Widok

Ciąg dalszy

no dobra..
To jest piosenka o mnie. Może niezupełnie cała, ale częściowo tak.
Pierwsze urodziny bez rodziny.
http://www.youtube.com/watch?v=2Lb4oqmtZuM
Wydawać by się mogło, że będą przerażajaco smutne, a tu jak zwykle w takich momentach okazało się, ze jest całkiem fajnie.
Jak w tym wierszu x Twardowskiego:
"nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia
kiedy Bóg drzwi zamyka
to otwiera okno"...
Otworzyło mi się kilka okien.
- przyjechał po mnie Jean Francoice swoim porsche 911 turbo.
More or less cos takiego:
http://porsche.pl/modele/911/911-turbo/ To chyba ten samochód robi to, ze coraz bardziej go" lubie". brrr ..Myślałam, że znowu będzie przez cała drogę mówił o walorach swojego auta, a on dziś był prawie calkiem normalny..
No poza kilkoma rzeczami.
Mam cudownie wygodne buty trekkingowe. Co prawda pies jest rozgryzl (ale szewc zaszyl) i zostały zachlapane na budowie farba (nie do wyczyszczenia) ale nosze je bo sa rewelacyjnie wygodnie..
Wiec Jean Francoice wyszedl z samochodu w swoim rażacym rozowym sweterku i czarnych butach swiecących jak psu jaja i spojrzal dziwnie na te moje zachlapane buty.. Juz juz chcial cos powiedziec, ale powstrzymal sie.
Nastepnie spojrzal na moja rozowa czapke z pomponem. I tu juz nie zdzierzyl:
- Ann, czy nie uwazasz ze dzis jest za cieplo na czapke?
Po krotkim zastanowieniu powiedzialam, że gdyby bylo za cieplo to bym jej nie miala. Nie wtajemnixczylam go, że wlosy mam tak rozczochrane ze bez czapki do urzedu nie pojade.
Cała podróz zaskoczyła mnie bardzo bo ani słowa nie mowil o tym swoim samochodzie. Za to okazało się ze cwiczy krav mage i kloci z holenderskim rowerzystami. I jeszcze opowiadal cos o swioim dziecinstwie.
Wiec może niesłusznie go odebrałam na poczatku jako lanserskiego bufonowatego buca.
Nawet zartowac umie.
Przy okazji dowiedziałam sie, ze Jean Francoice to jest jeden wyraz a nie dwa. Choc tego nie rozumiem bo wyraznie pisze sie dwa wyrazy
- druga niespodzianka----- dostałam 5 żab. Pięc . Jedna jest meksykanska z dziura, w którą włozony jest patyk do ugniatania tytoniu w fajce.
Chyba zaczne palic fajke, coby miec co ugniatac.
- Jako, ze musze zuzyc 1000 minut na rozmowy telefoniczne zadzwonilam do znajomego z Katalonii , poinformowałam go, że zgubiłam zabe od niego i czy nie moglby mi kupic taka sama.. Przy okazji przypomnialam sobie troche hiszpanski.
Pewnie takiej samej nie dostanie ale jaks mi wysle..
- starszy pan wciaz dycha,. Co dziwne jest w coraz lepszej formie. A juz pakowalam sie do domu myslac ze umrze...
- podsumowujac.. nie wiem, nie znam powodu dokladnie ale czuje dzis nad zoladkiem takie radosne laskotanie szczescia..
oby tak dalej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 23
kocha sie za nic to raz.
a dwa skoro ona wszystko chce robic to nie bede sie z nia o to klocic.
ja ugodowa jestem.
wiec pozostaje mi trzymanie pana z za reke i sluchanie koncertow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedy ja nie spalam to nie pamietam..
aaa
juz przyponialam sobie.
Tej nocy kiedy scigalam admina aby usunal moje imie i imie psa. bo naruszylo prywatnosc moja i psa,,
wlasciwie powinnam jeszcze chciec aby usunieta ten post, bo obraza gejow stawiajac znak rownosci miedzy nimi i pedofilami.
a takze obraza mnie, mowiac ze lubie pedofilow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spać...spać...kiedy ja normalnie spałam...nie pamiętam
Bo kocha się za NIC ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem cos jeszcze..
ta moja nowa wspolopiekunka z ktora wszystko sobie wyjasnilysmy jednak powiedziala mi dzis cos przykrego:
- ze ona wszystko robi a pan Z martwi sie i wola tylko mnie. Choc ja NIC nie robie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oddam kapusniak
ale nie zniese tych minusow.
to mi zyc nie da.
i spac.
naprawde spac nie moge..
nigdy takich problemow nie mialam
to jest zle miejsce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To z zazdrości moja droga...krystalicznie czysta zazdrość...chyba o ten kapuśniak ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
za co? no za co ten minus?
