Widok

Ciąg dalszy

no dobra..
To jest piosenka o mnie. Może niezupełnie cała, ale częściowo tak.
Pierwsze urodziny bez rodziny.
http://www.youtube.com/watch?v=2Lb4oqmtZuM
Wydawać by się mogło, że będą przerażajaco smutne, a tu jak zwykle w takich momentach okazało się, ze jest całkiem fajnie.
Jak w tym wierszu x Twardowskiego:
"nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia
kiedy Bóg drzwi zamyka
to otwiera okno"...
Otworzyło mi się kilka okien.
- przyjechał po mnie Jean Francoice swoim porsche 911 turbo.
More or less cos takiego:
http://porsche.pl/modele/911/911-turbo/ To chyba ten samochód robi to, ze coraz bardziej go" lubie". brrr ..Myślałam, że znowu będzie przez cała drogę mówił o walorach swojego auta, a on dziś był prawie calkiem normalny..
No poza kilkoma rzeczami.
Mam cudownie wygodne buty trekkingowe. Co prawda pies jest rozgryzl (ale szewc zaszyl) i zostały zachlapane na budowie farba (nie do wyczyszczenia) ale nosze je bo sa rewelacyjnie wygodnie..
Wiec Jean Francoice wyszedl z samochodu w swoim rażacym rozowym sweterku i czarnych butach swiecących jak psu jaja i spojrzal dziwnie na te moje zachlapane buty.. Juz juz chcial cos powiedziec, ale powstrzymal sie.
Nastepnie spojrzal na moja rozowa czapke z pomponem. I tu juz nie zdzierzyl:
- Ann, czy nie uwazasz ze dzis jest za cieplo na czapke?
Po krotkim zastanowieniu powiedzialam, że gdyby bylo za cieplo to bym jej nie miala. Nie wtajemnixczylam go, że wlosy mam tak rozczochrane ze bez czapki do urzedu nie pojade.
Cała podróz zaskoczyła mnie bardzo bo ani słowa nie mowil o tym swoim samochodzie. Za to okazało się ze cwiczy krav mage i kloci z holenderskim rowerzystami. I jeszcze opowiadal cos o swioim dziecinstwie.
Wiec może niesłusznie go odebrałam na poczatku jako lanserskiego bufonowatego buca.
Nawet zartowac umie.
Przy okazji dowiedziałam sie, ze Jean Francoice to jest jeden wyraz a nie dwa. Choc tego nie rozumiem bo wyraznie pisze sie dwa wyrazy
- druga niespodzianka----- dostałam 5 żab. Pięc . Jedna jest meksykanska z dziura, w którą włozony jest patyk do ugniatania tytoniu w fajce.
Chyba zaczne palic fajke, coby miec co ugniatac.
- Jako, ze musze zuzyc 1000 minut na rozmowy telefoniczne zadzwonilam do znajomego z Katalonii , poinformowałam go, że zgubiłam zabe od niego i czy nie moglby mi kupic taka sama.. Przy okazji przypomnialam sobie troche hiszpanski.
Pewnie takiej samej nie dostanie ale jaks mi wysle..
- starszy pan wciaz dycha,. Co dziwne jest w coraz lepszej formie. A juz pakowalam sie do domu myslac ze umrze...
- podsumowujac.. nie wiem, nie znam powodu dokladnie ale czuje dzis nad zoladkiem takie radosne laskotanie szczescia..
oby tak dalej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 23
no coz.
nie ma juz nikogo.
ide do toalety
z nozem.
bo strach isc bez niczego/
i sprobuje zasnac
ale marnie to widze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozesz zawsze lepic dla potrzebujacych.
tzn.. np dla mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno masz racje.
byli blisko sercem.
i to bedzie musialo mi wystarczyc.
ze mnie tez kiepski rozmowca.
to sie dobralysmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze chwilę poczekam.
A potem faktycznie pojadę.
Gdzieś mam zapisane kody do wszystkich bramek po drodze.
Później...pozostanie mi jedynie wysiąść z windy i wąchać pod drzwiami.. bo nic więcej nie zdziałam :/

Za rok z pewnością będę już lepił pierogi u siebie, w swojej kuchni.
Jeśli będę miał dla kogo :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jeszcze nie śpię ;) Tyle, że ze mnie kiepski rozmówca. Mam ochotę wypić kawę, ale się boję, że mi serducho wyskoczy.
A co do samotnych urodzin - nawet jeśli Twoi bliscy byli daleko, to na pewno myślami byli przy Tobie :-) Ze świętami będzie tak samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=uVIPp6LJ7MU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie sobie uswiadoimilam.
mialam samotne urodziny, imieniny, samotna bedzie wigilia i sylwester (tego ostatniego nie lubie w ogole).
a jesli w styczniu zgine w zamachu terrroorystycznym to okaze sie ze moje oststnie swieta bylo do kitu...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
inka2 nie spij bo sama tu zostane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no...
zrob
bede miala wigilijny cud
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuję zasnąć....Sadyl..ty się nie migaj tylko sam pierogi zrób dla Ani ;-p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wezwij policje. ucz sie od pana Z.
albo pojedz.
moze potrzebuje pomocy
albo lepi pierogi i ma wyciszony tel coby jej glowy nie zawracac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajoma od pierogów od wielu godzin nie odbiera telefonów.
Ani komórki ani stacjonarnego.
Nie odpisuje na esy i maile.
Zaczynam się poważnie niepokoić :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wierzysz w cuda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myslisz ze moze raz sie stanie cud
i przysla mi psa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
umieram ze strachu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe...wiedziałam ;)
A wiesz że czasem dzieją się rzeczy nieprzewidziane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
troche zartuje.
tak mam.
ale powaznie to boje sie tej wigilii i swiat.
jak ja je tu przezyje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasem go puszczam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tak trzymaj ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry