieściła się w szpitalu psychiatrycznym na Srebrzysku, 55% wyborców mając do wyboru koper i budyń, zdecydowało się na koper.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


A dlaczego nie dodasz od razu, że przestępcy zdecydowanie wybrali budyń? Takie masz wybrakowane dane?
Ja wolę wariatów niż bandytów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś kto jest w szpitalu psychiatrycznym nie musi być wariatem.
Może mieć np. zaburzenia oceny rzeczywistości.

>A dlaczego nie dodasz od razu, że przestępcy zdecydowanie wybrali budyń?
A dlaczego więźniowie mieliby wypełniać wybrakowany obraz ?
Poza więźniami są przecież jeszcze policjanci, kwiaciarki, księża i hydraulicy.
Ja pisałem akurat o grupie pacjentów szpitali psychiatrycznych.
Nic nie stoi na przeszkodzie abyś w sposób twórczy uzupełnił obraz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głupek zawsze się wpakuje w pułapkę, którą sam stworzył, proszę przeczytać:

"Ktoś kto jest w szpitalu psychiatrycznym nie musi być wariatem.
Może mieć np. zaburzenia oceny rzeczywistości."

Z tego jednoznacznie wynika, że przestępcy nie mają zaburzonej oceny rzeczywistości platformerskiej i doskonale odczytują jej przestępczy charakter.

Czy może być bardziej dosadny obraz przestępczej mentalności platformerskiej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jag
pytaniem na pytanie odpowiadasz
tzn piszesz stanowczo o czyms o czym nie masz pojecia i taka forma odpowiedzi wymigujesz sie
jeszcze chcac wykazac ,ze niby ja nie dysponuje narzedziami pojmowania tej dziedziny

to ja ci powiem
mielismy przemysl,ktory nalezało ,a owszem modernizowac
ale w tamtym czasie był on jeszcze sprawny..na granicy potrzeby modernizacji
okradany latami celowo,po to ,zeby własnie było to przejete przez kilkadziesiat spolek ,
tych samych ludzi,ktorzy mieli udział w zarzadach ,,,ci sami ludzie potem brali udział w sprzedazy tego majatku

nieprawda jest ,ze było to wszystko dotowane
choc prawda jest ,ze jakis czas za prawdziwej komuny
(nie tej o ktorej piszecie teraz) wiec za tamtego czasu do np statkow dla Rosjan dokladalismy

taka stocznia takze była notorycznie okradana przez pracownikow
z drobnego sprzetu...to jednak nie stanowiło dla niej zagrozenia

stocznia była wielkim potencjałem ,trzeba było tylko madrze nia zarzadzac
to samo Swidnik ja ci wklejac nie bede ale sobie poczytaj ile wodowalismy i ile produkcji wychodziło
z pełengo
najzdolniejszych inzynierów i technikow Swodnika
my zagrazalismy swoomi produktami zachodowi
taka jest prawda moj biedny Jagu,ktory informacje o gospodarce bierzesz z propagandy

własnie dlatego ze ten przemysł miał ogromny potencjał to go zniszczono

a teraz mamy a owszem spory eksport ale pierdołami
i nie jestesmy w zadnej mierze samodzielni jesli idzie o sprzet ciezki
statki itp tylko zalezni od innych
pozostał nam tylko malutka grupa zdolnych ludzi

jesli uwazasz ,ze tak wielki dok, dobra infrastruktura dla wodowania duzych jednostek
powinna sie marnowac na jachting
no to rzeczywiscie technicznie to ty chlopie wiesz ..ze ho ho
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No prawie, prawie.... ale i tak pływasz po powierzchni. Bo to nie jest sprawa dla ekonomistów ani inżynierów, tylko dla NIKu, prokuratury i wszelkich trzyliterkowych skrótów. Najwybitniejszy mózg wczesnych lat 90-tych, geniusz analityczny, Michał Faltzman napił się herbatki i serduszko mu stanęło. A jego przełożony Pańko zginął w wypadku. A obaj liznęli tylko jednej z wielu doskonale zaplanowanych operacji. Oczywiście pozdrawiam wielkich mężów stanu Lewandowskiego Janusza, Balcerowicza Leszka, Kuczyńskiego Waldemara, Boniego Michała, Bieleckiego Jana Krzysztofa. Patrzenie w ich oczy i na ich twarze kiedy mówią to, co mówią, dostarcza mi niesamowitej, wręcz ekstatycznej frajdy. Ależ my jesteśmy zaorani.... jak my jesteśmy fantastyczne, po orwellowsku zaorani...

https://www.youtube.com/watch?v=CcQC1qxEi-M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie plywam po powierzchni
wiem,ze jesli idzie o sprawe polskiej gospodarki
to pewni ludzie powinni wisiec a cała rzesza w pierd..u siedziec
to było ukartowane pozbawienie nas tego z czym stalibysmy sie potega

twoja szowinistyczna wypowiedz mnie juz nie razi
to wy rzadzicie!
i taki jest tego efekt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"A dlaczego nie dodasz od razu, że przestępcy zdecydowanie wybrali budyń?"

Bo Skydiver tradycyjnie podaję tylko te fakty, które wpisują się w lansowaną przez niego linię programową. Na tym zresztą polega prowadzenie akcji propagandowej.
Wszelkie inne fakty podawane są w sposób wybiórczo lub całkowicie pomijane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Adamowicz to facet który nie ogarnia ilości własnych mieszkań a ludzie wybrali go do rządzenia całym miastem, pięknie!
teraz niech nie narzekają że miasto jest źle zarządzane, wyborcy sami sobie winni, niech stoją w korkach, dobrze im tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Podziwiam dorobek życiowo-zawodowy kontrkandydata :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płazynski ma przynajmniej uczciwy dorobek
tak sie sklada ,ze mlody chodzil z moja najstarsza córka do gimnazjum
i ojciec tez był skromnym człowiekiem
normalnie sie zachowywał
nie jak krol i buc

a wracajac do kampanii wyborczej
dozwolone jest aby kampanie prowadzic uzywajac do tego podstepnie informatorów nt szkolnictwa?!
i czy wiadomo wam o tymz,e sponsorowali te kampanie ludzie ,ktorzy dostawali wczesniej od sponsorowanego premie?

perfidnie zakamuflowane
to znaczy ,ze uczciwe?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ależ o czym my w ogóle mówimy? Gadaj z rzycią, to Cię os*a. Wystarczy sobie sprawdzić, jakie było stanowisko w sprawie tych wyborów autentycznych ekspertów, największych lokalnych patriotów i pasjonatów historii, kultury i architektury Gdańska, czyli strony oraz profilu fb "Gdańsk strefa prestiżu". To miasto ma dokładnie to, co chciało i na co chyba zasługuje. Pozdrawiam przyjaciół w tym miejscu. I tak nie ma takiej siły, która by nas poróżniła. A już na pewno nie wśro sił politycznych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niektórzy ze szczujni co jakiś czas coś chhlapną niechcący i się zdemaskują, tak jak w przypadku aluzji do dorobku żony Płażyńskiego. Głupcy zawsze wywołują wilka z lasu.

A to jest doskonała okazja, bo przecież kilkanaćie miesięcy temu tu w Hydeparku pojawiła się informacja o pewnej dziewczynie, która walczyła z niemieckim biznesmanem, działającym w Gdynie i obelżywie wypowiadającym się na temat Polaków, w tym i o owej zatrudnionej w jego firmie dziewczynie. Tak się złożyło, że ta dziewczyna została potem żoną Kacpra.

Ale to tylko połowa interesującej historii, bo druga połowa dotyczy żony Adamowicza i jego teściów. Kto korzysta z usług ubezpieczeniowych oferowanych przez teściową Adamowicza ? Proszę sobie poczytać w sieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Kto korzysta z usług ubezpieczeniowych oferowanych przez teściową Adamowicza ?

Sorki, Zj... przegapiłem ten wpis.
Sporo mógłbym powiedzieć (w końcu siedzę w branży od N lat i znam osobiście wszystkich zainteresowanych) ale na forum publicznym mam to w głebokiej..
Na budynia z pewnością nie zagłosuję. Nigdy. Nawet, jeśli jedyną alternatywą byłby Skydiver ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podziwiam czujność, której ślady można oglądać w starym wyglądize hp. Trzeba będzie coś z tym zrobić, bo to trochę obciach i zygu zygu marcheweczka. Ile można wałkować rozwałkowane ciasto swoją drogą. Ta szopka wyborcza odbyła się już 3 tygodnie temu. Można spokojnie czekać na wyniki rozmów koalicyjnych. A tam Kaczor nie ma już żadnych skrupułów. Żadnych. Czerwoni mogą cierpliwie czekać ponad rok aż im Włodek da niebioroące miejsca do sejmu lub senatu, ale mogą też wziąć pewną kasę już teraz. A z zielonymi właśnie trwają rozmowy na zupełnie najwyższym szczeblu. Prostytutki o tyle są fajne, że nie krzyczą o Bogu ani o patriotyzmie podczas świadczenia usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

raven

Ja regularnie podkreślam rolę algorytmów w rozgryzaniu tajników rzeczywistości, ale widzę, że ty jesteś jeszcze wiekszym zwolennikiem idealistycznych algorytmów, wg których powinni działać, jak automaty, ludzie - nigdy nie powinni się mylić w ocenach, nie popełniać błędów i w ogóle być aniołami. No niestety, historia rozwija się w nieco innym trybie i trzeba się temu cierpliwie przyglądać i próbować rozgryzać bez uprzednich fałszywych założeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja?! Ja to się zgadzam z wielkim niemieckim mężem stanu i przy okazji fanem dogów niemieckich, kanclerzem Bismarckiem. Nie należy pokazywać ludziom, jak się robi kiełbasę i politykę.