prosze powiedz..
co mam pisac aby nie dostawac minusa..
psychicznie nie poradze sobie z tymi negatywnymi ocenami..
prroseeee. nie chce minusow.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam takie niejasne przeczucie, ze poddam sie i pierwszy rewolwer zostanie zakupiony jeszcze wew tym roku.
czyli po powrocie oprocz spacerow z psem i jedzenia moze sprawdze czy szczelanie mnie kreci..
mysle teraz co zrobic jutro ze spacerem. mam naprawde ochote poprosic sasiada tego juz poxznanego zeby na niby po mnie przyszedl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
co ja zrobie, ze lubie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obawiam się że istotnie brzuszek tej ilości kapuśniaku nie przetrzyma;-)))
Edit...widzę że moi hejterzy wiedzą o mnie więcej niż ja sama...jestem pełna uznania :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tp jest moj watek i moge marudzic.
i moge liczyc dni do powrotu.
malo..
moge nawet liczyc minuty.
pierwsze co zrobie po powrocie to biere psa i do lasu pojde.
(no moze z rodzina sie tak w przelocie przywitam).
drugie to zjem kapusniak
trzecie to zjem druga miske kapusniaku.
czwarte spotkam sie z przyjaciolka ponarzekac na facetow
piate zjem kapusniak
przytule psa
zjem kapusniak
obawiam sie ze dostane biegunke
co ja tutaj robie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzisz Aniu...reakcja ludzi bywa zupełnie nieprzewidywalna ;)
Ja odwrotnie...bardzo lubię poznawać ludzi i najczęściej dobrze trafiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja nie lubie poznawac ludzi.
ale jak juz poznam to na ogol sie ciesze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooooo mam kciuka w gore.
super.
hurra
ae sie dowartosciowalam
a moje ego poszybowalo w strone kfiast.
Spac mi sie nie chce a przeciez o tej porze to ja juz miewam pierwsze sny..
I moja ukochana piosenka dla wszystkich
http://www.youtube.com/watch?v=UDj-mrK2UoA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Taak...są ludzie z których poznania człowiek się cieszy...są też tacy których poznać nie ma najmniejszej ochoty...ot życie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
no podpiszcie sie hejterzy kochani moi.
poza tym zdziwilam sie dzis nieco.
nie wazylam sie od lat bo mnie nie interesoala moja waga.
By;am przekonana ,ze waze caly czas tyle samo.
a dzis skusila mnie waga stojaca w lazience.
dobra
powiem nie owijajac w bawelne.
przytylam
jestem gruba.
no moze puszysta ladniej brzmi.
pan z spi.
pogadalam 30 minut z elisabeth. zostalo mi jeszcze ile? 800 - 30... 770?
elisabeth trafila w super miejsce.. to mlodego mezczyzny. sparalizowanego (nie bede pisac kim jest i czym sie zajmuje), prowadzacego ozywione zycie towarzyskie..
Gdyby nie te wyjazdy nigdy bym jej nie poznala.. wiec ciesze sie ze bylysmy w tym samym miejscu i tym samym czasie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ania....rewelacyjne miejsca!...a foty super...świetne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mam kapuchę zawekowaną...tylko brać :)
Zaraz zobaczę zdjęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy juz pierogi , śledzie, kspusta, ciasta kompot spakowane??
Czy mam szukac parafii z wigilia dla ubogich?
Ciekawe co jutro dzien przyniesie.
Ide do kosciola jakiegoś. Jeszcze nie wiem jakiego. Na francuska msze z tańcami..
Tzn ja tańczyć nie bede bo nie umiem.
Nie mam tańca we krwi
Pana z wyslalam winda na gore.
Miałam problem bo przycisk w pilocie musze kciukiem trzymać
A kciuk mam bolący bardzo.
Mam jakies halucynacje
SLYSZE SWIERSZCZA.
Czy to możliwe ze gdzies tu jest
Czy zarazilam sie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
przemyslalam po co przyjechalam do holandii.
własciwie to po co przyjechałam mi się nie udało, wiec to juz bez znaczenia..
a poza tym gdybym napisała narazilabym sie na kolejne wiadro pomyj...
ja nie wiem jak to jest z tymi zdjeciami.
trzeba kliknac na ten adres . nastepnie zjechac strzaleczka na zdjecie nizej i zmniejszyc je..
poczatek drogi do zamku holenderskiego drakuli:
http://myalbum.com/album/y1XELskRiwiP
Czyż to nie jest piekne drzewo.. ent?
http://myalbum.com/album/B8JfJKzg9r7T
Zamek. Bramy zamnkiete. Ciekawe kto byl dzis na kolacje?
http://myalbum.com/album/SUxjSVdE7p0R
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (243 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry