Widok

Chrzest- gdzie w Rumi lub Gdyni?

Rumia Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy któraś może poradzić fajne miejsce na wyprawienie chrzcin?? Najlepiej Rumia, ewenetualnie Gdynia.
I powiedzcie prosze jak u Was wygladala taka impreza w lokalu?? tylko obiad i kawa, czy cos jeszcze wypada?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop, moze ktos jednak?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm nie wiem czy w Rumi jeszcze coś znajdziesz fajnego i żeby Ci nie zrujnowało portfela, kiedyś była "Pizzeria u Jędrka", ale teraz wiem od właściciela, że ma b. mały lokal, fajna też była "Obsesja", ale ponoś zmienia siedzibę, "Jaga" ma drogo i niezbyt smacznie, nie wiem może "Tequila"? w Gdyni dziewczyny często reklamowały "W Ogrodach", ja mogę polecić "Del-Mar" byliśmy tam ostatnio jedzonko mają przepyszne :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam jagę w Rumi , super jedzonko , wyszlismy juz drugi raz zadowoleni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
w Rumi jest taka fajna restauracja PODKOWA. Fajna jeśli chodzi o wystrój, ale jedzenie też jest smaczne. Byłam tam parę razy na obiedzie w niedzielę właśnie i też były organizowane chrzciny. Jest chyba na dole nawet 1 sala osobna. Nie wiem jak z cenami jak się wyprawia coś większego. Ale obiad wychodzi wcale nie drogo, ceny normalne. To jest róg ul.Partyzantów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
własnie nad podkowa sie zastanawiam lub credens. obawiam sie tylko ze juz miejsca moze nie byc i czy beda czynne w pierwszy dzien swiat wielkanocnych...
doradzcie prosze jeszcze jak to zorganizowac godzinowo - bo chrzest jest o 10... To obiad na 12?? pozniej kawa i chyba wypadaloby jeszcze cos po kawie zaserwowac... bo to jakos wczesnie bedzie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moim zdaniem obiad, a potem kawa i ciasto - i to wystarczy, co innego jak byś robiła w domu :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam w domu i miałam chrzest na 11.00. to musiałam zrobić obiad, potem ciasto no i kolacja. ale teraz bym zrobiła w knajpie, bo wszyscy tak się narobili że szok. A w knajpie zrobiłabym tylko obiad i ciasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak planowalam,ale teraz tak licze ze to jakos wczesnie sie skonczy wtedy...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co fajnego jest w siedzeniu w restauracji z półrocznym dzieckiem do wieczora? obiad, kawa, tort i do domu, chrzest jest świętem dziecka a nie posiadówą dla rodziny i to do nocy. Po torcie grzecznie podziękujesz gościom i do widzenia:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to oczywiste, ale biorac pod uwage ze dziadkowei przyjada 120 km to nie chce po 2 gdzinach powiedziec to narazie, my sie zmywamy:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dla czego nie? 120 km to godzina drogi a nie cały dzień. Ale to moja opinia, ja na chrzest zaprosiłam na obiad i tort, potem wszystkim podziękowałam i mieliśmy jeszcze całe popołudnie wolne. I to było dużo fajniejsze niż siedzenie przy stole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a poza tym, chrzest, to jest przyjęcie sakramentu, swojego rodzaju święto w życiu dziecka, a nie impreza rodzinna typu pojedz pochlej. I żadna ze mnie gorliwa katoliczka, wręcz przeciwnie, ale nie lubię doszukiwania się w takich momentach okazji do właśnie siedzenia przy stole do nocy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za Twoja opinie, ale troche sie rozpedzilas... wiec mysle ze juz skonczyc powinnas:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i tak aby dopowiedziec- nie wiem w jakim kraju jezdzisz autem, ale u nas po normalnych drogach 120 km w godzine to .... nonono niezly rajdowiec. Mi to zajmuje przynajmniej 1,5 godziny jak nie ma ruchu, a tak to ok 2 h, wiec w dwie strony to 4 h... i dla mnie spedzanie czasu z rodzina nie jest obowiazkiem, bo moja rodzina to nie tylko maz i dziecko, ale rowniez rodzice i dziadkowie. a niestety nie mam mozliwosci zrobienia w domu....a chrzciny, tak jak komunia, urodziny, wesela to mile okazje do spotkanie sie wszyscy razem. no ale niektorzy organizuje tylko takie uroczystosci z poczucia obowiazku - to idac dalej tym tropem to po co zapraszac gosci na chrzest, lepiej tylko chrzestny i chrzestna i podziekowac po mszy odrazu - wtedy nawet przedpoludnie bys miala dla siebie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosiłaś o opinie to wyraziłam swoją.ja na chrzest zaprosiłam tylko chrzestnych bo nie czułam się w obowiązku zapraszać dziadków czy kogokolwiek innego, a dziadkowie mogą wnuka zobaczyć kiedy tylko chcą.


dojeżdżam codziennie do pracy 70 km i zajmuje mi to 40 minut - fakt że autostradą większość. Ale nie demonizowałabym z odległością 120 km:)

następnym razem napisz że prosisz tylko o opinie pozytywne zgodne z twoimi przekonaniami to nie będę się wcinać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
opis chrzcin,które robiliśmy prawie2 tyg. temu w Trio w Gdyni kościele była na 14.00, więc do Trio dotarliśmy na 15.30. Akurat właściciela restauracji tego dnia nie było, ale o tym byliśmy uprzedzeni, a obsługa mimo to była ok. Mieliśmy przygotowany stół na wyznaczoną liczbę osób, trzeba przyznać, że ładnie go przystroili (kwiatki, biały obrus+różowa organza pośrodku, tylko papierowe bordowobiałe serwetki mi tam nie pasowały, ale mimo tego było ok).Jeśli chodzi o jedzenie to zupa(żurek) była bardzo dobra, choć jak jadłam któregoś razu w weekend to była jeszcze lepsza, drugie danie takie sobie(jakaś polędwiczka duszona chyba), za to deser lodowy super, podobnie jak szarlotka z lodami na ciepło.Nie polecam brać u nich na deser sernika,mają okropny- najlepszy sernik mają w Mindze:)Ogólnie jedzenie w porzątku choć bez rewelacji(ale nalezy brac poprawkę,ze my jesteśmy chyba dość wymagajacymi klientami w tej kwestii), mi bardziej smakuje kuchnia np."W ogrodach", ale tam nie ma udogodnień dla dzieci(dlatego od porodu tam jeszcze nie byłam), a przewijak w wc okazał się baaaaardzo potrzebny:) Poza tym posadzenie maluchów przy stole w fotelikach do karmienia okazało się super wygodne.
Niestety właściciel nie zgodził się byśmy mieli swój tort, więc postanowilismy na tort wrócić do domku i tam już była reszta imprezy, rozpakowywanie prezentów itp. Ogólnie było fajnie, choć najbardziej cieszymy się,ze mamy już to za sobą:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłam chrzciny w Podkowie. Bardzo smacznie i duużżo jedzenia :)
Był obiad, kawa + kolacja - płaciłam chyba 110 osoba, ale jedzenia było naprawdę full.
Ciasto i tort we własnym zakresie - można zamówić u nich ale sami mówią, że wtedy wychodzi drogo i lepiej zorganizować samemu :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Acha i byliśmy w tej oddzielnej sali (kominkowej) na parterze. Można się zamknąć i jest spokój :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie bylismy w podkowie i chyba sie zdecydujemy, ale niestety sala kominkowa juz zajeta. i bysmy mieli na gorze razem z innymi chrzninami, ale odgrodzone, nie wiesz jak to wyglada, czy jest w miare intymnie??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

do góry