Dobrze naczosnkowaną i z majerankiem porposzę jakby co i cierpliwie czekam. A czerwoni sa różni. Pozdrawiam towarzysza Fiszbacha w tym miejscu, skoro tak mnie dziś na pozdrawianie naszło. Dobry, przyzwoity człowiek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

nikt tutaj z nas nie umiałby robic dobrej polityki
bo nikt z nas tutaj nie zbudował do tej pory wałsnego imperium
włąsnym umysłem i raczkami
zeby byc dobrym politykiem trzeba byc dobrym strategiem

błyszczec w cieniu cudzych zasług
kazdy du...k potrafi

Bismark maił tez niestety sporo racji odnosnie polskiej mentalnosci
polskich facetow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>"Ktoś kto jest w szpitalu psychiatrycznym nie musi być wariatem.
>Może mieć np. zaburzenia oceny rzeczywistości."
>Z tego jednoznacznie wynika, że przestępcy nie mają zaburzonej oceny rzeczywistości platformerskiej i doskonale odczytują jej przestępczy charakter.

Miszcz logiki alternatywnej.
Wydedukował, ze skoro ktoś ma zaburzenia oceny rzeczywistości, to z tego jednoznacznie wynika że przestępcy jej nie mają.
Nie no, szacun, Ratler....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

raven

Ja jednak wyznaję tezę o polityce jako dzialaniu na rzecz dobra wspólnego, a dobra wspólnego nie należy się wstydzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głupek najpierw wywołuje wilka z lasu a potem się wypiera i odcina od tego o czym mówił:

"Ktoś kto jest w szpitalu psychiatrycznym nie musi być wariatem.
Może mieć np. zaburzenia oceny rzeczywistości.

>A dlaczego nie dodasz od razu, że przestępcy zdecydowanie wybrali budyń?
A dlaczego więźniowie mieliby wypełniać wybrakowany obraz ? "

Więźniowie jako ałtorytety dla postkomuny, to rzecz oczywista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam są niedoszli samobójcy, alkoholicy, ludzie po traumach i niekochani nadwrażliwcy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Więźniowie jako ałtorytety dla postkomuny, to rzecz oczywista.

To rzecz oczywista, bo tak rzecze Ratlerek, sfrustrowany troll propagandy bolszewickiej, który swoje autorytety w szpitalu na Srebrzysku odwiedza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Isztar : która z gałęzi polskiego przemysłu lat 80 tych mamy dla przykładu opisać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"To rzecz oczywista, bo tak rzecze Ratlerek, sfrustrowany troll propagandy bolszewickiej, który swoje autorytety w szpitalu na Srebrzysku odwiedza."

A w opozycji do niego jest skydiver, sfrustrowany guru propagandy jedynie słusznej partii będącej ratunkiem dla kraju i panaceum na wszelkie zło. A autorytety skydivera to ludzie niemogący doliczyć się swoich mieszkań itp. Mogą oni mieć dowolne grzechy na sumieniu, ważne jednak żeby choć trochę wpisywali się w jego narrację.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

najblizsza naszemu regionowi na ten przyklad
ale dokladnie mi przedstaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Mogą oni mieć dowolne grzechy na sumieniu....

Tak, autorytetami dla mnie są ludzie którzy maja grzechy na sumieniu. Jakoś nie budzą mojego zaufania ci, którzy twierdza ze są bezgrzeszni.
Wiekszy szacunek mam do Adamowicza, który powiedział, ze się pomylił i zapłacił zasadzoną przez sad karę, niż do dwukrotnie prawomocnego kłamcy Morawieckiego, którego „sprostowanie” kłamstw nakazane przez sad przeczytała lektorka,, bo jemu zabrakło odwagi, aby zrobić to własnym głosem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Typowe postkomunistyczne odwracanie kota ogonem, proszę się temu przyrzeć.

Adamowicz skompromitowany zarówno zachowaniami natury kryminalnej jak i politycznej. Pracuje całe niemal życie na posadzie państwowej, czyli korzysta z naszych podatków. Jak każdy postkomunista myśli o wykorzystaniu państwowego stołka dla własnego interesu.

Z drugiej strony Morawiecki, człowiek wszechstronnie wykształcony, który pełnił poważną funkcję w biznesie i zarabiał pieniądze, o jakich urzędnicy państwowi mogą tylko pomarzyć. Porzucił osobistą karierę, żeby podjąć się mało opłacalnej funkcji ministra w rządzie, żeby działać na rzecz dobra wspólnego.

Proszę porównać obie ścieżki kariery i kwalifikacje moralne obu panów. Tradycje rodzinne ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

No. Właśnie Marylin Monroe z prezydentem hehe uhuhahaha Ju... znaczy się Dudą przejęli ten śmieszny spacerek po Warszawie. Nic Ci nie zgrzyta? Mam zabawę przednią

https://www.youtube.com/watch?v=F8laMm-YyLY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Z drugiej strony Morawiecki, człowiek wszechstronnie wykształcony, który pełnił poważną funkcję w biznesie i zarabiał pieniądze....,

No posłuchajmy sobie dwukrotnie prawomocnego kłamce Morawieckiego u Sowy i Przyjaciół :

Ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo.
Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała
No ku***. Wiesz, kiedyś przypłyną, kiedyś coś zrobią. Te iphony pokażą im: tu żyje się tak a tu tak. I co my zrobimy jak flotylla tratw ku***, nawet tam z północy Afryki będzie na południe? Będziemy strzelać, będziemy odpychać ich, wiesz

No..... wykształcony ku**** jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze administratora o zatkanie gebe temu smieciowi ktory obraza osobe publiczna.
Spotkaj sie i wtedy obraz netowy tchorzu!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cross, a kto się nie może mieszkań doliczyć?
Ja wiem ile ich mam. Źródła moich dochodów też są policzalne i mi znane.

Ponadto, skoro jest tak okropnie to skąd takie jednoznaczne wyniki na Pomorzu?
Sami idioci dookoła?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głupi zawsze strzeli sobie w kolano, tak już ma'.

Jeśli to powiedział Morawiecki, to gdzie tu jest choćby słowo kłamstwa ? Przecież kompletnie zdemaskował system demoliberalny. Tak jak zrobił to Bartłomiej Sienkiewicz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Starcze, czy ty w ogóle funkcjonujesz życiowo dzięki temu co tu piszesz? Udowadniasz tym sam sobie, że masz po co żyć?
Jak Cię tu zapraszano na spotkanie żebyś pokazał jaki dzielny jesteś to chowasz się pod swoim kamieniem. Nie rozumiem więc sensu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiemy jakie błędy popełnił Adamowicz. Nikt jednak o zdrowych zmysłach nie przekreslil by jednak wagi jego dokonań i doświadczenia w zarządzaniu miastem, oddając je w łapy pisowskich durni. Wybór był oczywisty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i ujawnia się mentalność i zepsucie postkomuny.

Czy jest bowiem większe zagrożenie dla postkomuny niż przyzwoity człowiek pełniacy funkcje publiczną? Jak na takiego znależć haka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje pytanie oczywiście pozostało bez odpowiedzi. To oznacza, że starzec został postawiony pod mur i zaraz spie…..li i założy nowy post.

Mentalność komuny ujawniła się już dawno. Na szczęście komuna za rok upadnie po raz drugi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

>niż przyzwoity człowiek pełniacy funkcje publiczną?

Ale ze kto przyzwoity ?
To ten facet, który jest Premierem i wstydził się przed Polakami swoim glosem przeczytać sprostowanie ?
To ten facet, który dwa razy w jednej kampani został prawomocnie uznany za klamce ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy może być coś śmieszniejszego niż nieprzyzwoity człowiek zatzucający przyzwoitemu jego przyzwoitość ?
Oczywiście trzeba sobie zdawać sprawy, że nieprzyzwoity człowiek czyli człowiek pozbawiony kryteriów oceny i wewnętrznego kompasu, nie może sobie zdawać spawy z własnej śmieszności i nieprzyzwoitości i będzie brnął dalej bez opamiętania, taki już jego los.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszelkie możliwe rankingi na śmieszność i żałosność istnienia ty bierzesz w sposób niekwestionowany.
Co może być śmieszniejsze i bardziej żałosne niż stary facet, który latami siedzi przed monitorkiem i obraża innych, a na żywo boi się tego zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@lowca absurdow
zerknij, a odpowiedz na twoje pytanie,nasunie sie sama... https://www.youtube.com/watch?v=6zoXwWQo8bk
uwaga: material przeznaczony jedynie dla osob, ktore zachowaly choc odrobine umiejetnosci samodzielnego myslenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mmm

Zadna to nowina, przynajmniej dla mnie, bo znam te klimaty.
Trzeba dodać, a propos niechęci ludzi nieprzyzwoitych żywionej wobec przyzwoitych, że niechęć ta wynika z kilku pokrewnych powodów. Po pierwsze człowiek przyzwoity, przez swoją odmienność stanowi kontrast wobec człowieka nieprzyzwoitego, a ten kontrast może pobudzać do niebezpiecznej refleksji. Po drugie sam człowiek nieprzyzwoity czuje się w takiej sytuacji nieswojo, więc dąży do usunięcia ludzi przyzwoitych z pola widzenia, by inni przyzwoitością się nie zarazili, a przyzwoici nie poczuli silni w grupie.
Tak więc trzeba się pozbyć ludzi przyzwoitych. Ale żaden system nie mże bez ludzi przyzwoitych obyć, bo tylko stałe standardy zapewniają stabilność, więc nieprzyzwoici stoją przed problemem kwadratury koła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Karoń dzisiaj też gadał. Twierdzi, że wielu ludzi wykonuje pracę zupełnie niepotrzebną albo wręcz zajmuje się nieświadomie okradaniem innych. To są np. pracownicy infolinii nachalnie wciskający ludziom produkty bankowe i inne. Ale też seks-infolinie, gdzie studenci udają napalone laski i namawiają do wysyłania smsów. To są różne ngosy zajmujące się w pocie czoła tworzeniem różnych projektów, w których potem nikt nie beierze udziału albo opartych od początku na takich dziwnych założeniach, że jest kilkadziesiąt różnych płci. No i ci ludzie siłą rzeczy będa głosować na takich polityków, którzy umożliwią im dalsze spokojne zajmowanie się produkowaniem pary idącej w gwizdek.
Gadał też kiedyś, że są bardzo niebezpieczni politycy. Wymienił nawet z jakiej partii, ale to już pominę. Oni tyle złego w Polsce narobili, że jedyną dla nich nadzieją jest kariera w zjednoczonej Europie. Będą więc dążyli do wygaszenia państwa polskiego i przekształcenia go w województwo przywiślańskie.
Ja tam lubię posłuchać Karonia. Umysł ścisły. Zajmował się kolorowym wydrukiem i poligrafią. Herbert bardzo lubił umysły ścisłe, które historię i politykę traktowały jako pasję. Twierdził, że z humanistami to zupełnie nie idzie się dogadać. A niedawno był w dorzeczy artykuł o tym, jak bezpieka knuła przeciw Herbertowi w efekcie uniemożliwiając mu ustrzelenie literackiego Nobla. Ponoć zgorzkniały był bardzo z tego powodu, a przecież w Przesłaniu Pana Cogito bardzo pięknie opisał swój własny los,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

