Widok

Chirurg do wyrwania ósemki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Może ktoś poleci jak w temacie? Interesuje mnie rejon: Chełm, Ujeścisko, Kowale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może podjedź do Śródmieścia, do Miladentu. Polecam dr Łosia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam impladent i dr ziemlewskiego, miałam bardzo skomplikowane dłutowanie 8-ki i zrobił to bezbolesnie i dokładnie... Ceny wysokie ale wolałam nie ryzykować u byle kogo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Janik na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu, słyszałam też dobre opinie o Fitaszewskim - przyjmuje w Pruszczu Gdańskim i w Gdańsku ale nie wiem dokładnie gdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mógłby ktoś polecić kogoś na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W miladent na rajskiej mają wyrywanie 8 na nfz - wyrywa najlepszy chirurg w 3mieście :) Mąż był - fakt miesiąc czekał ale było warto :) Adam Zedler
lekarz stomatolog, specjalista chirurgii stomatologicznej to profesor z Akademii Medycznej :)
image image

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie na nfz przyjmuje dr krupski krystian ?
kto lepszy Dominik Łoś, Krystian Krupski czy Adam Zedler - należę do tych panikar co bez znieczulenia nie siada na fotel,a muszę wyrwać 8mkę,masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg opinii w necie o Zedlerze i tu na forum - jak Zedler wyrywa to nie czujesz że miałaś taki zabieg w ogóle wykonywany :P Jak szukałąm dla Męża chirurga to włąśnie ten miał najlepsze opinie :)
pomijam że jak przyszło co do czego to się okazało że absolutnie Mąż nie ma nic z 8mkami i tylko dentysta pod domem w prywatnym gabinecie chciał zarobić 400-450zł za zęba (uważał że wszystkie 4 trzeba usunąć), a dr Zedler jak zobaczył i zęby i zdjęcia i zrobił wywiad to przeklnął tego "dentyste" co On na zajęciach robił, dał Mężowi namiary na siebie z adnotacją co i jak i że jeśli znów będzie miał ból to ma Go łapać w Akademii da leki, ból był wynikiem zapalenia stawów żuchwy ;P zatem ciężko mi powiedzieć czy boli wyrywanie i jak po zabiegu u Zedlera, ale mówię, konkretnie do Niego zapisywałam bo opinie miał bardzo, bardzo dobre jak na taki zabieg :)
image image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prawda 100% jest wspaniały. Dziś byłam rwać ósemkę bez bólu. Została ml tylko jedna ostatnia. Szkoda jest taki super że mogłabym chodzić co chwilę do niego. .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam sie.U dr. Adama Zedlera bylam dwa razy "na rwaniu". Nie poszlabym do innego chirurga. Jego poczucie humoru jest niesamowite. Tworzy taka atmosfere, ze zapomina sie o strachu, ktory mnie paralizowal. Gdyby doktor nie powiadomil mnie, ze zab usuniety to nawet bym sie nie zorientowala. Bezbolesnie i bez komplikacji. Zadnej opuchlizny, siniakow i antybiotykow. Dodam, ze zabiegi byly wykonane na nfz, czego absolutnie nie dalo sie odczuc. Szczerze polecam wizyte u Pana Zedlera, to czlowiek ma fach w reku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

Szybki wytrysk męża (26 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

do góry