Widok

Chrzciny

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę Was o pomoc! Polećcie mi proszę jakiś lokal w Gdańsku lub Pruszczu na chrzciny. Ma to być obiad, kawa i ciasto dla najbliższej rodziny, ok 15 osób. Jeśli znacie też orientacyjne ceny to będę wdzięczna.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Jabłoniowej 55 jest fajny lokal. Nr tel. 58 326 01 00
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Restauracja pod zegarem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej, Karczma Ujeścisko za osobę 55 zł fajna atmosfera jedzenie bardzo smaczne:) ale musi być minimum 20 osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My w sierpniu robiliśmy w Bąkiewie, w Pousada Kumaki z kuchnią brazylijska.
Obiad, kawa herbata lody i nasz tort.
Chrzest był w Łostowicach i zależało nam aby nie wyjeżdżać w Gdańsku w korki. Polecamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Bąkowie
Pousada Kumaki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamawczesniaka czy mogłabyś podać jakie mniej więcej mielieście menu na chrzcinach i jaki był koszt za osobę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieliśmy churrasco i dodatkowo wzięliśmy tradycyjny rosół.
Kawa herbata bez ograniczeń.
Cennik na stronie chyba powinien być. Chyba płacilismy 80/90 zł od osoby. Za rosół chyba 5 czy 7 zł za porcje. Generalnie impreza udana. Świetny kontakt z menedżerka. Dodatkowo wykupilismy dzieciom jazdy na kucykach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak Bąkowo to tylko jastny dwór. Nowy już bardzo oblegany lokal z super kuchnia, pięknym wnętrzem i otoczeniem. Przy słabej pogodzie fajny kącik dla dzieci wewnątrz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

80 zł to dużo. Polecam restaurację Manhattan w Gdańsku, w zeszłym miesiącu robiliśmy tam chrzciny, jedzenie bardzo dobre a przede wszystkim tanio.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tanio, czyli...? opowiedz coś więcej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O ja pitole, serio jesteś tak ułomna że ciężko Ci w Google wpisać restauracje Gdańsk i przejrzeć strony, zazwyczaj są ceny podane. Co za niezaradne społeczeństwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Doprawdy? No zobacz, jeszcze się nie spotkałam... Zwykle podane są ceny poszczególnych potraw w menu - to nie jest adekwatne do kosztu zorganizowanej imprezy. No ale może racja, co my - ułomni - wiemy o świecie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zupa,danie,deser,kawa,herbara,soki,woda płaciłam 65 zł za osobę dzieci do 3 lat za darmo, do 10 lat połowa ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz na stronie Chrzciny i Kominie tam znajdziesz lokale z całej Polski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Dobry laryngolog dziecięcy (28 odpowiedzi)

Szukam dobrego laryngologa najlepiej prywatnie dla córki chodzi o leczenie przerosnietego...

Prywatne ubezpieczenie medyczne (17 odpowiedzi)

Ostatnio zastanawiamy się z mężem nad prywatnym ubezpieczeniem medycznym. Nie wiem jednak, jak...

do góry