System demoliberalny oparty na gospodarce konsumpcjonistycznej jest jedną wielką piramidą finansową i nie tylko, mnożącą niepotrzebne byty, szczególnie zbędne produkty, od których ta cała karuzela się rozpoczyna. Ale systemy oparte na fikcji mają ograniczony czas przydatności do użytku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Q Rwanda, bolszewicki lowco : dla przeciętnego mieszkańca Gdańska, jakie argumenty miały by świadczyć na korzyść Płażyńskiego? Młody wiek i uczciwość? Być może. Gdyby nie był uwikłany w pisowskie synekury i finansowanie, gdyby był niezależny, .....kto wie ??? Jednak startował spod znaku autorytarnej partii, dla której samorządność jest obca ideowo.
Wybór był oczywisty : każdy, byle nie gubernator z pis. mógłby być nawet urodzony w Szwajcarskie Bawarii. :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Warszawie pani HG-W wsiadła na Rubikonia, a za Rubikoniem podrepce Czaskoski, wkrótce dołączy do nich Bydyń. Los totalitarnej opozycji został przypieczętowany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

>W Warszawie pani HG-W wsiadła na Rubikonia, a za Rubikoniem podrepce Czaskoski, wkrótce dołączy do nich

Znowu ujadasz frustracie ? Los totalitarnej opozycji został przypieczętowany zwycięstwem Jakiego, Plazynskiego, Wassermann, Zalka, Budy.
Zwykły poseł to nawet do Łomży nie pojedzie, ani do Nowego Sącza aby sobie pogadać jak bolszewik z bolszewikiem. Teraz to już mu Zamość i Chełm pozostał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A oto opis tego Jak zręcznie pani HG-W Rubikonia dosiadała:

https://www.salon24.pl/u/zetjot/908975,samozaoranie-demoliberalizmu-w-polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przeczytałem, nie warto. Bełkot.
Można jednak zobaczyć pod tekstem jak komentujący zaorali Ratlerka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Skydiver to największy błazen tego forum
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A najgorsze jest to że on i jemu podobni gotowi są na wszelki możliwe sposoby szkodzić własnemu krajowi jeżeli przez to pośrednio są w stanie zaszkodzić partii rządzącej. W ten sposób kreują w Europie obraz Polski jako zaścianka a Polaków jako faszystów i psychopatów. A skoro taki sygnał idzie od Polaków to łatwo uwierzy w niego obcokrajowiec dla którego nie ma znaczenie czy to prawda. I na dodatek jeszcze są dumni ze swojego postępowania. Nie piszę tego po to żeby agitować na rzecz PiS. Zwyczajnie uważam że szkodzenie własnemu krajowi dlatego że nie rządzi ta ekipa, której jest się zwolennikiem to wyższa forma kur*stwa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Osoby takie jak @Skydiver nie identyfikują się z Polską, szkodzą jej interesom a jednak są Polakami
wyzywają Polaków od bolszewików, głupków, matołów, oszołomów bo w Polsce jest wolność słowa
tacy ludzie uciekają z kraju jako pierwsi jak szczury z tonącego okrętu, lubią odwoływać się do trybunałów obcych państw
i proszą inne państwa o bratnią pomoc
W przypadku ogłoszenia stanu wojennego w Polsce za zdradę i dezercję kara się szybko i skutecznie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

@Skydiver to największy błazen tego forum

no proszę, walka była zacięta wygrał Skydiver ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podium powinno być na tyle szerokie, by pomieścić wszystkich "pogromców ratlerków".
Może być łącznie z ratlerkiem uczepionym do nogawek laureatów ;)

Wiem, że piszą, co im każą. Ale sensu w tym nie widzę żadnego. Poza własnym kółkiem adoracji, nikogo do swych racji nie przekonają.
A język jakim się posługują, odstręcza przypadkowo zabłąkanego normalsa. Pomijam już zupełnie meritum, bo tu Cross, jak zwykle lapidarnie, zamknął temat.

Tak nieudolna propaganda, mimo gigantycznego finansowania przez Sorosa i BND, to tylko woda na młyn pisiorów.
A przy okazji zabijanie normalnej wymiany pogłądów... niestety :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kiedy ognisko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No chyba, że....

Działalność trzódki nie ma mieć wymiaru propagandowego. Ma tylko utrzymywać i podsycać polaryzację społeczeńśtwa.
Wówczas ze swych obowiązków służbowych wywiązują się wyśmienicie.
Zakaz Dutkiewicza czy HGW również wpisuje się w ten trend.
Wiadomo, że społeczeństwo (ta patriotyczna część) nie posłucha grzecznie zakazu. W końcu to setna rocznica.
Środowisko narodowców na pewno nie odpuści a chętnie się do nich zwykłe kibolskie zadymiarze przytulą.
Z drugiej strony lewactwo też z pewnością wykorzysta 11/11 do zadym.
Psiarnia cierpi na psią grypę.
Może byc naprawdę ostro, co tylko spotęguje pisk idący w świat paszczą choćby byłej ministrowej Jabłońskiej, że znowu faszysći w Polsce rosną w potęgę. Widać 60 tys faszystów było mało ;]
ZSRE będzie debatował i nas sankcjami obłoży. Kaczor wystawi kuper do Amerykanów, z czego z przyjemnościa amerykańscy Eskimosi skorzystają, ale więcej palcem nie kiwną.
I dostaniemy w plecy od Ukrainy, na co ani UE ani Ameryka również palcem nie kiwną.
A Putin przystanie na utworzenie Polinu, bo to w interesie Rosji.

Kolejnej rocznicy niepodległosci Polski nie będzie komu obchodzić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

> Kiedy ognisko?

Na wiosnę.
Mam w pip gałęzi i korzeni do spalenia. Teraz jeszcze za mokre, ale po zimie będa ok. Możesz wpaść do mnie na działkę i zrobić sobie ognisko. Jedynie aprowizację musisz sobie sam zapewnić, bo nawet kijków do kiełbasek nie mam. Gdzieś się błąkają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

>no proszę, walka była zacięta wygrał Skydiver ;P

Jeden z najpiękniejszych fragmentów tego forum.
Proszę administracje o nie wycinanie tych kilku postów, ponieważ są pięknym zobrazowaniem psychologii tłumu.

W waszych postach tych pojawia się jakaś walka, wyścig i podium, a nawet jest nazwa waszej drużyny.
Widać waszą determinację, choć nie do końca wiadomo do czego.

Takie zachowania w realu dla gatunku ludzkiego są socjologicznie normalne.
Zwykle biorą się z braku innych zajęć i obniżonego poczucia własnej wartości.

To taki obrazek grupki wsiowych głupków, którzy po kilku kieliszkach uważają, ze świat leży u ich stóp.

Tu mamy możliwość zaobserwowania tego samego w wirtualu.
Naprawdę piękne. Bardzo wam dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sadyl i stary cap - przecież nikt was nie chce do niczego przekonywać. Jesteśmy z innych światów i nigdy się nie zrozumiemy.
Proponuję żebyś złożył jakąś kuchnię i walnął dwie sety.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Zofia Romaszewska poparła decyzje HGW w stolicy. Brawo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

sadyl

Pomyliłeś fantazję z wyobraźnią.
Przyszłość jest nieprzewidywalna wprawdzie, ale trendy są wyraźne, jedne wskazują na załamanie, inne na rozwój, ważne żeby nie pomylić tych pierwszych z drugimi. No chyba że będzie koniec świata, ale na to także, moim zdaniem, za wcześnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak wyszło, że musiałem sobie dzisiaj pojechać. I parę wiosek dalej jest gimbaza, przejeżdżałem tam i jak zwykle zwolniłem. Jak zwykle z dwóch powodu, pierwszy, bo wmurowali tam w drogę leżącego policjanta i trochę na nim buja, drugi, bo lubię rzucić okiem na podwórko gimbazy, czasem są tam super fajne nieletnie czarownice, widać że jeszcze nieświadome swego czaru, ale już na progu magii i zaklęć.
Tym razem z gimbazy na ulicę wymaszerowała grupa, ze dwadzieścioro, gimbusów, na przedzie chłopak z biało-czerwoną tablicą z napisem "kocham polskę". Ubrani odświętnie, pomaszerowali gdzieś tam. Pomachałem im z Belfegora, odmachali. Ja w jedną, oni w drugą stronę.
I jak tylko pojechałem nie wiadomo skąd wylazł sierżant Kiedros ze swoim nieodłącznym: "Jaką Polskę kochacie?", a te wszystkie młode Franki odpowiedziały mi chórem: "Jaką Polskę? Przecież Polska jest tylko jedna!".
...
...
...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam w stolicy fajniejsze scenariusze. Pan co swoim podpisem przypieczętował utratę resztek niepodległości będzie miał pomnik z okazji niepodległości stulecia, co nie podoba się tym, którzy ten podpis uważają akurat za jedyne dobre posunięcie tego pana. A cała reszta na kilometr pachnie jakimiś spiskami i prowokacjami. Ateistyczne i komunistyczne trepy umówiły się na wspólnej mszy, co Braun uważa za robienie sobie alibi gdyby coś się miało dziać. Lepiej się nie ruszać z domu. Jeśli już to do sklepu wspomóc trochę ojczyznę akcyzą. Jaka tam najbardziej patriotyczna jest flaszka? Wyborowa? Polonaise przy dźwiękach mazurków Fryderyka?
I teraz nie wiem, czy Kult o Polsce puścić czy Sztywny Pal Azji. A nieee. No przecież jasna sprawa :))) Ou yee

https://www.youtube.com/watch?v=PJKC6DQnBzc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A masz pewność, kto robi Poloneza czy Wyborową?
Ja, na swojej Żubrówce, doczytałem, z wielkim mozołem zresztą (oczęta me, choć nadal śliczne, to juz coraz mniej sprawne, niestety ;)
CEDC Int. sp. z o.o., Oborniki Wlkp.

To już chyba bardziej patriotyczny byłby samogon od chłopa z Puszczy Białowieskiej. Ten przynajmniej chociaz miał szanse przechodzic koło żubra :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chciałem wywiesić flagę polską obok białoruskiej i tak je związać rogami. Taki przekaz zrozumiały dla jakiejś setnej części promila społeczeństwa. Bo dzień, w którym polski żołnierz zostanie przez tych polityków, których twarze coraz bardziej kojarzą mi się ze ścierami do wycierania publicznych toalet, zmuszony do strzelania do żołnierza białoruskiego to będzie właśnie ostateczny nasz koniec. To przecież nawet Adolf rozumie. Bardzo pozytywny dziadzio. Chciałbym się z nim napić. Czy ja dobrze kombinuję, że żeby mieć na imię Adolf to trzeba się było długo przed wojną urodzić? On mi nie wygląda na takiego. Kto po 39-tym dał dziecku na imię Adolf?

https://www.youtube.com/watch?v=1RoKTM7duqI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

> Kto po 39-tym dał dziecku na imię Adolf?

To mogą być jakies tradycje rodzinne, od wielu pokoleń.
Znam kilka rodzin, gdzie pierworodny ma imię po dziadku. A jego syn po ojcu, czyli własnym dziadku. I tak na zmianę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

bylo troche Adolfów w owym czasie
po ojcu czy dziadku tradycja nadawania
a Adi z poludnia tez da sie lubic
choc jako facet ma swoje za kolnierzem:)

Adolf Dymsza

https://www.youtube.com/watch?v=TO3UNGhggQ8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

raven

"utratę resztek niepodległości" ???

Coś zażyłeś, dopalacze pobudzające fantazję ?

Jak można utracić coś czego nie ma ?
Wam się, niebożątka, wydaje, że za frajer można mieć niepodległość ? O to trzeba się zdrowo nastarać, samo nie przyjdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Frazesy nie zmienią faktów. A faktem jest, że Zimny Lech podpisał (po ociąganiu) traktat lizboński, co nas (jako Państwo Polskie) kompletnie ubezwłasnowolniło i obecnie nasze barany z Wiejskiej zajmują się głównie translacją dyrektyw Parlamentu ZSRE na język polski.

Co go skłoniło do podpisania, pewnie się nigdy nie dowiemy. Tak samo jak tego, czy konieczność zatrzymania powodów decyzji Zimnego Lecha w cieniu, miała związek ze śmiercią pozostałych pasażerów Tupolewa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ludzie bardzo chcieli tego traktatu. Vaclav Klaus chyba też w końcu uległ. Pamiętam, że wściekły był jak szerszeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W referendum unijnym byłem na "nie".
Kiedy Zimny Lech zwlekał z podpisem, zaczynałem mieć śladowy szacunek dla niego. Myślałem, że te jego pierdy o Polsce i patriotyzmie mogą mieć rzeczywiste podstawy. Ch.. tam, że socjalista.. ale chociaż patriota. Podpis zerwał mi łuski z oczu.
Od tego czasu każdy krzyżyk postawiony przy PiS-owskim kandydacie w dowolnych wyborach (choćby ostatnich, kiedy nie było innej alternatywy) kosztuje mnie kolejny wrzód na żołądku i jakaś cząstka mnie umiera.
Ale... jeszcze bardziej nie cierpię pełowskiego-nowoczesno-kodziarskiego ścier*a. A trockistach z Razem nie wspomnę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

To są jakieś dziwne zależności, których ja nie ogarniam. Wiadomo, że obaj bracia byli ukształtowani w dużej mierze przez Jana Józefa Lipskiego. I zastanawiam się, czy jak się wpisuje to nazwisko w google to każdemu ono podpowiada słowo "masoneria" jako jedno z pierwszych, czy tylko ja tak mam. Tu już trzeba po tej linii pójść. Lech bardzo gorliwie się starał obłaskawić pewne środowiska. Jest np. takie coś się nazywa bnai brith. Ale i tak zginął. A od pewnego czasu mam pewność, że nikt tak nie zmylił tropów dotyczących tej śmierci jak Antoni Macierewicz. Jego z kolei podejrzewam o pewnie nieoficjalne działania na rzecz Amerykanów. I to zaczyna sie robić sprawa tak nieprawdopodobna jak 11 września. Obama w dniu pogrzebu LK ostentacyjnie grał w golfa i postarał się żeby te zdjęcia wyciekły. Na tym poziomie nie ma przypadków. Zaś dogadanie z Ruskimi rezygnacji z tarczy antyrakietowej ogłoszono... 17 września. Myślę zatem, że Smoleńsk jest elementem układanki na szczeblach tak wysokich, że wyżej to już tylko cywilizacje pozaziemskie by być mogły, jakby takie istniały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Każdy z obecnych Forumów ma jakiś ukształtowany już światopogląd. A świeżynek raczej nie ma.
W tym sensie cały nasz Forumowy bełkot a także agitacja trzódki, pozbawione są sensu.
Brakuje człowieka, który mógłby sceptycznie i zimno, bez angażowania w to własnego poglądu, ocenić meritum wpisów, jakie robimy.
Bo bez tego zaczniemy przypominać trzodę, liżącą się po jajkach po każdym głupim wpisie. Będizemy się utwierdzać jedynie we własnych przekonaniach, bo alternatywa jest skrajnie odległa.

Była taka Forumka. Z głową w chmurach.
Wspaniały partner do dyskusji. Niezwykle otwarty a zarazem analityczny umysł.
Niestey, znikneła. Wiem dlaczego i nie ma to związku z Forum.
Dla Forum to duża strata.. Buziol..J.. jeśli to czytasz :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

O, tu.

Forum ma wyszukiwarkę. Wpisałem nick tej pani i od pół godziny surfuję. Fajne wątki. Czy samobójca trafia do piekła? Jakiego piekła - pisze MtF. Samobójca to z piekła spierdziela :))) Trafilem też na internautkę amaranth. To dopiero jest przepiękna anarcho-marksistowska jazda. Uwielbiam. Pewnie byśmy się polubili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pamiętam Amaranth.
Dobrze ją scharakteryzowaleś. Była w niej taka młodzieńcza wiara we własne przekonania na pograniczu naiwności.
Dało się ją lubić, mimo krańcowo różnych poglądów, bo nie było w niej (jak to Cross określa) szujowatości, tak bijącej po oczach z aktualnie obecnej na forum grupki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No widzisz. Co dzień nowe optymistyczne wieści z krainy umarłych. Rząd i prezydent Juda, kurczę co ten slownik wyprawia?!!! Duda, oczywiście prezydent Duda. Tak więc rząd i prezydent Duda wzięli pełną odpowiedzialność za marsz ze wszystkimi jego transparentami i gośćmi. Okazji do prowokacji jest tam milion pięćset sto dziewięćset. Może zostaną zdmuchnięci ze szczętem w nagrodę za wierną służbę. Dokładnie tak jak została zdmuchnięta Szydło Beata i Macierewicz Antoni. A w grudniu powstanie nowa partia na czele z Lisem Tomaszem, Millerem Leszkiem, Kamińskim Michałem i może nawet Petru Ryszardem.
Ktoś na tt zaproponował, by Filip Hajzer uratował sytuację i zrobił tam jakieś molestowanko-całowanko. Ja to widzę. Filip podejdzie do Pawłowicz Krystyny i pocałuję ją siłowo w usta. Dobrze, że poczucie humoru w narodzie nie ginie. Tyle co się pośmiejemy, to nasze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

sadyl & raven

Pojęcia nie macie ani o postawach politycznych polskiej opozycji antykomunistycznej ani zwykłych obywateli pod koniec komuny. Wszyscy chcieli do Wspólnego Rynku a potem do Unii, bo nie mieli pojęcia czym to się może skończyć. Ja tylko przypadkiem nie głosowałem za, ale w ten sposób mam argument przynajmniej formalny,że jestem za a nawet przeciw. Niechby ktoś zaryzykował przeciwstawienie się narodowi. Naród zresztą miał dobre powody by w to wierzyć - w końcu w tej Unii było sporo krajów, ktorym się nieźle powodziło i inne też się do Unii dobijały. Latwo się wymądrzać i pisać historię wstecz z późniejszej persppektywy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja głosowałem za. Tylko że Polska nie weszła do Unii. Czytałem traktat z Maastricht. On dopiero tworzył podwaliny pod Unię, ale to nie było sprecyzowane. Federację państw i właściwą Unię stworzyła właśnie Lizbona. Zaś Biała Księga, czyli plan na kolejne lata mówi wprost, że całość ma być oparta na doktrynie komunisty Spinellego, a nie np. na chadeku Schumannie. Zresztą, różne rzeczy człowiek robił w życiu i na różnych głosował

https://www.youtube.com/watch?v=R_kWCrf-4mc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ujmę to w 3 slowach ,jak "ferdek z kiepskich" :
-"g*wno mnie to obchodzi"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eeeee ! Błazen ( największy ;P ) nie denerwuj się ;) ... wiem że ci gul skacze , ale za dwa dni znów lidla otworzą i znów będziesz mógł sobie kupić schwarzwälder schinken i skonsumować przy portrecie Angeli ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szyfr rodem z warzywniaka. Szacun.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny wszystkiego ciągle idą w górę, mam już tego po prostu dość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przenieś się ma Marsa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

do góry